Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Za par godina na nekom bageraskom forumu..,"evo sebi sam rekla da cu da naucim da vozim bager prije 45,do sad sam naucila da sviram usnu harmoniku,da vozim motor,jedrilicu.......  ;)

Malo ¹ale... Dobro do¹la!!!
jin-jang

Lazza

Citat: mali_zmaj poslato 24 Februar, 2017, 14:17
Za par godina na nekom bageraskom forumu..,"evo sebi sam rekla da cu da naucim da vozim bager prije 45,do sad sam naucila da sviram usnu harmoniku,da vozim motor,jedrilicu.......  ;)

Malo ¹ale... Dobro do¹la!!!

Bas o tome razmisljam :) sta li je sledece...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

navajo

Hvala drugari....Suzy je sve ono sto sam zelela od motora...volim klasican i retro izgled motora...jedino sta moze da dodje u obzir za koju godinu je Triumph Bonneville:)

Nego, lepo ja sinoc kazem Suzy da bude nezna prema Djolencetu, prvi put mu je, pa da se mukica ne uplasi...ko zna sta je ona njemu u garazi sinoc napravila kad jutros nije hteo da upali...tj. upalio, a onda zalepio alnaser i izvukao svu struju...prepala ga nacisto izgleda....hahahaha...a inace je palio i po minusu bez problema...vozila sam ga i zimus na Dedamrazijadi....sta ti je zensko, odmah da pokaze da je glavna...jadan moj Djolence pored divljakuse Suzy:)

A krenuli smo kod Djure iz MC White Tuger-a na sahranu...sreca pa sad imam dva motora, ako jedan pobrljavi uvek je tu drugi:)

Glava Dole


navajo

Nego, bager i nije neki izazov, traktor teram od 7 godine, kola vozim, motor vozim, skije teram....mozda bi neki helikopter mogao da padne....hahahaha

navajo

Milose, jeste, upravo to...ali osecam da je to namerno uradio da ne mora da servisira Suzy...prepala ga nacisto....hahahaha...pa se sad vadi jadan kako nema struje.

Skinula sam zice sa akumulatora, za svaki slucaj, pa ce za vikend drugar doci da pogleda...a taman i ja da naucim nesto novo...Djole je jednostavan pa bih volela da naucim sve sama oko njega da radim:)

mali_zmaj

Citat: navajo poslato 24 Februar, 2017, 15:34
Nego, bager i nije neki izazov, traktor teram od 7 godine, kola vozim, motor vozim, skije teram....mozda bi neki helikopter mogao da padne....hahahaha

Vidi vraga  multifunkcionalna zverka!!
jin-jang


navajo



navajo

Nego, pitanjce jedno vezano za crash bar, Seba ili Kappa?

U Motolandu mogu da naruce Kappin engine guard, stigao bi do nekog 10.marta i cena je oko 6 hilljada i nesto, Sebin rad bi kostao 70 eura i treba da nadjem na netu neki primer crash bara koji mi se dopada.

Pomagajte, svaki savet mi znaci...bitni su mi kvalitet i sigurnost moje Suzy, cena nije bitna:)

ЯЭВОЛУТИОН

stani uffe...ovo opet preko veze...a clan 2 stav 11 i 12 pravilnika....

                                                Clan 2

stav 11

-pri predstavljanu obavezno je da clan okaci svoju sliku kao i sliku motora kako bi ga drugi manijaci prepoznali kada se sretnu, sve to postaviti u rubriku predstavljanje uz kratak opis svojih omiljenih aktivnosti i zelja

stav 12

-pri predstavljanu clanice odn clanovi koji osecaju kao zensko, obavezno okacati slike u toplesu ili aktu , spreda i otpozadi, ne starije od 2 godine, da bi manijaci mogli da prepoznaju clanicu kad joj prilaze u mraku...



ovo je ne znam koja clanica koja se preko reda ugurava na forum i jako brzo nastaje u vidu lastinog repa...morim organ vlasti (da ga tako nazovemo) da obezbedi postovanje statutra foruma i odredbi o uclanjenju na forum....unapred hvala...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Citat: navajo poslato 24 Februar, 2017, 15:37
...ali osecam da je to namerno uradio da ne mora da servisira Suzy...

Auhhh, treca poruka, i vec smo stigli do servisiranja  :)
Molim da se postupi po zahtevu druga Revolucije, generalnog sekretara foruma, po hitnom postupku.

navajo

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kako se ja osecam kao clan, a sve u skladu sa clanom 11, evo jedne na motoru:



Sto se tice clana 12, molim lepo, umesto dve sise ja sam okacila 2 motora, oba su moja, na njima sve originalno, nisu budzena, oba su naked, tj. u toplesu, tako da sam ja clan 12 ispostovala na svoj nacin!!!!

Lazza

Revolucijo dopuna pravilnika je bila da se clan 12 ne odnosi na clanice koje mogu da kick your ass 😎
I may be dumb, but I'm not stupid.

Bori¹a

ti si devojka sto komentarise nenadu svaki status, a uz to puca iz .44 magnum? [yahoo]

navajo

Pucam ja iz cega hoces...hahahahah...a podseti me ko je Nenad?

navajo

Hvala Lazzo na podrsci...los im je ovaj pravilnik skroz, treba tu podosta amandmana, vidim ja:)