Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Добио си телефон да будеш роб са телефоном. То ми је постало јасно давних дана када сам од фирме добио први телефон.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

U biv¹oj firmi sam imao slu¾beni telefon, posle 4 popodne se nisam javljao nikome...

MIGE


Hurricane


megaidiot

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2017, 03:21
Citat: megaidiot poslato 03 Jun, 2017, 11:23
razmisljam nesto juce, a pomalo i jutros. ono parce ulice od juge do ugrinovacke je jednosmerno u kontra smeru od kog sam otisao, jel tako? ;D
Jeste, al' nas nisi èuo da vièemo... ;D
preglasan mi motor :D

Hurricane

..ja tuda samo kontra i idem  ;D

Dolazim uvek sa druge strane nekako

Lazic


Hurricane

...izgovori, izgovori  :-*

Nedostajao si ali ne i vezice





Lazic

Kakvi izgovori, niko me nije zvao... Jelena mi poslala poruku u pola 11, pa sam je pitao gde ste...

Hurricane

..prelistaj viber, petak tj subota 00:59 po mom satu

Lazic

Vid'o, ali pitanje je bilo, sutra do Juge malo? Mislio sam na ujutru breee... ;D

Hurricane

..dok si mislio na mom si visio  [rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* Onda bolje da ne mislim... ;D

Kostić

laki, ka¾i mu, fora ti je vrlo vruæa, svr¹im ti u grlo i isprskam pluæa .... (ka¾u da je narodna ... ;D )

Vrndalama

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Jun, 2017, 10:30
ne odnosi se na nikoga
poimence ... elem ..u firmi sam
uzeo najgori telefon koji
je bio...
dakle sam pisem sebi zaduzenje
mogu biram.. al posto je telefon
alat kao i svaki drugi ...haba se,
ja ga nosim zajednom sa licnim il
u dzepu il u torbi ... padne mi zilion
puta itd ... bitno mi je imam na njemu
postpaid firmin takav paket da net je
uvek brz a mogu zovem koliko hocu ...
sve ostalo ... tipa 8mpix ili 10 ili
15mpix kamera je izdrkqvanje ...
koleginicama iz prodaje sam podelio
fensi telefone ... neizivljeno sve ...
i na kraju suma sumarim za sta koristi
telefon ... da proveri sms, poziv i email ..
i to email da vidi dal je mesto stiglo da ne
raspakuje laptop fenseraj sa ssd da bude
lagan pa sa roze misem ...
najvise potrosen sms za parking ...
l bitno da imaju femsi telefone...
To si u pravu u potpunosti, ali ja licno imam tu maniju za novim telefonom a medjutim imam dve firme sa dosta nesposobnih ljudi oko sebe te sam i sam non stop na putu, volim da imam dobar i pouzdan telefon sa kojim mogu preko teamViewer da resim dosta stvari kada me nema a da mi prilikom rada telefon ne baguje i ne koci. Iskoristim ga max a ne da bi pio kafu u centru i izvadio ciglu na sto da svi vide, sto vecina radi, bar ovde kod nas 😊

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

DebeliZmaj

Ja nisam hteo ni table ni laptop ...
Radno vreme traje 8 sati ...
Insistiram na resenjima za prekovremeno ...
Kar se smraci spavam ... Nisam dostupan ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Moj ujka lepo resio problem sluzbenog telefona. Zidarj je bio u ozbiljnoj firmi. Znao je da ostale zovu da rade vikendom, posle radnog vremena na doradu, konsultacije itd itd. Kada su pokusali da mu uvale mobilni telefon (da bi ga svaki cas zvali naravno) on lepo rekao da mu zena brani da ima mobilni telefon. Nisu imali odgovor na to. Pokusavali nju da nagovore da mu "dozvoli" on joj rekao da se pravi da je ljubomorna zbog svalerki.

DebeliZmaj

Sta je tesko ugasiti telefon?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Onda se gazda zali i kaznjava, dao ti je telefon da budes dostupan a ne nedostupan. Ovako se ratosiljao svakih izgovora i neprijatnih situacija. Zena mi brani da nosim telefon i cao. Inace i dan danas ga nema, zovu ga na fiksnii.

DebeliZmaj

Ma vidi pazi neki problem je u tebi ako pristanes da te neko cima telefonom posle radnog vremena ...
Poslodavci su stoka, tako ih tretiraj jerbo i oni bi tebe da mogu. Oni ti nisu prijatelji i ortaci, zamenili bi te drugim u sekundi kad bi mogli samo da ostvare ustedu u svom kvartalnom izvestaju ...
Shodno gore napisanom, treba ih trenirati od prvog dana, kao zivotinje, kako ih utreniras tako ce biti ...
Problem je kad se ljudi ucaure na poslu pa ne mogu promenu isti ... Pa jok kad im se nakace obaveze, zena, deca i ostalo sranje pakrenu prave kompromis ... E taj osecaj kao da vas gusi nesto ... To je omca koju poslodavac lagano vam stavlja oko vrata ...
Al tako ste izabrali ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell