Glavni meni

Knjige

Započeo balcan girl, 29 Decembar, 2013, 03:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

znaci da li citate i sta citate? :D i preporukaaaa koje knjige ste citali i da su vam se bas bas svideleee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

moja preporuka za hladne dane je

http://static.kupindoslike.com/Crven-ban-Vuk-Karadzic_slika_O_137452.jpg

posto znam da si u teranju...a kukas kako ovog tvoga nema po ceo dan....jel pandur...priznaj.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

Ma dal si lud, cale mi je bio pandur :D znaci nikad pandur :D a ovu knjgu vec posedujem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

markokoja92

- Ustanem ti ja tako oko pola pet i proèitam knjigu-dve, pa onda isteram ovce na ispa¹u. Dok ovce pasu ja ti se lepo sit naèitam, a onda kad ih vratim kuæi pred ruèak ja onako na brzinu prelistam dve-tri knjige. Uz ruèak mnogo volim da èitam. Obièno uzmem neku deblju knjigu da mogu posle rucka da se lepo ispavam.
- A onda kad ustanem, doðe kom¹ija Pera i mi tu proèitamo jedno tri-èetiri knjige pre nego sto siðemo u selo. Uveèe se celo selo skuplja u biblioteci. Tu svi èitamo i komentari¹emo ¹ta je ko proèitao. Oko deset sati obièno bibliotekarka proglasi fajront jer smo proèitali sve knjige. Tada se svi preselimo kod kom¹ije Mike. On ima ¹tampariju. I za kraj bih voleo deci da ka¾em jedan savet: deco, nemoj da me¹ate gradivo, boli glava ujutru  :D

balcan girl

auuu ovi manijaci ni novine ne citaju :D bice vidim ja ovde kao onaj vic brate jel citas ti nesto  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sretnu se Sloba i Tarzan...
Tarzan kaze....ovo Dzejn
Sloba.....ovo Mira
Tarzan.....ovo cita
Sloba.....ovaj ne cita ali nosi gajbice i od toga zaradio diskoteku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

pih bre sto ste takvi necete nijednu knjigu da mi preporucite da citam preko zime, da ubijem vreme c.c..c..c :D a rev dobar vic :D :D :D a nisam mislila na taj :D :D
nego na onaj
stopira riba na putu i staje mladic tako ok 25 godina u jugu,
kaze ona moze do beograda?
moze, kaze mladic. voze se oni tako jedno vreme i tek ce mladic
znas posto sam te povezao red je da platis u naturi.
kaze ona nema problema stani sa strane
krenu oni tamo ovamo ovom nikako da se digne
znas ja sam student puno ucim i citam i to je zbog toga kaze mladic
nema frke ostavi ti mene pored puta rece ona
stopira ona dalje staje lik tako oko 4 banke u nekom mercedesu
poveze on nju, voze se oni tako i kaze lik
posto sam te povezao red je da platis u naturi
vazi kaze riba stani sa strane
tamo ovamo ni ovom nece da se digne
znas ja sam profesor na fakultetu, ocenjujem seminarske puno citam i to je zbog toga odgovori lik
ostavi ti mene pored puta rece riba
stopira ona dalje staje kamiondzija i poveze je
e sad mala da platis voznju u naturi rece on
nema problema stani sa strane rece ona
krene kamiondzija da kara sat vremena, dva sata, tri sata......
tek ce riba posle par sati jeli brate jel citas ti nesto??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pa i meni su rekli da stampano stivo emituje sitne tragove olova koji uticu na potenciju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

meni ne smeta :D :D :D :D osim kose na glavi retko mi se bilo sta drugo dize :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

PA STA SE ONDA KURCIS..
Hoces da bar suzis izbor...kakve knjige volis.....da ti neko ne preporuci neki sado-mazo fazon, a ti bas ne gotivis to.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

paaaaa eto nesto tipa dejvid morel, dzejms paterson, moze i npr. nora roberts i sandra braun, pa harlan koben, pa klajv kasler :D :D jel dosta? mada od ovih pisaca koje sam navela sam sve procitala takooo daaaaa...daj te nesto drugo na tu foru :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

hpg

Skup kratkih prièa iz ¾ivota, lagano, zabavno, taman ne¹to da ti ubije vreme preko zime.
http://www.amazon.com/Kod-kuce-najgore-Efraim-Kison/dp/8677480900

A od bajki bih preporuèio 'Srbi... narod najstariji' Olge Lukoviæ Pjanoviæ.  ;D
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

prpa_zr

Citat: hpg poslato 29 Decembar, 2013, 15:15
Skup kratkih prièa iz ¾ivota, lagano, zabavno, taman ne¹to da ti ubije vreme preko zime.
http://www.amazon.com/Kod-kuce-najgore-Efraim-Kison/dp/8677480900

A od bajki bih preporuèio 'Srbi... narod najstariji' Olge Lukoviæ Pjanoviæ.  ;D

od Ki¹ona bih jo¹ preporuèio i "Nema nafte, Mojsije" i "Knjiga za poreske obveznike"
izuzetan pisac, na¾alost veæ pokojni

balcan girl

hvala hpg i prpo :D bar neko ovde cita :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ljubane vikend romane....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 16:50
hvala hpg i prpo :D bar neko ovde cita :D :D :D :D

Èitam struènu literaturu. Ima mnogo dobrih pisaca :)

A ovako èitam sva¹ta ne¹to. Ne mogu da se setim napamet novih knjiga koje sam pokupovao. Treba da renoviram kuæu, pa sam birao da budu lepo dizajnirane i da mi se uklope u dnevni boravak.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Balcan....

"Zudnja za zivotom" biografija Van Gogha, pisao Irving Stoun...jedan od omiljenih mi pisaca....

"Slepilo" jako poucna knjiga, o ljudima i o tome u sta ih slabosti\moc pretvara... Zoze Saramago...


balcan girl

hvala srce :-* eee mareskin kamo srece da se knjige jos uvek kupuju na metar kao nekad :D doduse nekad i nisu bile tako skupe :D a saaaad :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 18:22
hvala srce :-* eee mareskin kamo srece da se knjige jos uvek kupuju na metar kao nekad :D doduse nekad i nisu bile tako skupe :D a saaaad :(

Ja ih kupujem na "kilo" :)
Pi¹em veèeras predloge. Toliko imam posla da mi mozak ne radi uop¹te.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

ajd onda kupi i par kila za mene :D :D :D zavrsi posao pa natenane ispisi predloge :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!