Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Bori¹a

Citat: navajo poslato 24 Februar, 2017, 20:55
Pucam ja iz cega hoces...hahahahah...a podseti me ko je Nenad?

nenad milosavljevic, vozi r1 crveno belu, u nemackoj radi

navajo

Jao, Neno, ludak....obozavam da citam njegove statuse...placem od smeha kad ga krene...nego nam se Srcko zacopao pa je u poslednje vreme izgubio na ostrini....ali dobar je Neno, odlican:)

Bori¹a


Hurricane


navajo

Joj, a jos kad se zene popale pa krenu u raspravu, a ovaj ludak onda jos gore oplete...par puta sam se stvarno zacenila od smeha...pretera cesto, ali ako ga znas, pogotovo ako poznajes sebe, ne uzimas mu za zlo, niti mogu da te tangiraju njegove provokacije koje su ciljno usmerene ka jednom odredjenom tipu zena...osim ako se negde ne pronadjes malo, pa se ljutnes, i najradje bi ga razapela na sred Trga, a takvih koliko hoces:)

Slatko smo se smejali na tu temu kod Kruzersa, u Bifeu, na pivu poslednji put:)

Bori¹a

komsija mi je tu u gradu, znamo se... lud lik 100% :D al sad se zeni, prava je papuca [rofl]

navajo


navajo

Revolucijo, zbog ljubavi prema Suzanama oprastam ti ovaj ispad sa clanom 12...hahahaha

Imas li jos uvek onu lepotinju GS750?

Kakva lutka od motora!!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bojan

Citat: navajo poslato 24 Februar, 2017, 19:08
Nego, pitanjce jedno vezano za crash bar, Seba ili Kappa?

U Motolandu mogu da naruce Kappin engine guard, stigao bi do nekog 10.marta i cena je oko 6 hilljada i nesto, Sebin rad bi kostao 70 eura i treba da nadjem na netu neki primer crash bara koji mi se dopada.

Pomagajte, svaki savet mi znaci...bitni su mi kvalitet i sigurnost moje Suzy, cena nije bitna:)

Mislila si na nesto ovako ? http://www.ebay.co.uk/itm/Suzuki-GSF-600-Bandit-GSX-750-Inazuma-95-04-RD-Moto-Crash-Bars-Protectors-CF05KD-/121771414390?hash=item1c5a245376:g:issAAOSw9NdXsb6r

Mislim da je lepse/elegantnije postaviti ove obicne frame sliders ili ti crash bobins koje mozes da nabavis tj napravis kod Rajka. Lepe sam video i kod Zvonka (majstora) dali ih on radi ili neko za njega pojma nemam.

Pozdrav

navajo

Bojane, ovo je taj Kappin engine guard koji sam nasla u Motolandu:


U medjuvremenu naleteh i ja na netu na te slajdere i dopada mi se kako izgledaju...setila sam se da je to moj bata stavio na njegovu Yamahu mt07, samo sto dok mi je pricao o tome preko Skypa nisam imala pojma o cemu se radi, jer sam kod nas uglavnom vidjala ove crash barove, ili kako se vec zovu :)

Ovaj Kappin mi ne deluje budzavo, ali me nervira sto moram da narucim na slepo, jer ne mogu nigde da vidim kako izgleda, pogotovo kako bi izgledao na mom motoru.

Hvala na pomoci, bas cu da se raspitam sutra i eventualno pogledam kako izgledaju ti slajderi.

Bojan

Kako se kaze o ukusima se ne raspravlja ali meni su crash barovi uvek izgledali onako obicno, za javu, stari moto guci, one stare ruske bajkove. Na KTM adventure izgledaju manje vise normalno ali i odvratno. Tvoj bike uskoro ulazi u kategoriju oldtimer tako da mi tu vise lezi nesto ne upadljivo sto ne kvari izgled motora.
Na linku koji sam postavio vidi se kako izgledaju Crash bars na tvom motoru. Mozda bi trebala pitati nekog majstora sa cim je slican tvoj blok motora posto za suzukije ima i veliki izbor "engine sliders" koji lepo izgledaju na motoru
Koliko sam shvati tebi cifra nije problem?

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Nadalina

Dzukela u podznaku

Dragana friz

Citat: navajo poslato 24 Februar, 2017, 19:08
Nego, pitanjce jedno vezano za crash bar, Seba ili Kappa?

U Motolandu mogu da naruce Kappin engine guard, stigao bi do nekog 10.marta i cena je oko 6 hilljada i nesto, Sebin rad bi kostao 70 eura i treba da nadjem na netu neki primer crash bara koji mi se dopada.

Pomagajte, svaki savet mi znaci...bitni su mi kvalitet i sigurnost moje Suzy, cena nije bitna:)


Svakako savet da ti Seba radi crash bar  :) fabrika je smesna za njega. Komsije smo pa kad dodjes da pogleda motor ili padne neki dogovor javi se obavezno pa da se i upoznamo  :) popijemo neku kaficu  [cheers]

juga


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Serpente

Citat: Dragana friz poslato 25 Februar, 2017, 09:30
Citat: navajo poslato 24 Februar, 2017, 19:08
Nego, pitanjce jedno vezano za crash bar, Seba ili Kappa?

U Motolandu mogu da naruce Kappin engine guard, stigao bi do nekog 10.marta i cena je oko 6 hilljada i nesto, Sebin rad bi kostao 70 eura i treba da nadjem na netu neki primer crash bara koji mi se dopada.

Pomagajte, svaki savet mi znaci...bitni su mi kvalitet i sigurnost moje Suzy, cena nije bitna:)


Svakako savet da ti Seba radi crash bar  :) fabrika je smesna za njega. Komsije smo pa kad dodjes da pogleda motor ili padne neki dogovor javi se obavezno pa da se i upoznamo  :) popijemo neku kaficu  [cheers]

Kao neko ko je radio dugo sa Sebom definitivno trebas kod njega, kappini su sranje i nakon prvog ne daj boze pada oni pucaju a Sebin nece.Tj iskreno, svi fabricki su takvi da puknu nakon prvog puta.
Be the change you want to see in the world!

navajo

Nadalina, Dragana, hvala devojke na dobrodoslici!!!

Dragana, ako budem dolazila kod Sebe, pijemo kaficu obavezno!!!

Bojane i meni su ti slajderi lepsi, jos ako stite motor u istoj meri onda odlicno!!!

Suzy sam preko noci kupila, neplanirano, tako da nisam razmisljala unapred i planirala sta sve treba da uradim na njoj.

Najgore je kada nemas nikakvo predznanje, a treba da doneses odluku sta je za tvoj motor najbolje resenje, pa se jos dodatno sludis na netu citajuci razne, i cesto oprecne, komentare...pa tako neki tvrde da crash barovi i ne treba da budu od sipki previse debelog profila, i tvrdog materijala jer se pri padu ne krive i umesto da apsorbuju vecinu udarca one nekad piokidaju ram, rep motora, ili za sta su vec zakaceni...a sa druge strane fabriski su projektovani tako da se pri udarcu iskrive malo na odredjenim mestima i na taj nacin apsorbuju 90% udarca....volela bih da resim ovo sto pre, a sto vise citam vise mi nista nije jasno [rofl]

Mrzim kad se osecam kao tupsonka i nesto ne znam....smrc