Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Dukags poslato 27 Novembar, 2014, 12:55
Nemoj tako pa vidis da smo se razvili, ono jes malo cene skocile a plate i penzije smanjene, narod bez posla jos kad pootpustaju ove iz drzavnih preduzeca ali kad dodje Beograd na vodi i fontana na Slaviji ima Srbiija da procveta - "za dve godine", a ovo mu dodje kao neki avans da ne klone duhom.   ;)

Naravno! I ja verujem u velikog & premudrog vo¾da!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mrle


clutch&brake

nije ima dobar zooooom
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zVuk

Citat: mrle poslato 27 Novembar, 2014, 13:17
ovo bih voleo da gledam

http://mondo.rs/a748622/Info/Srbija/Seselj-zove-Vucica-na-TV-duel.html

sta ti to treba, kad tacno mozes da naslutis sta ko ima da kaze...??....treba ih obojcu baciti u najdublju jamu i da niko nikad vise ne cuje i ne vidi ni jednog od te dvojce....teraj ih u kurac....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane

...to ili obesiti majke im ga nabijem  [djavo] [djavo] [djavo]

eclipse4

svi smo jaki na tastature ... ajmo na ulici da isteramo govna ;)

mareskin


http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/514733/Morala-sam-da-budem-pijana-i-nadrogirana-da-bih-prezivela-noci-sa-Hjuom-Hefnerom

Nemam ni¹ta protiv kad ¾enska bude sa nekim tipom zbog para. To je njen i njegov izbor.
Ali kad posle silnih poklona, para i bogatog ¾ivota poène¹ da pljuje¹ i izigrava¹ ¾rtvu povraæa mi se. Plus sama ka¾e da nije morala.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle


Ivicat

Ne glup. Naivan.
Nekada je receno "hiljadu puta izgovorena laz postaje istina".
Za nas vazi: deset puta izgovorena laz postaje istina.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Jecko

Though Ajyal isn’t big on promoting celebrities, it has confirmed that award-winning Mexican/American actress, producer and director Salma Hayek-Pinault will be in Doha for the screening of Kahlil Gibran’s The Prophet.

:D

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 30 Novembar, 2014, 03:49
A mi i dalje zapeli za tu kvazi drzavu u raspadu.....

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/515327/Cak-74-odsto-Norvezana-protiv-ulaska-u-EU

glupi bre ti norvezani...i svajcarci glupi.....nece oni nikad da se opamete ko mi ;)

kad stignemo u eu i udarimo u dno dna bice glavna promocija politicara "kako izaci iz eu-a"

ЯЭВОЛУТИОН

paaaaa....ja mislim da mi necemo uci nikada u EU...ona ce se raspasti pre nego sto mi dodjemo na red.....nadam se da je plan da crpemo sredstva i EU , kao za pridruzivanje, a da tajno kujemo planove na drugoj strani.....jedino nas jebe st9o cemo do tada da izjednacimo zakone sa njihovim pa ce isti kurac biti dali smo ili nismo u EU..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

nece oni nikom dati nista a da korist ne bude veca......

daju ti (ti= politicar) pare koje ce ti trajati neko vreme da resis problem sa strujom i stanom i kad ih potrosis opet si ga ispusio jer nisi nista zaradio a izvuku ti slezinu (plac) koja ce trajati mnogo duze od tih para i sa tom jetrom ce osposobiti jednog roba (fabriku) koji ce iz tvog dvorista (drzava) samo iznositi korisne stvari (gotov proizvod od tvojih rudnih bogactva) ,a da ti pritom nista neces imati od toga jer ti je covek vec dao pare...

i tako kad opet zafali nesto oni opet te obasipaju parama,pa ti vade bubreg,pa opet osposobljavaju  novog roba koji ce opet trajati duze nego te pare koje ti je dao i taj rob ce isto iznositi stvari iz tvog dvorista....

pa onda vade zeludac,debelo crevo i slepo crevo ako budu imali korist od njega,pa cak i matericu.....

i onda dodje momenat kad ti fale pare opet pa moras da trazis najboljeg druga i drugarice (eu i sad) koje si svojoj porodici (narodu) predstavio kao spasitelja sa kojim cete ravnopravno raditi u tvojoj basti i zaradu deliti na pola......ali mudri gazda kaze......ti nemas bubreg,nemas slezinu,nemas debelo crevo.....za sta da ti damo pare?ako ti izvucemo bilo koji drugi organ pored ovih,umreces....a mrtav nam nisi od koristi.....jedino sto mozemo da uradimo,tajno,da neznaju tvoji ukucani je da nam sve prepises u nasem vlasnistvu,a mi cemo kao navodno da te zaposlimo u nasu firmu....tvoji ce biti nasi robovi i radice za sitan novac a kasa ce biti kod tebe,njih ces lagati da se kasa puni ali polako....i da kad kad,mora da im uskratis hleb radi boljeg sutra.....a u stvari boljeg sutra nema....jer su tvoji iovako vec otupeli na sve....okupirani su poslom i zaradom.....nemaju vremena da pogledaaju komsiji u dvoriste,komsija imao problem sa vukom i onda je on covek izneo ovce ispred ajfelove kule i strajkovao i dobio ono sto je trazio........a ti imas problem sa jednim malim vucicem.....ali nesmes na ulici......u stvari,mrzi te da izadjes jer znas da nista bolje neces dobiti...........


me mrzi vise da pisem ;)

Slaninar

Jedino kad je srpski seljak i radnik mogao da ¾ivi pristojno je dok smo se dr¾ali zajedno. Na nivou Ju¾nih Slovena - Jugoslavija. Imali smo koliko toliko resursa da pre¾ivimo sami od svog rada. Da niko ne mo¾e da nas zajebava previ¹e. I jedno vreme smo pristojno balansirali izmeðu velikih sila.

Jo¹ jaèa bi bila unija svih Slovena - jedino ¹to nas Rusi gledaju kao mi Crnogorce - nit' manjeg kurca, nit vi¹e dreke.  Nikad mi neæemo biti ©vabe i Mad¾ari i uvek æe to biti sukob interesa - prevelike razlike u shvatanju ¾ivota.

Postoji nekoliko naèina da se napravi red, da se ljudi kontroli¹u. Jedan put je podizanje nivoa svesti svakog pojedinca, harmonija, bratstvo - na planetarnom nivou. Sa svim narodima, ljudima, sa prirodom i ¾ivotinjama.

Jedan naèin je i da ljude zaglupi¹, da¹ im igraèke i jebe¹ ih u zdrav mozak. Haksli je to lepo napisao u Vrlom novom svetu. I Orvel u 1984. To je sad na snazi na planetarnom nivou. U ©vabiji æe verovatno najdu¾e obièan ¹ljaker da ¾ivi koliko-toliko ljudski, a svi ostali su najebali kao ¾uti.

Meni je sad sve jedno hoæemo uæi u EU ili ne. U oba sluèaja smo najebali, samo u razlièitim pozama. Na snazi je globalni totalitarizam onih koji imaju moæ - novac je samo alat, naèin prevare, da robovi budu zadovoljni. Najveæi protivnik slobode je zadovoljan rob.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen