Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

ikomline


Bori¹a

Citat: monsterbnt poslato 30 Avgust, 2014, 11:51
Nema veceg pakla od shopinga sa zenama...


ja otisao juce da kupim viljusku za biciklu, naravno kupio za 3 minuta i sretnem drugaricu neku, kao ajde sa mnom samo do skole da uzmem svedocanstvo i do robne kuce... to je bilo oko 2 sata, ja sam u 7 stigao kuci [doh] [doh]

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 30 Avgust, 2014, 13:22
Citat: monsterbnt poslato 30 Avgust, 2014, 11:51
Nema veceg pakla od shopinga sa zenama...


ja otisao juce da kupim viljusku za biciklu, naravno kupio za 3 minuta i sretnem drugaricu neku, kao ajde sa mnom samo do skole da uzmem svedocanstvo i do robne kuce... to je bilo oko 2 sata, ja sam u 7 stigao kuci [doh] [doh]

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY


Hohštapler

#25705
Citat: monsterbnt poslato 30 Avgust, 2014, 11:51
Nema veceg pakla od shopinga sa zenama...


I¹ao par puta, kad se zateknemo u Beèu, Budimpe¹ti, Trstu ili negde gde ni ona ne ide redovno...
Ja tako zami¹ljam pakao. Da obilazim prodavnice i da gledam stvari koje me ne interesuju.
U NSu ide sa drugaricama.
Ali... par puta me je zajebala na brzinu, kao idemo samo da pokupimo cipele ona je veæ bila i probala i rezervisala, sad samo da iske¹ira.
Aj dobro.
Ali tu se onda javi onaj ¾enski gen... aj samo prvo da obiðemo jo¹ X^n (n razlièito od 0 i n--->beskonaèno) da vidim dal ima jo¹ nekih u tom stilu i kad smo veæ tu da pogledam i neke sandale u __________ (stavi boju) da mi se sla¾e uz novi ___________ (stavi odevni predmet)...

Andrej od tad: O¹ samnom samo - NE, ali samo da poku - NE MOGU, moram da  _____________ (izmisli obavezu)...
I onda ona lepo sa drugaricama...
Em ja ne patim em vodim raèuna da se viða redovno sa drugaricama - ideaaaalno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a


monsterbnt

-''Aj samnom da pogledam neke stvari u trznom centru...''
-''Moze al idemo biciklima, mrzi me peske....''
-''Ne pada mi na pamet... idem sama...''
Smrt SVIMA!!!!


apu

mi se lepo podelimo èim uðemo u neki tr¾ni centar, obièno ona mene èeka da ja pogledam svu tehniku...
dok ona overi sve u svakoj prodavnici ja sam u svom svetu i samo mo¾e da do¹e po mene :D :D

p.s. i¹li smo jednom prilkom u onaj autlet u indjiji, pre jedno dve godine :D ki¹a pada iz neba i iz zemlje, ja ka¾em mo¾e ako idemo motorom. pristala je, naravno ali nije skontala foru...
da smo i¹li kolima kupila bi brdo stvari a ovako samo ne¹to malo u rukama i u mali kofer ;)

ekonomija mi je nekad jaèa strana :D

p0peye

Citat: monsterbnt poslato 30 Avgust, 2014, 17:54
-''Aj samnom da pogledam neke stvari u trznom centru...''
-''Moze al idemo biciklima, mrzi me peske....''
-''Ne pada mi na pamet... idem sama...''
Ово морам да запамтим :D
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

monsterbnt

Pa ako kazes da neces odma svadja kuknjava, cuveno ''ti mene uopste ne volis''......
Ovako ispade da je njena odluka da ide sama :D
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

Citat: apu poslato 30 Avgust, 2014, 20:08
ja ka¾em mo¾e ako idemo motorom. pristala je, naravno ali nije skontala foru...
da smo i¹li kolima kupila bi brdo stvari a ovako samo ne¹to malo u rukama i u mali kofer ;)

za ovo zasluzujes orden! :D :D :D

K0le

Moja tehnologija kad vozim u ¹oping - samo pustim da idu kud im volja uz reèi '' Ja sam u ______________ (ime kafane) i èekam , na svakih 30 do 45 sabijem jedno pivo (na tenane), ¹to du¾e èekam to su veæe ¹anse da vas pijan vozim kuæi. Sreæno ''
:D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

durmitor2000


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.