Glavni meni

HAARP

Započeo ts.marko, 07 Avgust, 2012, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

i njemu treba NEPIZDIN...:D

Che

Opet vi o mojoj LOGA 4 anteni :D

Aussweis

Citat: easy poslato 10 Avgust, 2012, 09:45
pobednik je onaj koji pejstuje najduzi tekst
3-4-sad
buraz, ja sve iz glave i onog ¹to znam, ¹aljem sve sa mobilnog koji je u principu sranje tako da ispadam iz takmicenja za paste-ovanje odma!
Sve ima cenu ili čast!

Gašpar

Citat: Vlajko poslato 10 Avgust, 2012, 11:12

Ти знаш шта је он мислио! Шта си ти његов адвокат!? И даље кажем набијем на курац сваког ко израз теорија завере користи у оваквим ситуацијама. Тај израз теорија завере и потиче од плаћеника и глупака, и шта тебе боли курац шта ја причам са човеком, носи се упизду материну и ти лек за смирење, ти ћеш да дигнеш узбуну , дићеш мој курац ти, јебу нас од кад постојимо и ти ме јебеш још , носи се бре.

[rofl]

ovo mora da je neki manijak napisao  [klanjam_se]

cbrr1 00% ;D

misa-pei

atnasije zvuèi identièno kao neko ko vozi dva japanska motora, R1 i CBR. :D :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

bokilic

brmmmm

Kengur

Pomislice da sam paranoja, ali vec par dana se stvarno lose osecam, tj od kad sam se vratio u Srbiju...  Glava puca, hronicno neispavan... Dok mi je preko bilo sasvim dovoljno 7 sati sna da funkcionisem ceo dan...

Ili sam trudan, ili su ova govna :)

farbach

#107
Tehnologija postoji. Tesla je prvi objasnio kako to radi. Oko izbora su narocito aktivni. Senzitivni ljudi mogu da cuju i zvuk nocu. 1990 je izasao intervju sa americkim naucnikom poreklom iz Slovenije. Tada je rekao da su priporeme za rat u SFRJ pocele 1987. Odluka je doneta puno ranije, a tada se krenulo u realizaciju. Rekao je da je radio u NASA i da su poreko satelita radili zracenje, pre bih rekao kontaminaciju prostora bivse sfrj, frekfencijama mrznje i nasilja. Nadju na kojoj frekfencioji radi um ubice i onda nas filuju. Svako od nas ima tu mogucnost, makar u latentnom obliku. To ne utice na svakog, ko se drzi morala i etike ne uprlja se tako lako, a videli smo kako se ponasaju ovi drugi. Nisu ti divlji dosli sa Marsa nego su ziveli svoje smrdljive zivote zajedno sa nama. Slovenac koji je izasao iz programa se nikada vise nije pojavio u javnosti, a intervjua se odlicno secam jer je preciznije od prorocanstva rekao sta nas ceka u godinama koje slede. Devedesetih kada bih otisao iz zemlje, imao sam osecaj kao da sam izasao iz ekspres lonca, toliki je pritisak bio u Srbiji. To sto toliko istrajavaju mi samo govori da je svetinja koju napadaju vredna njihovog truda. To sto je mi ne vidimo ne znaci da ne postoji, jer ekipa koja nas prozdire nista ne radi bez razloga.

Major


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Vlajko

Dobro dok je u politici..
proèitaæe i neki politièar  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

bucko


AndreyRR

Pusi kurcinu Tadicu,a i svi ostali politicari sa tobom

monsterbnt

-Dobar dan jel to demokratska tranka?
-Ne pogresili ste ovo je srpska napredna stranka
-Nema veze i vama jebem mater
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

-dobar dan jel to PINK
-ne ovde B92
-nema veze i vama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

PAZNJA!!! NOVA OPASNOST NA POMOLU!!! NAUCNICI OTKRILI NOVE CINJENICE O STETNIM SUPSTANCAMA KOJE NAS OKRUZUJU!!!
VELIKA KONCENTRACIJA DIHIDROGEN MONOKSIDA NA PLANETI PRETI DA UGROZI COVECANSTVO!!!
Cak je utvrdjeno da kisa sadrzi ogroman procenat dihidrogen monoksida, a da ga pozamasno ima i u zemlji, pogotovo obradivoj!!! U mnogim zemljama se dihidrogen monoksid koristi u uzgoju hrane i to potpuno nekontrolisano!!!
Smrt SVIMA!!!!

zVuk

hahahaha dihidrogen monoksid......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Samo se ti smej!!!
Procenat dihidrogen monoksida na planeti je alarmantno velik.
Smrt SVIMA!!!!

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

koliko ja poznajem hemiju   dihidrogen monoksid je H2O.....VODA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11