Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Da... one i bolje sto nema, ti bi je kupio a gde god prodjes komentarisali bi da si ukrao :)

Kostić

previsoka je za napred, moro bi da virim kroz proreze gde vozim. za pozadi bi bila kul, al ne mogu pozadi jer pozadi me poru¹i kad ubacim lebac, a i mo¾e da izleti da ne vidim pa onda jebo poso ;D

imaju neke plitke, ko za ono ¹to se u to stavi ne¹to al je ko pola maksijeve, neki takav trip, æu vidim

Kostić

Citat: Milos96 poslato 09 Jun, 2017, 14:11
Da... one i bolje sto nema, ti bi je kupio a gde god prodjes komentarisali bi da si ukrao :)

zna¹ kolko bi me boleo kunta kinte. zalepin raèun na ram negde da se ne vidi, pa kad neko prokomentari¹e, ja ga malo lupnem tupom stranom sekire u èelo, pa mu poka¾em raèun. ionako odavno imam pik da nekoga nasekiram zbog nièim izazvanog guranja nosa u tuð ¾ivot. mo¾da sam i motor ukro. zimus me startuje murija na pijaci, pomislio da sam lapio motor pa proveravo. bilo mi sme¹no, ja ko klo¹ar iscepan, bez kacige, popeo se na led samo ¹to ne pado, a on vido i odma ono a - ha! ovaj mazno vataj ga.... èoeèe ej ej eej brt iskuliraj malo, nije sve medimleko ne¹to je i siræe :)

Major

Citat: kosta66 poslato 09 Jun, 2017, 14:00
nema korpa ko u prodavnici da se kupi. ima samo neke za ve¹, ja gledo, al nije to to. c tja pu :(

Pozajmi iz prodavnice  [zvizdi]


Major


DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 09 Jun, 2017, 14:30
zna¹ kolko bi me boleo kunta kinte. zalepin raèun na ram negde da se ne vidi, pa kad neko prokomentari¹e, ja ga malo lupnem tupom stranom sekire u èelo, pa mu poka¾em raèun. ionako odavno imam pik da nekoga nasekiram zbog nièim izazvanog guranja nosa u tuð ¾ivot. mo¾da sam i motor ukro. zimus me startuje murija na pijaci, pomislio da sam lapio motor pa proveravo. bilo mi sme¹no, ja ko klo¹ar iscepan, bez kacige, popeo se na led samo ¹to ne pado, a on vido i odma ono a - ha! ovaj mazno vataj ga.... èoeèe ej ej eej brt iskuliraj malo, nije sve medimleko ne¹to je i siræe :)

a da ti je neki klosar ukrao motor i da ga tako staruje
murija navijao bi ... to narodna milicijo !@
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ja za takve stvari ne zovem muriju, nego tra¾im sam. sreæa pa mi retko uspeva. kad mi uspe, obièno zavr¹im u zatvoru. taènije ne zovem muriju niza¹ta, ne zovem komunalce niza¹ta, ne ¾alim se nikome niza¹ta. od takvih ne oèekujem i ne ¾elim pomoæ. jer zmaje, ja nisam ti :)

Kostić

Citat: Major poslato 09 Jun, 2017, 14:59
Citat: kosta66 poslato 09 Jun, 2017, 14:00
nema korpa ko u prodavnici da se kupi. ima samo neke za ve¹, ja gledo, al nije to to. c tja pu :(

Pozajmi iz prodavnice  [zvizdi]

sram te bilo. nagovara¹ matorog èoeka da krade po prodavnicama :)

bobane, te stare metalne nema ni u muzeju da se naðu, a bile su vrv! ;D

Glava Dole

Samo kucaj korpa na KP i ima ih pun q... mozes da biras dizajn i cenu ovih za bicikle... i metalne su, eto ti najslicnije resenje :)



http://www.kupujemprodajem.com/Korpa-krupno-pletena-na-volan-42307939-oglas.htm?filter_id=703344

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 09 Jun, 2017, 16:09
ja za takve stvari ne zovem muriju, nego tra¾im sam. sreæa pa mi retko uspeva. kad mi uspe, obièno zavr¹im u zatvoru. taènije ne zovem muriju niza¹ta, ne zovem komunalce niza¹ta, ne ¾alim se nikome niza¹ta. od takvih ne oèekujem i ne ¾elim pomoæ. jer zmaje, ja nisam ti :)

jeste.... da ti neko ukradi motor ispred kuce ti ne bi prijavio policiji ?
al ne sviraj ko navaho u metalnu kutiju sto bi rekli ... pitanje samo dal
bi prvo iskukao na forumu, u kafani ili u policiji ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

au jebote, gle ovo. al 700 dinara je mnogo, nemam te pare. do 300 mogu da se oteglim. slabo gledam oglase u poslednje vreme jebote, a na kpu sam skoro deset godina....

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 09 Jun, 2017, 16:24
Citat: kosta66 poslato 09 Jun, 2017, 16:09
ja za takve stvari ne zovem muriju, nego tra¾im sam. sreæa pa mi retko uspeva. kad mi uspe, obièno zavr¹im u zatvoru. taènije ne zovem muriju niza¹ta, ne zovem komunalce niza¹ta, ne ¾alim se nikome niza¹ta. od takvih ne oèekujem i ne ¾elim pomoæ. jer zmaje, ja nisam ti :)

jeste.... da ti neko ukradi motor ispred kuce ti ne bi prijavio policiji ?
al ne sviraj ko navaho u metalnu kutiju sto bi rekli ... pitanje samo dal
bi prvo iskukao na forumu, u kafani ili u policiji ...


debeli mraèi¹ me sa murijom.  prijavio bih zbog da ako ne¹to napravi, ne odgovaram ja. tra¾io bi sam, a na forumu bi kukao za sve pare. svati brate, da ima ljudi koji ne vole muriju, ne vole da se ¾ale muriji, ne vole da ih murija brani.

nisu brate si debeli zmaj. mnogo me mraèi¹ i vuèe¹ za jezik sa pojedinim temama nièim izazvan. trolu jedan  [srce] [ljubav];D

Kostić

 napravim neku ploèu ispod, ve¾em za nosaè fara i æao te¹ka ¹abanija... ;D

















Biker-Boy

Bolje to prikaci nazad na sediste, jer ovako ce sve u facu da ti se salije kad razvuces prvu na pola gasa :D
Kole mega car  [klanjam_se] :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

staviæu dva pak tregerèiæa. ne mo¾e pozadi, vozim sina èesto. al ¹to se narod okreæe na ulici. smeju se ;D a ja tires laganica, ko ¹meker ;D

Major


Glava Dole


DebeliZmaj

Kosta66 ... Da se uzrazim besmrtnim recima jednog
govnara na ciha se govna jedna nas drug clan primao
kao nss bot na sendvice ...


"Volim i ja Vas..." ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić