Glavni meni

HAARP

Započeo ts.marko, 07 Avgust, 2012, 22:44

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlajko

Ni¹ta..proverimo lokaciju..
i ako ima puno gvo¾ðurije
tipujemo èlanovima Rome..
pa nek ga oni èereèe..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Vlajko

Citat: misa-pei poslato 08 Avgust, 2012, 13:17
Prvo, za funkcionisanje HAARP je potrebno u¾asno mnogo struje. Velika snaga. Do njega bi morali da vode pravi, veliki dalekovodi. Ogromna kinta. Na¹ elektro sistem ne verujem da bi mogao da izdr¾i toliku potro¹nju.


A jes ti èuo za Teslu?  [plazi_se]

i indukovanu struju?

odavno je mogla mala kutijica da napaja boga oca..

nije to laserski top da mu treba brdo struje..

ustvari mi i nemamo pojma kom kurcu to slu¾i..
a ne izgleda naivno..niti za radio amatere..

kad idemo da re¹imo nedoumicu ima li ili nema za poèetak..?

i jesil izvadio koordinate bradati?  [callme]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: MILJAN poslato 08 Avgust, 2012, 14:32
MI¹o, nemoj da poène da ti raste paprat iz dupeta i mahovina na nosu... Opasno je to tamo... Ja bih u svakom sluèaju linèovao Laziæa :D

©to bre mene...? Pa ti si predstavnik zakona... [rofl] [rofl] [rofl]

TroxX


MILJAN

Citat: Laziæ poslato 08 Avgust, 2012, 17:19
Citat: MILJAN poslato 08 Avgust, 2012, 14:32
MI¹o, nemoj da poène da ti raste paprat iz dupeta i mahovina na nosu... Opasno je to tamo... Ja bih u svakom sluèaju linèovao Laziæa :D

©to bre mene...? Pa ti si predstavnik zakona... [rofl] [rofl] [rofl]
a kog zakona? Ne radim ja godinama kao inspektor na terenu tj ne jurim narod...JUrim kolege...  A ti mi tu mnogo ne¹to postuje¹ i pravi¹ se mutav..Jel zna¹ bre kako lepo radi band¾i na onom haarpu? Okaèi¹ gume na antene a deca samo skakuæu
http://i.verylol.com/1/funny_kid_with_static_hair.jpg
Cave ab homine unius libri

Lazic


misa-pei

Citat: MILJAN poslato 08 Avgust, 2012, 14:32
MI¹o, nemoj da poène da ti raste paprat iz dupeta i mahovina na nosu... Opasno je to tamo... Ja bih u svakom sluèaju linèovao Laziæa :D

Ma, meni je veæ to od godina poèelo da raste :D :D :D
A Laziæa, svakako, linèovanje. Mo¾da kad poraste postane Pavel :P
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

noviæ Одговори
18. јул 2012. у 18:53

ima oko godinu dana kako sam zapazio i o tome obavestio poznanike preko fejsa o neobiènoj pojavi.naime svako veèe u 23.15h svi psi poèinju bespomuèno da zavijaju,u trajanju od 10 min.i prestaju kao po komandi,maltene mo¾ete sat da navijate po njima,a to ne spada u prirodnu pojavu.gospodin Nikola Aleksiæ iz novog sada je to povezao sa radom ove antene uz jo¹ neke pojave,npr.ribice iskaèu iz akvarijuma u isto vreme,ptice u kavezima polude iako su pokrivene,itd.da li neko mo¾e to da istra¾i?
29  0

pit


georgina Одговори
19. јул 2012. у 11:26

Ako imate priliku otici na google pogledajte kako sam rekla uz cestu 106 pokraj Rume ka Stejanovcima. Tamo su na hektare planteze voca zasadjene prije neke 4 godine. Prolazila sam onuda nekoliko puta, ljudi u Rumi ne znaju ko je vlasnik misle da je Labus. Iznad su napravljene nekakve celicne mreze, nisam obracala paznju ima li antena, vocnjaci su obasjani velikm reflektorima, napravljeni su specijalni hangari unaokolo i strazari se nalaze unaokolo. Zasto su ti vocnjaci tako specijalno opremljeni i cuvani? Kakve ce to jabuke da rastu tamo GMO ili neke za vasionu.Usput u atarima Rume su se pojavile nekakve cudne dlakave bube, velicine nokta maloga prsta, sivo smedjkaste boje. Lokalno stanovnistvo ih nije nikada vidjalo do prosle godine?????


                   Jebali smo jeza u ledja....

TroxX

Prolazio sam pored ovog vocnjaka i uradjen je za 10-ku,ova celicna mreza je u stvari protiv gradna mreza,a hangari su hladnjace + upravna zgrada,vocnjak je Deltin to sam ja cuo.

Aussweis

Nikola Aleksiæ je zajeban, niko iz medija mu ne da prostor u istim, jer su dobro plaæeni za to. A treba èitati i pratiti njegove radove, bar na netu.. 
Sve ima cenu ili čast!

farbach

To cudo sigurno nije tamo. Prvo se pustaju smaknuti tipovi da prde o teoriama zavere. Onda se pusti dezinformacija da je to u Beljini. Onda odu novinari i vide da tamo nema nista i na kraju mogu da ga postave na Terazije niko nece verovati. Gazda drzi i tezu i antitezu i sam prdi sam kolo vodi. On je i pozicija i opozicija sam sebi. Pogledajte kakvi su se sve smradovi pojavili od devedesetih i kako su kompromitovali pojam patriota. Vecinu ljudi je sada sramota sda kazu da su Srbi, a komunisticki smrad koji ih je trovao, ne da nije u apsani, nego je promenio jos jedan dres i sada je evropejac.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Vlajko

Citat: farbach poslato 08 Avgust, 2012, 18:40
To cudo sigurno nije tamo.

ostaje da proverimo i lièno se uverimo..

Nije to tako daleko ..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Aussweis

Citat: Vlajko poslato 08 Avgust, 2012, 20:10
Citat: farbach poslato 08 Avgust, 2012, 18:40
To cudo sigurno nije tamo.

ostaje da proverimo i lièno se uverimo..

Nije to tako daleko ..
Eto razloga da se okupimo i provozamo do tamo. Da vidimo jel pivo ima isti ukus kao i na podruèju koje je nezahvaæeno elektromagnetnim zraèenjem!  [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

apu

orgonit
3. август 2012. у 23:02

Protiv HAARP frekvencija se mo¾e boriti uz pomoæ orgonita, ako imate uz sebe orgonit HAARP frekvencije vam ne mogu ni¹ta.



Eto re¹enja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

MILJAN

Citat: apu poslato 08 Avgust, 2012, 20:21
orgonit
3. август 2012. у 23:02

Protiv HAARP frekvencija se može boriti uz pomoć orgonita, ako imate uz sebe orgonit HAARP frekvencije vam ne mogu ništa.



Eto rešenja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Orgonit je prica za sebe
Cave ab homine unius libri

apu

ma upoznao sam gomilu ljudi koja se lo¾i na neke teorije zavere koje nemaju veze sa mozgom a da pritom ne vide kako ih ¹i¹aju oko nosa :D

srbac

A kriptonit moze obe te stvari da pokarabasi !!!