Glavni meni

Ljubitelji Kawe

Započeo clutch&brake, 17 Oktobar, 2013, 13:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Citat: Jovan D poslato 12 Decembar, 2015, 10:49
Jel ovo taj H2R sa mehanickim kompresorom?


Ja sam to pomislio da napisem i taman kad sam skrolovao ono ti napisa !!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  ©to bi rekla moja mrtva baba, ®IVA ISTINA  [kralj] [rofl] [rofl]

Charuga


VR 46

Hvala ovim ljudima  [clapp] [kawasaki_ninja] [ninjaborba]
Twist of wrist!

bikerboyz

Jel vozi neko zx9r B seriju zanima me ukupna masa vozila ?uradio sam texnicki i posle 2 dana me zovu imaju problem jer u saobracajnoj nije upisana ukupna masa vozila u prosloj saobracajnoj...

Bishke

You should do one thing every day that scares you


Grof


bikerboyz

Pa ima njegova masa u saobracajnoj ,to je to 215 al njima treba ukupna masa koliko moze da nosi valjda...imam onaj haines manual al i tamo u specifikacijama pise 215kg i to je to... :-/ to bi trebalo da se vidi kad se ocita saobracajna...kod mene pise 0,a ne moze biti tu 0...

*zeka*

Trebalo bi da ima negde  pocica na motoru gde pise ukupna masa vozila i ostali brojevi. Bar je na nekoliko motora koje sam ja imao pisalo.

Jovan D

Mo¾da ti tra¾e masu vozila spremnog za vo¾nju. Takav podatak ti neæe pisati na ploèici. U COC-u (ili potvrdi predstavnika proizvoðaèa) mo¾e¹ da naðe¹ taj podatak i on se dobija kada na masu praznog vozila doda¹ 75 kg (masa proseènog vozaèa) neki proizvoðaèi dodaju i 100 kg (raèunaju teènosti neophodne za vo¾nju motocikla). Najveæu dozvoljenu masu (i osovinska optereæenja) mo¾e¹ naæi na nekim ploèicama, kod motocikala su dosta oskudni podaci na njima...

VR 46

Citat: bikerboyz poslato 24 Februar, 2016, 11:47
Jel vozi neko zx9r B seriju zanima me ukupna masa vozila ?uradio sam texnicki i posle 2 dana me zovu imaju problem jer u saobracajnoj nije upisana ukupna masa vozila u prosloj saobracajnoj...
U mojim papirima za moju B devetku pise: Ukupna masa : 425
Twist of wrist!

bikerboyz

Pa zeznuli su na texnickom nisu videli i sad im treba zbog inspekcije,sad sam je skoro uzeo i prva je rega a ni na onom papiru iz SUP-a sto sam dobio umesto saobracajne ne pise nista pod stavkom ukupna dozvoljena masa vozila...sad kad dobijem za koji dan saobracajnu verovatno nece ni u toj novoj pisati nista,jer ni na tom papiru ne pise...a sto se tice plocice gledao sam ali nisam nasao...VR 46 kazi mi gde se nalazi kod tebe ta plocica?

bikerboyz

Ma ja cu njima javiti da je 425 kao kod tebe Vr 46 pa ko ih jebe...ja sam motor regularno resio a oni neka pisu tamo sta oce... :)

Havarisan

Koja su ti zadnja tri broja sasije?

VR 46

Ja sam procitao to sa nekog starog citaca saobracajne dozvole sa mog bivseg motora,motor sam prodao prosle godine kolegi sa foruma,ako ti jos nesto zatreba ti javi da pa nadjemo tu plocicu... [cheers]
Twist of wrist!

bikerboyz

Citat: Havarisan poslato 24 Februar, 2016, 20:54
Koja su ti zadnja tri broja sasije?
To je onaj sto je bio tvoj....bio sam kod vlade odjavio ga  i registrovao😉 zadnja 3 broja sasije su 520...vazi VR 46 hvala ti...

Havarisan




Proverio sam i tvoj je 425 ;)

bikerboyz

Hahaha pa to je moja plocica...bas me cudi otkud kod tebe....😄😄😄😄😄😄 moram je fotokopirati pa zalepiti na ram....heeheh

Havarisan

Kad budes dolazio svrati po nju ili cu ti poslati ako hoces.

bikerboyz

Navraticu cim bude neki lep dan do Vlade pa cu usput svratiti i do tebe...hvala ...