Glavni meni

Ljubitelji Kawe

Započeo clutch&brake, 17 Oktobar, 2013, 13:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Sve dvotaktne nadrkane prangije zaslu¾uju temu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY


Jovan D

Jel ovo taj H2R sa mehanickim kompresorom?

Havarisan

Citat: Jovan D poslato 11 Decembar, 2015, 23:18
Jel ima negde na forumu ne¹to o kawi KR-1S mislim da ta mala prangija zaslu¾uje svoju temu...
Imam ja jednog raspadnutog

Jovan D

Citat: Havarisan poslato 12 Decembar, 2015, 12:31
Citat: Jovan D poslato 11 Decembar, 2015, 23:18
Jel ima negde na forumu ne¹to o kawi KR-1S mislim da ta mala prangija zaslu¾uje svoju temu...
Imam ja jednog raspadnutog

Gledaj da ga sastavi¹ :) ima ih jako malo i biæe ih sve manje ako ih ostavite raspadnute, a cene su im lepe...

http://raresportbikesforsale.com/tag/kr1s/

Havarisan

Sve u svoje vreme, neka ceka red.

Mil@n


BOKYBOY

#347
....auuuu..... [balavi] ...realno,sta ti treba vise od ovoga...ja bih uveo da svaki oglas mora da bude ovakav... [klanjam_se]

VR 46

Meni je sedmica vrhunski motor.... ;D 8)
Twist of wrist!

Andreja

Pridru¾ujem se komentarima, ja sam Strahinju i "napujdao" na sedmicu, razmatrao sam je pre par godina :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Charuga


Jovan D


VR 46

Auuu volim tu zelenu kawasaki boju  [srce]
Twist of wrist!

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 28 Novembar, 2015, 23:13
KLE puno motora za male pare.. ko ga je posjedovao to zna... nenadjebiva redna dvica....,mali potrosac..,lose strane mekano prednje ogibljenje,nepotente kocnice,slab far...,neudoban sic..,al sve se da rijesit uz malo para,ili u prevodu progresivne opruge,emulator u vilama,bobanov sic,ksenoni..kad sredis ogibljenje kocnice se odmah poprave,   al jeftin,oprasta greske,nauzivao se vozeci se sa njim...,jeftina rega.. naviknes se na mane.. da nije valjao ne bi se proizvodio skoro trideset godina,kao i mnogi kawasakijevi modeli koje ljudi silno pljuju... obicna prdnjevina..
Proizvodio se od 1991-2007... :-*

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

©to bi rekao Klarkson, samo doda¹ lakoæu... ;D

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 22 Decembar, 2015, 10:53
Citat: mali_zmaj poslato 28 Novembar, 2015, 23:13
KLE puno motora za male pare.. ko ga je posjedovao to zna... nenadjebiva redna dvica....,mali potrosac..,lose strane mekano prednje ogibljenje,nepotente kocnice,slab far...,neudoban sic..,al sve se da rijesit uz malo para,ili u prevodu progresivne opruge,emulator u vilama,bobanov sic,ksenoni..kad sredis ogibljenje kocnice se odmah poprave,   al jeftin,oprasta greske,nauzivao se vozeci se sa njim...,jeftina rega.. naviknes se na mane.. da nije valjao ne bi se proizvodio skoro trideset godina,kao i mnogi kawasakijevi modeli koje ljudi silno pljuju... obicna prdnjevina..
Proizvodio se od 1991-2007... :-*
bem li ti sunce ti¹ men da ispravlja¹,ako ja ka¾em da se pravio tries leta pravio se i kapak!!   :-*     ;D
jin-jang

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 22 Decembar, 2015, 12:05
©to bi rekao Klarkson, samo doda¹ lakoæu... ;D
Ne, ne, nije Klarkson...

Colin Chapman: "Simplify, then add lightness”. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Ula¾em izvinjotinu, Klarkson je samo preneo... ;D

@Zmaj od Noæaja:
:-* [srce] ;D

bikerboyz

Da malo obnovimo temu....jel zna neko koje dizne idu na zx9r '97 god?na njemu trenutno 140