Glavni meni

Pozdrav od mene i mog Djolenceta, a od danas i njegove devojke Suzy:)

Započeo navajo, 24 Februar, 2017, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4


Hattrick


mali_zmaj

jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

pokusavam da je oteram...al ne ide...mada ni ovo nije u toplesu...ali je duhovita...podrzavam....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Bojan


Hattrick

Navajo ne samo sto ce brzo da rasturi pederbal, nego ce jos i da pocne da postrojava na merenje kako je krenulo  [rofl]

navajo

Ajde bre, i ovo malo zena sto zaluta ovde vi isprepadate, pa mucene pobegnu glavom bez obzira...stvarno napraviste peder bal od foruma [prebicute]

Pazi, sto se tice postrojavanja i onako me zajebavaju da mi samo bic fali...a sto se merenja tice, premerili ste vi odavno ovde ciji je najveci, pa cu da vam verujem na rec [rofl]

Nego, onaj Marfi se opet zaigrao i nikako da mi se skine sa grbace....prvo sinoc skapiram da mi registracija za oba motora, i auto istice u maju...pa jbt. koja je verovatnoca da ti tri registracije sve isticu u istom mesecu...znaci u maju ima da se iskerembecim samo tako :o

Onda sam ustala jutros na vreme da sredim motore, pa da se malo provozam....kad ja a tamo ono medjutim... cackala sam prvo oko Djoleta (ne tog Djoleta) i izgleda da mu je vrisnuo akumulator, plus rucke koje sam kupila u paru ne pasu, tj. pase rucka za kvacilo, ona za kocnicu nema veze s vezom...takodje i novi migavci moraju drugacije da se prevezu, tako da ni njih nismo stavili...a onda nismo mogli da odvrnemo ni srafove na Suzani da uklavirimo crash barove....tako da sam umesto voznje danas dobila od Marfija  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]


UFF


balcan girl

o falim te boze da æe bar ova koleginica da mi pretekne na forumu :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

navajo

Balcan girl, pa ne mogu bas sve da nas uplase i rasteraju...jos cemo se mi ovde druziti:)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Serpente

Citat: navajo poslato 26 Februar, 2017, 22:19
Ajde bre, i ovo malo zena sto zaluta ovde vi isprepadate, pa mucene pobegnu glavom bez obzira...stvarno napraviste peder bal od foruma [prebicute]

Pazi, sto se tice postrojavanja i onako me zajebavaju da mi samo bic fali...a sto se merenja tice, premerili ste vi odavno ovde ciji je najveci, pa cu da vam verujem na rec [rofl]

Nego, onaj Marfi se opet zaigrao i nikako da mi se skine sa grbace....prvo sinoc skapiram da mi registracija za oba motora, i auto istice u maju...pa jbt. koja je verovatnoca da ti tri registracije sve isticu u istom mesecu...znaci u maju ima da se iskerembecim samo tako :o

Onda sam ustala jutros na vreme da sredim motore, pa da se malo provozam....kad ja a tamo ono medjutim... cackala sam prvo oko Djoleta (ne tog Djoleta) i izgleda da mu je vrisnuo akumulator, plus rucke koje sam kupila u paru ne pasu, tj. pase rucka za kvacilo, ona za kocnicu nema veze s vezom...takodje i novi migavci moraju drugacije da se prevezu, tako da ni njih nismo stavili...a onda nismo mogli da odvrnemo ni srafove na Suzani da uklavirimo crash barove....tako da sam umesto voznje danas dobila od Marfija  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]



Lepo sam ti rekao ne kupuj fabricke zvaces sebu da ti prepljavlja i naplatice ti jos 50e, bolje probaj da vratis te u motoland  i pravac seba.:D
Be the change you want to see in the world!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 27 Februar, 2017, 00:37
o falim te boze da æe bar ova koleginica da mi pretekne na forumu :D :D :D :D :D
ne pali se....ona bas ne pleni visinom...tako da je ko Nency...pola koleginice...eventualno 3/4... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 01 Mart, 2017, 14:03
pa volim ja te multipraktik :D :D :D
imam ja nekog poznanika....on 2m ozenio devojku od 1,5....iz zajebancije ga drndamo...gde si navatao ovu, u skoli kad si isao po klinca....a zapravo jeste...bila pedagog u skoli gde mu je klinac iz predhodnog braka isao u osnovnu....ne moze ni da se brani....mukica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

Pozdrav i dobro dosla, sa malim zakasnjenjem...
videsmo se kod skretanja za Orlovacu pre neki dan,
...obidjosmo te VR46 i ja na mom motoru sa desne strane, zaustavnom trakom...  :P
p.s.Lepo ti motorce, neka je sa srecom... [thumb_up]


navajo

Hvala Boky!!!

Serpente, crash barovi vec montirani, legli kao samar budali:)

Revolucijo, jes' majku mu, jesam skracena...skratili me za nekih 5cm...oduvek sam htela da budem 180, ali me zajebali za 5cm kad su ih udeljivali:)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 01 Mart, 2017, 19:15
Hvala Boky!!!

Serpente, crash barovi vec montirani, legli kao samar budali:)

Revolucijo, jes' majku mu, jesam skracena...skratili me za nekih 5cm...oduvek sam htela da budem 180, ali me zajebali za 5cm kad su ih udeljivali:)
zato ja i kazem da je 3/4 da imas 180 i nesto bila bi koleginica a sa 185 i vise koleginica ipo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Dosta je meni i ove 3/4...da sam 1 1/5  mogla bih samo endurace da vozim, ili da izgledam kao ovi od 2m kad se spakuju na ktm...kao pocket bike da su zajahali:)

Treba da skoknem do grada, a ne pale mi se kola...hoce li biti kise danas ili ne, sta mislite?