Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mareskin poslato 17 Jul, 2015, 11:23
Citat: Ivan1979 poslato 17 Jul, 2015, 00:01
Ima resenja naravno.
Npr. nadjes vremeplov, vratis se u 5.10. 2014.  malo ranije nego sto si krenuo kuci.
Pred polazak zveknes jos tri piva i pet rakija , lupis sebi tri samara i krenes peske kuci !
Samo pazi, redosled je vrlo bitan inace  [pop]

[cheers]



Ivane1000000, ne izgleda¹, ali si u stvari vrlo pamet momak ;D

Ali tu nastaje vremensko prostorni paradox...;D Ako bi ubedio sebe da krene pe¹ke kuæi, ne bi napravio sranje, samim tim mu vremeplov ne bi trebao, samim tim ne bi imao razloga da ga tra¾i, i etooo, paradox...;D Znaèi sranje je moralo da se desi...;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 17 Jul, 2015, 16:38
Citat: mareskin poslato 17 Jul, 2015, 11:23
Citat: Ivan1979 poslato 17 Jul, 2015, 00:01
Ima resenja naravno.
Npr. nadjes vremeplov, vratis se u 5.10. 2014.  malo ranije nego sto si krenuo kuci.
Pred polazak zveknes jos tri piva i pet rakija , lupis sebi tri samara i krenes peske kuci !
Samo pazi, redosled je vrlo bitan inace  [pop]

[cheers]



Ivane1000000, ne izgleda¹, ali si u stvari vrlo pamet momak ;D

Ali tu nastaje vremensko prostorni paradox...;D Ako bi ubedio sebe da krene pe¹ke kuæi, ne bi napravio sranje, samim tim mu vremeplov ne bi trebao, samim tim ne bi imao razloga da ga tra¾i, i etooo, paradox...;D Znaèi sranje je moralo da se desi...;D

Meni se èini da ti iz tog paradoxa jo¹ nisi na¹ao izlaz ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Glava Dole

Uhh malo pre preteknem 3 auta preko pune linije (lep prav put, pregledno sve, tako da sam se zaleteo malo preko 100 a ogranicenje je 50) i kako sams e vratio u svoju traku vidim u daljini crnog punta, bio mi sumnjiv kako je parkiran i pustim gas odmah ali sam i dalje isao preko 50 sigurno i vidim stvarno radar uperen pravo u mene i jedan policajac mi onako pokazuje prstom onako kao da preti gore-dole znate vec, i ja usporim i nastavim lagano, ali me nisu zaustavili.

Da li mogu bez zaustavljanja sad samo da mi posalju cestitku na kucnu adresu, je l' imaju neku kameru i iza auta ili mi ovako ne mogu nista s obzirom da motor nema napred tablicu i da li ovi sa radarima mogu na osnovu snimka samo tako da posalju cestitku i za punu liniju bez zaustavljanja ili su oni zaduzeni samo za brzinu?

Posle toga sam otisao do grada, u povratku smo se mimoisli( oni su krenuli prema gradu od tog mesta gde su pecali), videli su me i nista...

Da li je ovo bila samo kao opomena i pustili su me ili da ocekujem cestitku? Da ja lepo prijavim za svaki slucaj da mi je ukraden motor, sakrijem ga u supu na 3 dana i posle kazem da sam ga nasao pored puta i imam opravdanje da nisam ja vozio u tom trenutku xD

Hohštapler

Ne mogu ti ni¹ta, pucali su od napred.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Uhhh extra, sad mi je laknulo, dugujem ti pivo za ovako lepu informaciju  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

motorcikl ne mogu da upucaju u prekrsaju prekoracenja brzina.....treba 5 sekundi da drzi u zahvati laser da bi ocitao brzinu....pa cak i fama trazi 5 sekundi.....e sad ti probaj pola metra siluete da drzis pet sekundi u zahvatu.....samo fiskni radari i presretaci mogu da nas pecaju jer jedni imaju siri zahvat i kameru a drugi jer idu iza tebe i snimaju i mere brzinu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

#1987
Malo na ovu temu.Vi¹e puta mi je palo na pamet npr. na Obrenovaèkom put je stalno radar.Pomislim da li mo¾e da pece u obe trake I one koji mu dolaze I ne koji mu odlaze.Uvek usporim za svaki sluèaj ¹ta znam ne znam  [neampojma] [neampojma] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

laser moze samo u dolasku...fama moze i u odlasku ali izbegavaju to jer uglavnom svi uspore ada ih vide....

po pravilu oni nebi smeli da postave radar bez predhodne table "radarska kontrola" osim u gradskoj zoni....oni su sad gradske zone prosirili na sve zivo...sad sve zovu grad....sopet dobio tablice...pa ispade i to grad.....

p.s.
Tweety , vidimo mi da procitamo i bela slova...ne treba im zuti prsluk
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ts.marko

Verovatno je ovo veæ bilo, ali nisam uspeo da pronaðem.
Elem, da li policija u automobilu ima pravo da te juri kad si na motoru?

ЯЭВОЛУТИОН

imaju preporuku da ne jure.....preporuka znaci da ako hoce da te jure mogu....ako nece ne moraju....ipak su oni vlast i moze im se kako hoce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jul, 2015, 22:13
motorcikl ne mogu da upucaju u prekrsaju prekoracenja brzina.....treba 5 sekundi da drzi u zahvati laser da bi ocitao brzinu....pa cak i fama trazi 5 sekundi.....e sad ti probaj pola metra siluete da drzis pet sekundi u zahvatu.....samo fiskni radari i presretaci mogu da nas pecaju jer jedni imaju siri zahvat i kameru a drugi jer idu iza tebe i snimaju i mere brzinu.....

Sad famu i nemaju, bar po bg uglavnom koriste fixni radar sa kamerom a u poslednje vreme su poceli da staju na svakom mogucem mestu gde se moze voziti malo brze

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jul, 2015, 23:22
laser moze samo u dolasku...fama moze i u odlasku ali izbegavaju to jer uglavnom svi uspore ada ih vide....

po pravilu oni nebi smeli da postave radar bez predhodne table "radarska kontrola" osim u gradskoj zoni....oni su sad gradske zone prosirili na sve zivo...sad sve zovu grad....sopet dobio tablice...pa ispade i to grad.....

p.s.
Tweety , vidimo mi da procitamo i bela slova...ne treba im zuti prsluk

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] :-* :-* :-*

Glava Dole

Iz licnog iskustva znam da mogu i autom da jure motor, ne pitajte kako :D Do duse bilo je to pre par godina ali je vrv i sad isto...

penzos

Mogu da jure, i da jure, i da jure  [hello]  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane

...meni mogu da ga duvaju sada [srednjiprst]..

..ponovo imam adresu  [yahoo] [yahoo] [yahoo]



sad samo jo¹ da se i registrujem i bijem pravo na njih...

penzos

Znaèi vrhunac bahatosti! Sada mi stiglo pismo od sudskok izvr¹itelja (ono-legalni uterivaè dugova  [rofl] ). Za èetiri neplaæena parkinga ukupno 5120,00 din, stim da su dve "kazne" starije od godinu dana  [srednjiprst] , a za tro¹kove ovog pavijana 30.900,00 dinara  [ludak] ! Ima li neko iskustva sa ovom bagrom dok u ponedeljak ne odem kod pit bula (nadimak mog advokata), èisto da ne cimam èoveka za vikend?!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

viper

Moje iskustvo sa njima je da su za¹tiæeni ko beli medvedi, mo¾e da napi¹e koliko hoæe i mene su veæ jednim ojadili ni advokat nije pomogao.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

..i mene isto, ukupno oko 40.000 u 3-4 postupka, taènije 4 jer su mi dug iz mts-a podelili na 2 izvr¹itelja pa obojici po 9.000

penzos

ma dobiæe kitu oèi da izbije! I to ako budem raspolo¾en! Komunalni dug zastareva nakon godiinu dana, znaèi 2560,00 din, a on hoæe 30.900,00. Neæe moæi, a plus ¹to mi preti da æe da mi pleni imovinu zbog njegovih tro¹kova! To da su za¹tiæeni znam. Dr¾ava ih napravila, a parking servis je gradski-opet ista banda. Ali da je mnogo-mnogo je. Plus nisam primio ni¹ta ranije da mi potra¾uju!  ;D Ima da ih sada mu¹tram ¾albama i ovim-onim, pa u utorak da ih pustim na televiziju ovu na¹u ni¹ku raspalu, ali pare mu ne dam, a da mi pleni mo¾e hondu i auto! Ali prvo mora da ih naðe!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion