Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

joka

Citat: perlx poslato 27 Avgust, 2014, 12:09
Ace Cafe London, Norvin
http://38.media.tumblr.com/6c35b95c334985c1d693ee9997735d05/tumblr_nawpiyhGFX1qdqjoho1_1280.jpg
Karakteristièan otisak na rezervaru starijih motora, znaju oni, ¹to smo poèeli davno voziti, od ruèice kormana. Pojavljivala se i pri padu sa no¾ice, a kako ne bi i pri manjim padovima, jer se vozilo po kaldrmi, kocki, preteèi ovih savremenih asfaltnih puteva, a i savremeni motori nemaju toliki an¹lag za okretanje. Uh, al smo matori, kao i ovi motori! Da, i mnogi od starovremenskih motora, imali su ruèni menjaè, veæi nego gurblu!   [cheers]

Plazma Keks

Sta mu je ova rucica koja se nalazi ispod rucice kvacila? Zadnja kocnica? Saug? Dekompresor?
Ja mislim da je od dekompresora ali morqm da proverim


Andreja

Lagali su me sve vreme, deca ipak izlaze iz pi¹a!  :'(
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

durmitor2000


Zverinjak II


K_A_W_A

Upravo sam uradio PrtScr sa Telegrafovog FB-a. Klinac joj ga bas spakovao  ;D To je neka naduvana klinka. A, posle vidim da je to obrisano.


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a



ja nemam komentar kako neko ume da bude retardiran
i svaka slika je ovakva i opet ima morona koji se loze

Jecko

Ovo za Amazon je ziva istina.... Diiivan...vrhunski customer service....mada nije ni tesko biti divan kad imas odresene ruke da zaita pomognes kupcu a ne da mu trazis bubreg za bilo sta....

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE


mareskin

Citat: Jecko poslato 29 Avgust, 2014, 03:04
Ovo za Amazon je ziva istina.... Diiivan...vrhunski customer service....mada nije ni tesko biti divan kad imas odresene ruke da zaita pomognes kupcu a ne da mu trazis bubreg za bilo sta....

I kod nas bi mnoge stvari mogle da budu bolje kad bi neko pismen i iz struke bio ukljuèen u pravljenje zakona. Kod nas je zakon o za¹titi potro¹aèa nakaradan, jer na¹i "struènjaci" èitaju samo treæinu stranih zakona i to poku¹avaju da uvedu i da naprave pokolj manjih radnji.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Logièno, da ne bi smetali raznim arapima, belgijancima i ostalim hiper kurcima palcima...

Slaninar

Citat: Jecko poslato 29 Avgust, 2014, 03:04
Ovo za Amazon je ziva istina.... Diiivan...vrhunski customer service....mada nije ni tesko biti divan kad imas odresene ruke da zaita pomognes kupcu a ne da mu trazis bubreg za bilo sta....

Al' carski je lik kako je skapirao zajebanciju.   [thumb_up]

Onaj oseæaj kad naiðe¹ na nekog ko ima istu bolest.     :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Pa da.....ali vidi....u Americi ti taj njihov customer service mozes da zloupotrebis kako hoces... [zvizdi]...bas iz razloga sto je sve lagano...

E sad vecinu Amerikanaca boli uvo da zajebe Amazon za 100 dolara.....ili ne umeju.....

Lazic

Citat: Slaninar poslato 29 Avgust, 2014, 12:25
Citat: Jecko poslato 29 Avgust, 2014, 03:04
Ovo za Amazon je ziva istina.... Diiivan...vrhunski customer service....mada nije ni tesko biti divan kad imas odresene ruke da zaita pomognes kupcu a ne da mu trazis bubreg za bilo sta....

Al' carski je lik kako je skapirao zajebanciju.   [thumb_up]

Onaj oseæaj kad naiðe¹ na nekog ko ima istu bolest.     :D
Divan oseæaj... ;D

mkt


zVuk

naopak ti je taj semafor....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: mkt poslato 29 Avgust, 2014, 12:56



Citat: zVuk poslato 29 Avgust, 2014, 12:59
naopak ti je taj semafor....

LAZIÆU!!! Sunce mu kalajisano ispravljaj ovo dok nije kasno!!! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu