Glavni meni

HAARP

Započeo ts.marko, 07 Avgust, 2012, 22:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2014, 11:49
Probao, lepo radi, ali brzo poène da boli glava i poènem nekontrolisano da zaskaèem kom¹inicu(¹to bi bilo ok da nema 80 godina)...:o ;D




znao sam da ce kinezi pre ili kasnije da ih iskopiraju i prodaju po internetu....
Smrt SVIMA!!!!


Boban_m

Hahahahahaha

goranvojska


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Drugar je danas rekao zanimljivu teoriju. Ka¾e da je èitao da postoji naèin da se utièe na vreme. Pospe se neko sranje po oblacima, pa pada ki¹a iz njih, iako bi mo¾da samo proleteli inaèe. To i on sumnja, ali ne zvuèi nemoguæe.

Elem, ono ¹to smo se obojica slo¾ili je da poplave odgovaraju politièarima. Sad se ni jedan sindikat neæe smeti buniti - "zar u vreme kad su ljudi postradali..."  Drugar je èuo teoriju da je Vuèiæ poslat od EU da progura novi zakon o radu - po kom æe svugde moæi otpu¹tati radnike, èak i stalno zaposlene, bez problema, obrazlo¾enja i slièno. Da mu je to zadatak. I, kao i svi prethodni, da se sve rasproda i privatizuje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

¹iri¹ paniku...;D

juga

Citat: Slaninar poslato 26 Maj, 2014, 04:03
Drugar je danas rekao zanimljivu teoriju. Ka¾e da je èitao da postoji naèin da se utièe na vreme. Pospe se neko sranje po oblacima, pa pada ki¹a iz njih, iako bi mo¾da samo proleteli inaèe. To i on sumnja, ali ne zvuèi nemoguæe.

Elem, ono ¹to smo se obojica slo¾ili je da poplave odgovaraju politièarima. Sad se ni jedan sindikat neæe smeti buniti - "zar u vreme kad su ljudi postradali..."  Drugar je èuo teoriju da je Vuèiæ poslat od EU da progura novi zakon o radu - po kom æe svugde moæi otpu¹tati radnike, èak i stalno zaposlene, bez problema, obrazlo¾enja i slièno. Da mu je to zadatak. I, kao i svi prethodni, da se sve rasproda i privatizuje.
To sredstvo postoji, ako se seæa¹ bombardovanja na¹e nam otad¾bine, upravo su nato avioni prskali oblake srebro jodid-om,ne bi li se oblaci ispraznili, da bi videli ¹ta rade! A ¹to se tièe Vuèiæa, ma odakle ti te informacije, pa on nas vooooooli, ne bi on...!

zVuk

Citat: Slaninar poslato 26 Maj, 2014, 04:03
Drugar je danas rekao zanimljivu teoriju. Ka¾e da je èitao da postoji naèin da se utièe na vreme. Pospe se neko sranje po oblacima, pa pada ki¹a iz njih, iako bi mo¾da samo proleteli inaèe. To i on sumnja, ali ne zvuèi nemoguæe.

Elem, ono ¹to smo se obojica slo¾ili je da poplave odgovaraju politièarima. Sad se ni jedan sindikat neæe smeti buniti - "zar u vreme kad su ljudi postradali..."  Drugar je èuo teoriju da je Vuèiæ poslat od EU da progura novi zakon o radu - po kom æe svugde moæi otpu¹tati radnike, èak i stalno zaposlene, bez problema, obrazlo¾enja i slièno. Da mu je to zadatak. I, kao i svi prethodni, da se sve rasproda i privatizuje.


....i onda kad se na sve to nadoveze svetska banka koja ti da kredit za obnovu, a tim parama angazujes firme koje su u vlasnistvu svetske banke, a banci naravno vratis pare sa kamatom....

objasnjavao je to neki lik u nekom nastavku zeitgeist-a

....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

OKi

Citat: zVuk poslato 26 Maj, 2014, 10:59

objasnjavao je to neki lik u nekom nastavku zeitgeist-a

....
Ima jedan i nas Branko Draga¹, on je dosta pisao i pojasnio na raznim tribinama.

Kostić

harp je keva  [joint]

Ivicat

Vucic je cale.  ;D

Cale


monsterbnt

NJOF NJOF NJOF!!!
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

nemoj samo ovi ¹to love harpove, da spale ono drvo ¹to su snimali tu u kraju, pa kaèili na jutjub i SOVOLIKIM slovima vikali i stuèno obja¹njavali neukom narodu kako æe taj harp da pojebe noja i iskoristi ¾irafu ko kamufla¾u. mislim, ok je orion, al mojne drvo, nema smisla  [joint] [thumb_up]


Bori¹a

istekao mi net na telefonu i pustim ja WiFi hotspot i otkljucam, al ga nazovem HAARP Central Cacak
sedim u parku i neki momci pricaju, brate uhvatio sam harpov signal interneta :D

mkt

realno smo smorili amere sa tim haarpom pa mora da ga gase hahaha

Lazic

Jesi izvalio...;D