Glavni meni

Saveti za put u Grèku

Započeo Slaninar, 09 Jul, 2012, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

ne sprecava te nista, generalno je u grckoj zabranjeno kampovati van kampa ali kao sto mi rusic rece jednom prilikom
postavis sator uvece kasno i sklonis ga ujutru rano i niko nece ni znati da si kampovao, jedina mana ko sto pit rece, nema tusa i pijace vode

MILJAN

Citat: pit poslato 13 Jul, 2012, 17:26
]
Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 17:15
A sta te sprecava da nadjes neku sumu van puta u 3 pi*ke materine i da tamo postavis sator i prespavas?

         A zmije,skakavci ,gusteri i ostale sumske zivuljke....sta s njima?Pa nema tus ,pijacu vodu....
wi fi, prodavnica, tu¹evi, sreðeno.... Video sam kampove sa svim ovim.. ONo ¹to u kamp na more mora obavezno da se ponese su antifon èepovi za u¹i....Zrikavci jebu kevu kako horski cepaju od 5 ujutru,.,,,JA sam uvek sa antifonima pro¹ao ok...Proðe po neki je¾ noæu i to je..Ne treba skakati kao da neko krade motor...Motor ve¾e¹ a ako brine¹ toliko, ¾ilicom za pecanje (uvek imam taj kotur) pove¾e¹ ¹ator sa motorom na nekoliko mesta..Ako se zaljuja ¹ator, zna¹ da neko izigrava ninju.. E sada,,, Policija ume da kenja za no¾eve sekirice i ostale prigodna seèiva kao prtljag na motoru... Savetujem vojnièki rasklopni a¹ov...Nao¹tri¹ mu vrh i vi¹enamenski je..Sklapa se i staje u jednu torbicu a policija neæe da ti oduzme jer je to alat za kapovanje, ukopavanje kanaliæa oko ¹atora.. Te¾ak je preko 1 kg i jako uboijit...Ako gaða¹ jadan taj koga cepi¹ u leða..Ovo va¾i za divlje kampovanje..Priroda je surova èesto..
ps.
dosadno sa porodicom na moru pa pratim forum kao debil..samo da se vratim i dokopam mazge..odoh u pièku materinu..
Cave ab homine unius libri

Che

Citat: MILJAN poslato 13 Jul, 2012, 19:24
E sada,,, Policija ume da kenja za no¾eve sekirice i ostale prigodna seèiva kao prtljag na motoru... Savetujem vojnièki rasklopni a¹ov...Nao¹tri¹ mu vrh i vi¹enamenski je..Sklapa se i staje u jednu torbicu a policija neæe da ti oduzme jer je to alat za kapovanje, ukopavanje kanaliæa oko ¹atora.. Te¾ak je preko 1 kg i jako uboijit...Ako gaða¹ jadan taj koga cepi¹ u leða..

Jbt kao da si kampovao u Avganistanu, Irkau, Somaliji ....

UFF

Pa pijacu vodu poneses u flasi a ujutru kad spakujes kamp odes do plaze da se okupas

A na satoru valjda imas rajfeslus bas za te zmije, jezeve i ostale zivotinjke

MILJAN

Citat: Che poslato 13 Jul, 2012, 20:10
Citat: MILJAN poslato 13 Jul, 2012, 19:24
E sada,,, Policija ume da kenja za no¾eve sekirice i ostale prigodna seèiva kao prtljag na motoru... Savetujem vojnièki rasklopni a¹ov...Nao¹tri¹ mu vrh i vi¹enamenski je..Sklapa se i staje u jednu torbicu a policija neæe da ti oduzme jer je to alat za kapovanje, ukopavanje kanaliæa oko ¹atora.. Te¾ak je preko 1 kg i jako uboijit...Ako gaða¹ jadan taj koga cepi¹ u leða..

Jbt kao da si kampovao u Avganistanu, Irkau, Somaliji ....
Oèigledno si dete asvalta :D
Kampuj na malenom Goèu gde ima¹ vukova i meèki. Meèka sa meèetom je trenutno na liniji 15 km od moje kuæe i jako je agresivna....Da ne prièam o Zlatiboru, KOpaoniku... Meni kroz dvori¹te moje vikendice redovno prolaze vukovi..Tragova koliko voli¹... A vikendica mi je u relativnoj civilizaciji... U Rusiji je tek prièa za sebe.. I¹ao èovek pa ga pitaj ..Slobodan )pericamali=
Cave ab homine unius libri

Vlajko

Citat: dzimika poslato 13 Jul, 2012, 17:39
ne sprecava te nista, generalno je u grckoj zabranjeno kampovati van kampa ali kao sto mi rusic rece jednom prilikom
postavis sator uvece kasno i sklonis ga ujutru rano i niko nece ni znati da si kampovao, jedina mana ko sto pit rece, nema tusa i pijace vode

Ma Grci kampuju tamo po mesec dana..ili doðu na vikend.. ¹atori se zabadaju svuda i opu¹teno je skroz..

Zato sam i vukao sve ¾ivo i i¹ao kolima..fri¾ider je mnogo bitna stvar  [cheers]
benzin je 1,72e a plin 0,74

p.s skoro kao da kampuje¹ na nekoj reci ili jezeru..samo je more i svega 700 km ..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

dzimika


CBRR1

Citat: MILJAN poslato 13 Jul, 2012, 20:52
Citat: Che poslato 13 Jul, 2012, 20:10
Citat: MILJAN poslato 13 Jul, 2012, 19:24
E sada,,, Policija ume da kenja za no¾eve sekirice i ostale prigodna seèiva kao prtljag na motoru... Savetujem vojnièki rasklopni a¹ov...Nao¹tri¹ mu vrh i vi¹enamenski je..Sklapa se i staje u jednu torbicu a policija neæe da ti oduzme jer je to alat za kapovanje, ukopavanje kanaliæa oko ¹atora.. Te¾ak je preko 1 kg i jako uboijit...Ako gaða¹ jadan taj koga cepi¹ u leða..

Jbt kao da si kampovao u Avganistanu, Irkau, Somaliji ....
Oèigledno si dete asvalta :D
Kampuj na malenom Goèu gde ima¹ vukova i meèki. Meèka sa meèetom je trenutno na liniji 15 km od moje kuæe i jako je agresivna....Da ne prièam o Zlatiboru, KOpaoniku... Meni kroz dvori¹te moje vikendice redovno prolaze vukovi..Tragova koliko voli¹... A vikendica mi je u relativnoj civilizaciji... U Rusiji je tek prièa za sebe.. I¹ao èovek pa ga pitaj ..Slobodan )pericamali=

medvedi ti zive oko gajbe,pa ko ti donosi postu lisica...ustvari gde ti bre zivis da nekazem vukojebina... :o :o :o :o :o :o ;D

MILJAN

Citat: cbrr1 poslato 14 Jul, 2012, 14:20
Citat: MILJAN poslato 13 Jul, 2012, 20:52
Citat: Che poslato 13 Jul, 2012, 20:10
Citat: MILJAN poslato 13 Jul, 2012, 19:24
E sada,,, Policija ume da kenja za no¾eve sekirice i ostale prigodna seèiva kao prtljag na motoru... Savetujem vojnièki rasklopni a¹ov...Nao¹tri¹ mu vrh i vi¹enamenski je..Sklapa se i staje u jednu torbicu a policija neæe da ti oduzme jer je to alat za kapovanje, ukopavanje kanaliæa oko ¹atora.. Te¾ak je preko 1 kg i jako uboijit...Ako gaða¹ jadan taj koga cepi¹ u leða..

Jbt kao da si kampovao u Avganistanu, Irkau, Somaliji ....
Oèigledno si dete asvalta :D
Kampuj na malenom Goèu gde ima¹ vukova i meèki. Meèka sa meèetom je trenutno na liniji 15 km od moje kuæe i jako je agresivna....Da ne prièam o Zlatiboru, KOpaoniku... Meni kroz dvori¹te moje vikendice redovno prolaze vukovi..Tragova koliko voli¹... A vikendica mi je u relativnoj civilizaciji... U Rusiji je tek prièa za sebe.. I¹ao èovek pa ga pitaj ..Slobodan )pericamali=

medvedi ti zive oko gajbe,pa ko ti donosi postu lisica...ustvari gde ti bre zivis da nekazem vukojebina... :o :o :o :o :o :o ;D
Vrnjaèka Banja.. ko je napisao da mi medvedi ¾ive oko gajbe? 15 km sam napisao- alo genije... :D    Oèigledno si i ti asvalt boy... :)
Ako nema¹ ne¹to pametno da napi¹e¹ bolje nemoj...Od tebe ovde ljudi dobijaju proliv..
Cave ab homine unius libri

CBRR1

mislis ti dobijas proliv...nisam znao da se toliko plasis mene da se useres u gace...

MILJAN

Citat: cbrr1 poslato 14 Jul, 2012, 15:20
mislis ti dobijas proliv...nisam znao da se toliko plasis mene da se useres u gace...
jako se pla¹im tebe...Aj da ti platim drink i ruèak ako treba da samo da bi odagnao taj strah..Evo od 19 og sam u VB pa svrati..Plaæam ti i sme¹taj...Samo svrati da odagnam tu strahotu..Lak¹e mi je da te vidim u¾ivo..
Cave ab homine unius libri

CBRR1

Citat: MILJAN poslato 14 Jul, 2012, 15:22
Citat: cbrr1 poslato 14 Jul, 2012, 15:20
mislis ti dobijas proliv...nisam znao da se toliko plasis mene da se useres u gace...
jako se pla¹im tebe...Aj da ti platim drink i ruèak ako treba da samo da bi odagnao taj strah..Evo od 19 og sam u VB pa svrati..Plaæam ti i sme¹taj...Samo svrati da odagnam tu strahotu..Lak¹e mi je da te vidim u¾ivo..
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=173.0;attach=45066;image http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=173.0;attach=45076;image borca beograd...ili prepoznaces me na nekom skupu pa se onda foliraj ljakse....moje je pravo da kazem sta mi se ne svidja..i da se posalim na neke tvoje postove a ti mi tu glumis nesto,aj bre kupaj se uzivaj mojne da seres vise...

MILJAN

ccccccccccccccc...Aj vidimo se... :)))))
Cave ab homine unius libri

CBRR1


AndreyRR


CBRR1


MILJAN

Citat: cbrr1 poslato 14 Jul, 2012, 15:32
PUSI BRE KURAC
hheheh... Nemoj se ljuti¹....Malo te zezam...Vidimo se pa popijemo pivo... :)))
ps. i da odagnam strah...  ;D
Cave ab homine unius libri

dzimika

ovome dosadno na moru a ovome dosadno sto nije na moru
ajde sad jedan ultimate fight i da resimo sva pitanja :D

CBRR1


MILJAN

Citat: cbrr1 poslato 14 Jul, 2012, 15:32
VIDI SE KOJI SI INDIJANAC http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,9681.new.html#new
taj je napravio veliki greh prema meni a po¹to ne zna¹ o èemu se radi nemoj da ispada¹ ....
Cave ab homine unius libri