Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ono kad odem u prodavnicu motorem, a ne ponesem ceger. do sad sam u dva odlaska u aman ( u maksi uvek ponesem ceger, neki feti¹ jebemliga)  od recimo tri sveukupno, uspe¹no izgubio, dva leba, jogurt bravo onaj veliki i krastavce dva komada, od èetiri sveukupno. izgubio bi tri krastavca, al se jedan sakrio u agregat. mora kupim il plastike (ne pada mi na pamet) il plastiènu korpu ko za tomos ... ako neko ima firmu, koja mo¾e da kupi crvenu plastiènu korpu kao one obiæne u maksiju i amanu (ko¹ta oko 350 dinara) mogo bi da kupi jednu, plaæam deset dinara vi¹e. ukro bi u maksiju, al me sramota, mator sam da kradem korpe ;D fizièko lice ne mo¾e da kupi jednu korpu, a ne mo¾e ni celu proizvodnju, tja...




Kostić

sad sam se setio. ima ispred maksija plastièarnica. odo po korpu

Hurricane

..uzmi ranac neki jbmti, ko tinejd¾er da bude¹, najzgodnije..

Glava Dole

Da bre,s ta je moj sve preneo... ne mrdan nigde bez njega :)

Major


Kostić

imam nekoliko tih ranaca, al mi nije feti¹. feti¹ je kad odem sa cegerom ili ako imam korpu ko na tomosu. onda klinke od èetri banke gleduckaju, nije im jasno, ¹ta æe penzioner sjednom nogom u grobu, a drugom na sapunu, na ovakvom motoru. ako stavim ranac na leða, nije fora. to svi nose, a ja neæu da budem svi. ;D


kofer je okej, prava stvar, stajo na dominatoru kad sam ga uzo, majka stvar, al sam ja to skino jer ne volem. jedva dr¾im motor i ovako, kofer me prevrne ;D

megaidiot

ove svabe ovde imaju foru da po gradu teraju samo levi kofer (ili desni ako je bmw). onda kad se natovare gledas kako ga naginje u desno da bi isao pravo. :D
tako ti moz metnes korpu, treba samo vezice.

misa-pei

Eeeevvvooooo rrre¹eeeeeeeeeenjaaaa!!!!!

Ako imam negde staru tank torbu, onu na kai¹eve, cela je, samo ¹to je ne koristim, ima¹ je od mene.
Samo da je nisam veæ nekom dao... moram da proverim.
Ve¾e¹ je, ne skida¹ je, u nju ti mo¾e¹ da stavi¹ namirnice za dve nedlje, po¹to si tako mr¹av.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

matori srce moje. imam tank torbu, al i to svi nose (nosim i ja kad idem van grada) al nije u tome poenta. poenta je da hoæu da odr¾im neku na¹u bajatu staru tradiciju. vremena kad smo se vozili bez kacige, i¹li u prodavnicu motorem, jeli govna bez para i slièno. valjda me sad kapira¹  [srce] :-* [ljubav] ;D

korpa sutra ide na motor il se ja nezvo kosta najgori. i to ima da kupim crvenu!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ovaj motor sam kupio uz dva meni najdra¾a lika sa foruma i ovaj motor me zbacio nekoliko puta, pogino jednom, umuèio se jadan, al neæe od mene. pa eto, hvala vam obojci, ¹to smo delili radost taj dan. zadr¾aæu ga ¹to du¾e (tj dok radi agregat) jer cela prièa ima neku svoju vrednost i zato korpa ide na njega, pa nek iz nje poleti sve u nebo kad zavrnem po gasu, ko ga jebe. jedan je ¾ivot!   [flashing] [flashing] [flashing]



[srce] [ljubav] [srce] [ljubav] ;D









Andreja

http://img.jpcycles.com/zoom/360-334_A.jpg

Stavi korpu, ja bih mu je isto stavio, ide uz opanke, jebe¹ mi sve. Al mojne da bude plava ili tako ne¹to, ili crvena ili crna.

Hvala ¹to si me podsetio da ne pu¹tam bradu  [rofl]
A boga mi, ni kosu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ja razmisljam sad... ako kupim kofer da nadjem i povoljno neko pocepano suvozacevo sediste, skinem skroz sundjere, usrafim plocu za njega... i po potrebi moze da se skida i stavlja, vraca moje sediste samo na kljuc ili ploca sa sve usrafljenim koferom :) Samo cik-cak, nosaca nema :)

misa-pei

Ja sam za korpu, ali mi je feti¹ bio korpa ispred guvernala, a to ne mo¾e¹ zbog oklopa i farova. A nazad... mo¾e ali uzdu¾ je stavi,  da motor ostane vitak :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Glava Dole

ja sam tacskrin generacija, ipak bih nekako ubudzen kofer, on nek tera korpu :)

Kostić

lo¹mie, ti ne poznaje¹ ova dva lika. nije to moderna prièa iako je ovaj taliban klinac za nas, al je od na¹e sorte. i ti si, al ti treba jo¹ malo da poraste¹, da se malo onormali¹ po nekim pitanjima, pa da te uèlanim u grupu - stare kajle ;D

matori, mo¾e korpa napred, razmi¹ljao sam na tu temu, mo¾da je i stavim napred. pozadi mi nezgodno, stalno vozam stefana negde, pa ako je stavim skroz nazad, biæe ko i kofer. napred je opcija. o vilju¹ci neæu ni da razmi¹ljam, veæ zabada .... al æe vidimo. imam pola nosaèa ogledala, jedno celo ogledalo, jedno slomljeno, drugo pola slomljeno, al mo¾e da se nabud¾i, a oklop - ¹ta je to? ;D

Lazic

Do¹ao u Ljermontovljevu, pored 50 ljudi pro¹ao do ¹altera za preuzimanje saobraæajnih, preuzeo, ni sad me nisu u'apsili... ;D Definitivno rade i subotom i nedeljom do 20h. Ne kapiram ¹ta æe 50 ljudi u 4 popodne... ???
Pro¹le nedelje sam oti¹ao u 20 do n8, zavr¹io u 10 do n8... ;D

Major

Uvek je puno u to doba recimo od 9-11, 13-16 je katastrofa . najbolje sto ranije ujutru ili uvece pred zatvaranje :)

Kostić

nema korpa ko u prodavnici da se kupi. ima samo neke za ve¹, ja gledo, al nije to to. c tja pu :(

Hurricane

uzmi tu za ve¹, to bi ba¹ bio hit  [thumb_up]