Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 29 Avgust, 2014, 12:28
Citat: Slaninar poslato 29 Avgust, 2014, 12:25

Al' carski je lik kako je skapirao zajebanciju.   [thumb_up]

Onaj oseæaj kad naiðe¹ na nekog ko ima istu bolest.     :D
Divan oseæaj... ;D

:-*

Citat: Jecko poslato 29 Avgust, 2014, 12:27
Pa da.....ali vidi....u Americi ti taj njihov customer service mozes da zloupotrebis kako hoces... [zvizdi]...bas iz razloga sto je sve lagano...

E sad vecinu Amerikanaca boli uvo da zajebe Amazon za 100 dolara.....ili ne umeju.....

Èim budu imali vi¹e snala¾ljivih, kao kod nas, biæe to re¹eno - na ¾alost onih ¹to neæe da zajebavaju, nego stvarno budu zajebani od strane firme. Kao i sve ostalo.  Bili su mi u gostima neki ©vajcarci. Prvo sam se èudio kako inteligentni ljudi mogu biti tako naivni da ih zajebu na pijaci, u autobusu i slièno. Onda sam skontao koliko su u stvari sretni. Veæ ¾iveæi u Srbiji nismo ni svesni koliko energije treba da uvek pazi¹ ko æe te kako zajebati. Zamisli da te prodavac na pijaci ne la¾e, da kupac ne krade iz radnje - u 99% sluèajeva.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mareskin poslato 29 Avgust, 2014, 13:20
Citat: mkt poslato 29 Avgust, 2014, 12:56



Citat: zVuk poslato 29 Avgust, 2014, 12:59
naopak ti je taj semafor....

LAZIÆU!!! Sunce mu kalajisano ispravljaj ovo dok nije kasno!!! :D


©to bi rekli ®abari i Brazilci, zeleno gaaaas, ¾uto gaaaaaas, crveno, pogleda¹ levo desno, pa gaaaaas...;D :-*




Citat: Slaninar poslato 29 Avgust, 2014, 13:22
Citat: Laziæ poslato 29 Avgust, 2014, 12:28
Citat: Slaninar poslato 29 Avgust, 2014, 12:25

Al' carski je lik kako je skapirao zajebanciju.   [thumb_up]

Onaj oseæaj kad naiðe¹ na nekog ko ima istu bolest.     :D
Divan oseæaj... ;D

:-*

Citat: Jecko poslato 29 Avgust, 2014, 12:27
Pa da.....ali vidi....u Americi ti taj njihov customer service mozes da zloupotrebis kako hoces... [zvizdi]...bas iz razloga sto je sve lagano...

E sad vecinu Amerikanaca boli uvo da zajebe Amazon za 100 dolara.....ili ne umeju.....

Èim budu imali vi¹e snala¾ljivih, kao kod nas, biæe to re¹eno - na ¾alost onih ¹to neæe da zajebavaju, nego stvarno budu zajebani od strane firme. Kao i sve ostalo.  Bili su mi u gostima neki ©vajcarci. Prvo sam se èudio kako inteligentni ljudi mogu biti tako naivni da ih zajebu na pijaci, u autobusu i slièno. Onda sam skontao koliko su u stvari sretni. Veæ ¾iveæi u Srbiji nismo ni svesni koliko energije treba da uvek pazi¹ ko æe te kako zajebati. Zamisli da te prodavac na pijaci ne la¾e, da kupac ne krade iz radnje - u 99% sluèajeva.  :)


:-*  [srce]





mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Jecko poslato 29 Avgust, 2014, 12:27
Pa da.....ali vidi....u Americi ti taj njihov customer service mozes da zloupotrebis kako hoces... [zvizdi]...bas iz razloga sto je sve lagano...

E sad vecinu Amerikanaca boli uvo da zajebe Amazon za 100 dolara.....ili ne umeju.....

amazonov CS je bio kod nas u BG jedno vreme, sad je ostao deo a ne sve :D

Ivan1979


BOKYBOY

...pa Kawa najudobnija za putovanja... [rofl] [rofl] [rofl]

Gvozden

Citat: mareskin poslato 29 Avgust, 2014, 16:07
http://s28.postimg.org/c7yzl9bct/husbands.jpg
Aaa neka hvala, uradio par puta tako i kad sam ushao u kucu, horor..
Zato danas ja mesao boje i obavio tu muku... :D

p0peye

Citat: mareskin poslato 29 Avgust, 2014, 16:07
http://s28.postimg.org/c7yzl9bct/husbands.jpg
Жива истина. Па боље да напишу обавештење него да им мушкарци стално враћају чим им жене код куће виде шта су донели... ;-)
Ја сам одавно одустао од таквих немогућих мисија. Госпођу под руке па у радњу...
А то је тек наука за себе.
Ево како је то мој пријатељ описао:
Не ваља када немаш мишљење. Значи није ти стало (само о моторима и техници мислиш, то ти је најважније у животу - кућа и ја смо ти на задњем месту).
Не ваља када ти се нешто баш свиди (а њој наравно не) па инсистираш на томе. Рат у кући у најави. Зна се како се то завршава...
Добро је када се у старту сложите - обома вам се јако свиђа иста ствар (у теорији. У пракси - мноооого тешко. Готово немогуће)
Ипак - најбоље је када имаш своје мишљење, па ти она кроз објашавање отвори очи и ти схватиш да је њено ипак боље. Реченице "Драга, када мало боље размислим - ти си у праву. Твоја варијанта је боља. Узећемо то" - су непроцењиве.
Улепшали сте јој тренутак, дан, годину. Каже мој пријатељ. Она блиста, и расположена је данима после тога.
Дакле, да закључимо: ако имате неки пичвајз да пријавите, прави тренутак је непосредно пре или после куповине (Која се обавља по горе наведеном сценарију).
Све вам је опроштено :-)
Каже мој пријатељ.
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Plazma Keks

to je uputstvo za papucare. bolje rat

VR 46

Twist of wrist!

p0peye

Citat: Plazma Keks poslato 30 Avgust, 2014, 01:02
to je uputstvo za papucare. bolje rat
Симпатичан младић. Јеси ли ожењен?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

mareskin

Citat: p0peye poslato 30 Avgust, 2014, 08:11
Citat: Plazma Keks poslato 30 Avgust, 2014, 01:02
to je uputstvo za papucare. bolje rat
Симпатичан младић. Јеси ли ожењен?

Izgleda da jeste od skoro ¹to znaèi da jo¹ nije oklagijom iniciran u pravi brak ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

ako me nije smarala pre, nece ni posle, ako krene, moze samo razvod pa neka drugome kenja

joka

Polako Plazma, jo¹ si pripravnik, u braku!   [zena]

Joker

Tako je brate!!!


'ocemo na pivo?? Cek da vidim sa zenom...
Ma idite vi ko joj jebe mater!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mirno

Zene nece rat, one ce te vrlo suptilno ubediti da su u pravu i da ti u stvari zivis u zabludi :D
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

mirno

A imaju dooobre tehnike za to.
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

Slaninar

Ja sam za kuhinju ¾eni pokazivao slike ru¾nih kuhinja napravljenih onako kako je ona zamislila i slike lepih, uspelih kuhinja organizovanih onako kako sam ja znao da je najbolje. Na kraju je ona ¾elela onakvu kuhinju kakvu sam kontao da je najbolje da napravimo, pa smo takvu napravili.  :)

Koliko puta pre toga je mene ona zajebala na slièan naèin, ne znam.  :)

Mada sam ja specifièan sluèaj, jebiga.  :/


Odlazak u kupovinu sa bilo kojom ¾enom je nerviranje u najavi. Zagarantovano. Zato to jednostavno izbegavam. U najgorem sluèaju ostane¹ pred radnjom i èita¹ strip. Ako je moda i slièno. Ako su kuæne potrep¹tine, onda ili ona sama, ili ti sa spiskom. Nezgodno je kad ne¹to sebi treba da kupim, jedino. To mrzim. Posebno ¹to kad naðem ne¹to ¹to mi odgovara, oni za godinu, dve vi¹e to ne proizvode, nego "redizajniraju", "unaprede" (tako da bude sranje).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Imam negde fotku iz usca.... neka radnja sa krpicama.... i gomila batica ispred na ogradi.... neki gledaju dole, neki gledaju gore.... neki jedva budni.... pljuckaju, grizu nokte.....
Kako koja izlazi napolje svi odma kez.. ''Jao draga sto su ti divne te krpice bas ti lepo stoje''...

Nema veceg pakla od shopinga sa zenama...
Smrt SVIMA!!!!