Glavni meni

Saveti za put u Grèku

Započeo Slaninar, 09 Jul, 2012, 19:27

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

jbg, nema svako zenu koja je spremna da sedi 1000km na motoru :D vec voli komfor :P

UFF

Pa ko je ebe nek ide autobusom onda ako misli da ce joj biti komfornije


aloooooooo bre  V F R  1 2 0 0   sta ces komfornije od toga?
pa on je samo za auto put i duge relacije i pravljen i to ti je trenutno  as good as it gets
plus moze da stane kad hoce da piski ili da se protegne

AndreyRR


Slaninar

Citat: dzimika poslato 11 Jul, 2012, 17:52
jbg, nema svako zenu koja je spremna da sedi 1000km na motoru :D vec voli komfor :P

Ja pit'o, neæe. OK, oti¹ao s drugaricom i drugom na more, rek'o "Posle æu s tobom, kuda got ti hoæe¹, èime god hoæe¹. I onako je lep¹e kad sam sam, mogu br¾e voziti".

Sad hoæeee motorom.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

#44
Citat: UFF poslato 11 Jul, 2012, 18:39
Pa ko je ebe nek ide autobusom onda ako misli da ce joj biti komfornije


aloooooooo bre  V F R  1 2 0 0   sta ces komfornije od toga?
pa on je samo za auto put i duge relacije i pravljen i to ti je trenutno  as good as it gets
plus moze da stane kad hoce da piski ili da se protegne
svaki motor je govno prema autu,kad  je komfor u pitanju.tako da tu filozofije nema.ja u v40 vozim po 10 sati bez umora a na motoru telo trazi odmor posle 2 sata..Auto je konforniji pa su zene tu u pravu.mogu i da odspavaju,slusaju muziku,manje rizikuju glavu...
Cave ab homine unius libri

UFF

najmanje rizikuju glavu ako ostanu kuci
a plus je kuci komfornije moze da se odspava i pogleda film i vecera.. i kresne sa postarom dok muz nije tu

zakljucak:

svaki auto je govno u poredjenju sa svojim stanom kad je udobnost u pitanju :D

znaci ili je ostavi kuci i idi sam ili kupi kamp prikolicu da bi zeni bilo udobno

pit



        Uffe ti brate na sve imas odgovor.

UFF

imam :)

a na ono na sta nemam

nadjem  :-*

Cale

UFF-e, u  pravu si potpuno.Nego,ja planiram Sitoniu .Zna li neko cene u bungalovima ? Nesto za radnicku klasu.

Major

Veci greh je da mi motor stoji u garazi :P

MILJAN

#50
Citat: UFF poslato 11 Jul, 2012, 20:16
najmanje rizikuju glavu ako ostanu kuci
a plus je kuci komfornije moze da se odspava i pogleda film i vecera.. i kresne sa postarom dok muz nije tu

zakljucak:

svaki auto je govno u poredjenju sa svojim stanom kad je udobnost u pitanju :D
[nono]
znaci ili je ostavi kuci i idi sam ili kupi kamp prikolicu da bi zeni bilo udobno

ipak ti lupas po obicaju... moj odgovor je poredjenje putnickog vozila,saobracaja,bezbednosti i konfora u tim vozilima a ti si komparaciju sveo na zivotni prostor,stan i sl...jel u tvojoj porodici ima bosanaca? kakve ima veze bezbednost u saobracaju,komfor putnickog vozila i motora sa stanom?poredis babe i zabe..jasno je da je auto udobniji i bezbedniji..ako mislis1 suprotno, tebi ipak fali neka daska ili samo imas hronicni proliv... Retoricko pitanje u vezi stana i veze sa saobracajem....nemoj da odgovaras da se ne bi slogirao..Kamp prilkolica?pisali smo sta je udobnije..auto ili motor...
Cave ab homine unius libri

UFF

Pa ti nemoj onda da pitas ako ne zelis odgovor
Poredio sam sa stanom iz zajebancije da bi dosli do zakljucka da je onda bolje da je ostavi kuci

A tvoja konstatacija da je svaki auto udobniji od svakog motora je debilna
Pa dobro jutro da je udobniji zar je potrebno uopste pricati o tome?  [dunce]

I svaki motor je udobniji od svake bicikle a svaki ovakav prevoz je udobniji od svakog automobila i u toj izjavi nigde pogresio nisam a ako nisi hteo da poredim auto sa pokretnom kucom nisi ni ti trebao da ga poredis sa motorom jer su sva tri vozila prevozna sredstva, samo sto se razlikuju po velicini i komforu.

moze da bira da li ce da konvertuje pick-up, kombi, kamion ili autobus  ;D
a moze i gotovo da kupi pa da udovolji zeni da se vozi udobno


http://www.lensrv.ca/0201.jpg

UFF

I Miljane nemoj bre da si nervozan i da se svadjas sam sa sobom pa posle editujes svaki svoj post :)

Nek ide covek cime hoce na more, jebe se nama bas, ovde samo komentarisemo iz zajebancije  [hello]

AndreyRR

Ja bih rado posedovao jedan motohom

dzimika

to je skuplje posedovati nego otici na tajland svake godine ili svake godine na drugu destinaciju :D
ja bi pre posedovao neki brod, i ovako ce trebati kad se onaj silni led otopi

Slaninar

Citat: UFF poslato 11 Jul, 2012, 20:16
najmanje rizikuju glavu ako ostanu kuci
a plus je kuci komfornije moze da se odspava i pogleda film i vecera.. i kresne sa postarom dok muz nije tu

Samo ¹to kuæa ne mo¾e tako lako da se  premesti na more. Auto ipak ide malko lak¹e. Kamp prikolica? To isto te¹ko. Jedino onaj kombi, ¹to je kao velika kamp prikolica. Tu se mo¾e boraviti u tom "spavaæem" delu i za vreme vo¾nje. Samo ga treba kupiti.

Da imam jedno 50 puta veæu platu, ovo bih kupio. Savr¹enstvo:

2012 Pleasure-Way Excel

Onda bih mogao iæi u kamp sa devojkom. Meni lepo u prirodi i kampu, njoj u komforu... ili mi je jeftinije da naðem curu koja voli ¹ator. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2012, 12:01
I Miljane nemoj bre da si nervozan i da se svadjas sam sa sobom pa posle editujes svaki svoj post :)

Nek ide covek cime hoce na more, jebe se nama bas, ovde samo komentarisemo iz zajebancije  [hello]
sad imas i amneziju..ti si prvi debilno odgovorio na moj post..zato sam ti i odgovorio jer je neverovatno koliko mesas babe i zabe.Pisalo se o tome sto vozi zenu autom na more..udobnija joj voznja..i za debila je jasno...ali ti okrenes na bosansku stranu i logiku..ima tvojih poredjenjam
pun forum,kojima se smejemo..jer ti je logika bosanska..toliko o tome..
Cave ab homine unius libri

UFF

e majore jel si znao ti da je putovati u automobilu udobnije nego na motoru? :)
ako nisi evo sad da znas


a sto se tice motorhome-a i ja bi jednog rado.. ubacis motor pozadi i polako uz plazu, regionalnim putevima, nema putarine, nema troskova za smestaj, hranu ti zena pravi pa je i to em zdravo em jeftino (mislim sto si je vodio ako nece da kuva :D) kad pozelis parkiras i prespavas pa ujutru isteras motor i pun gas onako lagan bez ikakvih jebenih kofera i tank torbi koji te ogranicavaju  [yahoo]

Gašpar

Upravo si oborio sam sebe. Napadas majora sto vozi motor na prikolici, a ti bi isto radio...

Che