Glavni meni

Knjige

Započeo balcan girl, 29 Decembar, 2013, 03:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 21:26
aes sedai :D :D :D prpo pricaj mi o tome :D :D autostoper kroz galaksiju :D ne znam da li ima neko da je nije procitao :D :D

verovali ili ne ali ja NISAM èitao Autostoperski Vodiè Kroz Galaksiju.. èitao sam od Adamsa - Duga Mraèna Èajanka Du¹e .. i Holistièka Agencija Dirka D¾entlija ali autostoperski vodiè njet

balcan girl

:D :D :D :D pa agencija je extra isto :D :D :D a trudi kanavan? ja navukla cerku od drugara na knjige pa posto ono voli fantastiku ovo je bilo fino za nju :D i naravno en mekafri da navucem klinku jer voli zmajeve :D :D :D al ne voli da cita :D :D :D pa je ovako bilo interesantno za nju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin


Balcan kad ovako nabraja¹ poèinjem da shvatam da sam ja u du¹i ¹treber i pored mog opakog izgleda :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

:D :D :D a mislis da ja nisam :D :D :D imam i dokaz nosim naocare :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 22:03
:D :D :D a mislis da ja nisam :D :D :D imam i dokaz nosim naocare :D :D :D :D

Kakooooo si sexyyyyyyyyyyy :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Citat: prpa_zr poslato 30 Decembar, 2013, 21:11
Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 21:08
a da i mrzim knjige u nastavcima kad nema nastavaka :D :D :P

prièaj mi o tome, Robert Jordan je umro i nije zavr¹io Toèak Vremena.. sada èekam poslednju knjigu koju prireðuje Brandon Sanderson da bismo konaèno stavili taèku na 13 delova agonije..

ako ti èitanje na engleskom nije problem a voli¹ epsku fantastiku obavezno proèitaj Ice Wind Dale trilogiju, autor je R.A Salvatore i  Elminster - Making of a Mage autor Ed Greedwood

Hajde sad, Prpo, smesta na èitanje Vodièa kroz galaksiju za autostopere, a za nagradu æu ti isprièati kako se zavr¹ava D¾ordanov Toèak vremena jer sam je upravo spremila za ¹tampu  :-*
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ispricaj meni prvooooo :-* kazi nam kazi nam kazi nam pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: mareskin poslato 30 Decembar, 2013, 22:07
Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 22:03
:D :D :D a mislis da ja nisam :D :D :D imam i dokaz nosim naocare :D :D :D :D

Kakooooo si sexyyyyyyyyyyy :D
Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 22:14
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

©to se smeje¹?!? Moja tehnika udvaranja je nenadma¹na :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Silvana

Hmmm hmhmhm
Samo prvi deo zadnjeg dela ili i drugi?  :P
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

daj sve sto imas :D :D :D nije lepo da nas ostavis do pola :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Skupo bi te stajalo.  :P Ipak je to poslovna tajna, èekaj da izaðe knjiga, sad æe.  [flashing]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

prpa_zr

Citat: Silvana poslato 30 Decembar, 2013, 22:24
Citat: prpa_zr poslato 30 Decembar, 2013, 21:11
Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 21:08
a da i mrzim knjige u nastavcima kad nema nastavaka :D :D :P

prièaj mi o tome, Robert Jordan je umro i nije zavr¹io Toèak Vremena.. sada èekam poslednju knjigu koju prireðuje Brandon Sanderson da bismo konaèno stavili taèku na 13 delova agonije..

ako ti èitanje na engleskom nije problem a voli¹ epsku fantastiku obavezno proèitaj Ice Wind Dale trilogiju, autor je R.A Salvatore i  Elminster - Making of a Mage autor Ed Greedwood

Hajde sad, Prpo, smesta na èitanje Vodièa kroz galaksiju za autostopere, a za nagradu æu ti isprièati kako se zavr¹ava D¾ordanov Toèak vremena jer sam je upravo spremila za ¹tampu  :-*

trenutno èitam jo¹ jednog Prachett-a .. a taj poslednji deo serijala Toèak vremena moram saèekati da izaðe iz ¹tampe pa da kompletiram zbirku..

balcan girl

morala izpocetka da iscitam eragona :D :D sad sam se navratila na dejvida baldacija da obnovim gradivooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lawyer

Tri predloga za zimu:

1. Borislav Pekiæ - Zlatno runo 1-7
2. Marsel Prust - U traganju za minulim vremenom 1-7
3. Dejan Medakoviæ - Efemeris 1-5

Posle 19 proèitanih tomova, jedva æe¹ doèekati sezonu! :P

balcan girl

eragon komada 4 baldaci serijal kom 9, a pre toga nora roberts komada 184 :D :D :D :D ja volim da citam :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

prpa_zr

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2014, 22:09
eragon komada 4 baldaci serijal kom 9, a pre toga nora roberts komada 184 :D :D :D :D ja volim da citam :D :D :D

kako 4 komada eragon ? kako se zove èetvrti?

ЯЭВОЛУТИОН

50 nijansi sive......snimaju fil pa da utvrdis gradivo....svidece ti se.....SM ovo ono

p.s.
UFFu se nece svideti jer nije super moto
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lawyer

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2014, 22:09
eragon komada 4 baldaci serijal kom 9, a pre toga nora roberts komada 184 :D :D :D :D ja volim da citam :D :D :D

Ali kad proèita¹ ovih 19...eeeee...tada æe ti se otvoriti oèi...  :o

[rofl] [rofl] [rofl]