Glavni meni

Ljubitelji Kawe

Započeo clutch&brake, 17 Oktobar, 2013, 13:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Twist of wrist!

yzf750

I meni trazili isto pre neki dan,dan kasnije..na motoru nemam tu plocicu ali ovi iz agencije su vec nesto resili,sta i kako nemam pojma,sledeci dan me zvali da je zavrseno

bikerboyz

Dobio sam do prijatelja v300 motul pa me zanima jer ok sipati u zx9 '96god?

VR 46

Twist of wrist!

Mil@n


mali_zmaj

Mmmmmm,kako je dobar!!
jin-jang

Andreja

Izgleda prejebeno. Al' nije da nisu mogli da se otvore za hidraulièno kvaèilo. Ovom na sajlu ni¹ta ne fali sem ¹to me onaj toèkiæ za ¹telovanje podseæa na bicikle, nekako ne ide uz ovaj dizajn.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

i svetla mu se garant ne pale automatski  [rofl]

mali_zmaj

Uffe znam da ne volis kawe,al sad reci da ga ne bi vozio!?
jin-jang

freepartyman

Citat: Andreja poslato 02 Mart, 2016, 23:38
Izgleda prejebeno. Al' nije da nisu mogli da se otvore za hidraulièno kvaèilo. Ovom na sajlu ni¹ta ne fali sem ¹to me onaj toèkiæ za ¹telovanje podseæa na bicikle, nekako ne ide uz ovaj dizajn.
Mora da ostane jeftiniji od konkurencije :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 03 Mart, 2016, 20:09
Uffe znam da ne volis kawe,al sad reci da ga ne bi vozio!?

kupio ne ali vozio da i to sa zadovoljstvom
pristjno izgleda, ima snage, ima momenta, ima oklop a pored svega toga jos i korman, sto se mene tice veoma blizu savrsenog sport tourera (pre bi multistradu :) )

Hohštapler

kladim se u gajbu piva da bi ti ova klasa vi¹e odgovarala. Jedini pandan ovome je trenutno suzuki gsx-s1000f,
u su¹tini je R, sa drugaèijim punim oklopom i kormanom, upravo ono sto ti sad juris sa R1...
Multistrada ima uspravan sed, ti si ipak vi¹e sportski nastrojen. I blago povijen sed sa kormanom je manje optereæenje na ledja nego skroz uspravno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 04 Mart, 2016, 02:05
Citat: mali_zmaj poslato 03 Mart, 2016, 20:09
Uffe znam da ne volis kawe,al sad reci da ga ne bi vozio!?

kupio ne ali vozio da i to sa zadovoljstvom
pristjno izgleda, ima snage, ima momenta, ima oklop a pored svega toga jos i korman, sto se mene tice veoma blizu savrsenog sport tourera (pre bi multistradu :) )
RESPECT!!
jin-jang

stilgar


Lazic

Ma ni¹ta ne valja... ;D