Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

au bre perlx kapiram da vozis afriku, al opusti se malo  :P
svi smo ludovali a neki i dalje luduju samo sto ranije nije bilo toliko price o ovome
desavalo se i desavace se, samo sto ce se vise pisati i ovome posto mediji zive od tudje nesrece  [neslusam]

perlx

Rugala se serpa loncu :P
Odlazi se u ekstreme cije rezultate gledamo i gledacemo, retki videti.
Prelomna tacka  ce se desiti, kada ostali nece dozvoljavati se od njih prave debili zbog grupe debila.

monsterbnt

Nekada nije bilo toliko besnih tatinih sinova kao danas... a bice ih sve vise.... Nije ovde poenta o jednom pijanom klincu koji je ubio tri drugara... Poenta je o jednoj celej sjebanoj generaciji... I o sledecim generacijama koje ce biti sve sjebanije i sjebanije...
Smrt SVIMA!!!!

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: perlx poslato 01 Decembar, 2014, 03:38
Rugala se serpa loncu :P
Odlazi se u ekstreme cije rezultate gledamo i gledacemo, retki videti.
Prelomna tacka  ce se desiti, kada ostali nece dozvoljavati se od njih prave debili zbog grupe debila.
palis se na Bobicku....os da te upoznam....mislim dama u najboljim godina.....nekrofilu!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: monsterbnt poslato 01 Decembar, 2014, 03:45
Nekada nije bilo toliko besnih tatinih sinova kao danas... a bice ih sve vise.... Nije ovde poenta o jednom pijanom klincu koji je ubio tri drugara... Poenta je o jednoj celej sjebanoj generaciji... I o sledecim generacijama koje ce biti sve sjebanije i sjebanije...

toliko sjebanoj da ne postoji nacin da se vrate



bucko

Medjunarodni pozivni brojevi

+381 Srbija
+382 Crna Gora
+383 Nedodijeljeno
+384 Nedodijeljeno
+385 Hrvatska
+386 Slovenija
+387 Bosna i Hercegovina
+388 Prostor europskih telefonskih brojeva
+389 Makedonija

http://www.telegraf.rs/vesti/801002-halo-mitrovica-pozivni-za-kosovo-383

Sta mislite za koga je ostavljen 384

Slaninar imas pravo da jednom pogadjas,inace dodela je radjena devedesetih godina.

Slaninar

Citat: bucko poslato 02 Decembar, 2014, 15:19
Medjunarodni pozivni brojevi

+381 Srbija
+382 Crna Gora
+383 Nedodijeljeno
+384 Nedodijeljeno
+385 Hrvatska
+386 Slovenija
+387 Bosna i Hercegovina
+388 Prostor europskih telefonskih brojeva
+389 Makedonija

http://www.telegraf.rs/vesti/801002-halo-mitrovica-pozivni-za-kosovo-383

Sta mislite za koga je ostavljen 384

Slaninar imas pravo da jednom pogadjas,inace dodela je radjena devedesetih godina.

Ta nismo mi te sreæe.   :P :P

[rofl] [rofl] [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bucko

Sreca te imas nas manijake pa kad se bude ¹ibrilo na traktorima imace¹ kome da se obrati¹.

PS nisam ti ja dao minus

Slaninar

Citat: bucko poslato 02 Decembar, 2014, 21:36
Sreca te imas nas manijake pa kad se bude ¹ibrilo na traktorima imace¹ kome da se obrati¹.

PS nisam ti ja dao minus

Minus je dao neko bez smisla za humor.  :)   Samo da ne bude kao u Bosni. Ja bih da, ako veæ moramo, najebemo kao Slovenci.  :)

Al' ne¹to sumnjam da æe i¹ta biti od te prièe. 


Liman dr¾ava! 

http://novinenovosadske.rs/liman-podneo-zahtev-da-postane-regija/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

neverovatno je sto pricu o autonomiji u vojvodini ne potezu vojvodjani vec dodjosi koji su pobegli odasvud pa sada hoce da naprave sebi drzavu jer odande odakle su pobegli nisu mogli da budu na vlasti nikako

MIGE


Slaninar

Citat: dzimika poslato 02 Decembar, 2014, 22:08
neverovatno je sto pricu o autonomiji u vojvodini ne potezu vojvodjani vec dodjosi koji su pobegli odasvud pa sada hoce da naprave sebi drzavu jer odande odakle su pobegli nisu mogli da budu na vlasti nikako

Imala je ta prièa pre smisla - dok su bili domaæi. Dok se brinulo o svemu i vodilo raèuna. Sad kakvi su zaseli i isplivali i ovde - sve jedno je kako uredi¹ - biæe isto sranje.

Koliko sam upoznat, moguæe da gre¹im, ali sumnjam: "zlu autonoma¹ku" vlast su ru¹ili upravo doðo¹i. Milo¹eviæ organizovao prevoz iz mesta prete¾no naseljenim kolinistima iz vremena posle poslednjeg (do tada) rata i napla¹io ih da mi ne¹to hoæemo da se otcepimo i da treba da spasavaju Vojvodinu. I evo, spaseni smo. Svi zajedno. Sve lep¹e svake godine.

Al' da ne ponavljam vi¹e isto - ko shvata, taj shvata.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

garantujem sve i da se odcepi vojvodina da bi bilo isto sranje drugo pakovanje, dzabe i svaki grad da bude drzava kad je stoka lopovska na vlasti, bogatasima ce biti do jaja kao i do sad, a mi cemo da jedemo govna kao i do sad, nece tu biti nikakve razlike, moje misljenje je da treba da se drzimo zajedno, i da zajedno oteramo stoku sa vlasti.
I feel the need..... the need for speed !!!




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ivicat poslato 03 Decembar, 2014, 15:26
http://borilacki-klub.com/borilacka-prica/crnogorski-ratnik-u-dvoboju-macevima-pobedio-samuraja/

Ovo mora da je pisao neki Vasojevic.....de fakto jeste porazio samuraja...ali cela prica ide drugacije.....nije da nista nije van pravila dvoboja, ali nije bas tako junacki.....a vojske su se susrele na dan potpisivanja primirja, pa je do dvoboja doslo kako se ne bi uzalud prolivala krv vojnika, jer komadanti nisu hteli da povuku svoju vojsku prvi, jer ko povuce prvi vojsku taj je porazen.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11