Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi

Jutros oko 3 je dosao kombi ispred zgrade i natovarili su ga. Kombi je bio Narandzast ili Crven. Ako neko zna nesto ili vidi motor nek javi. Motor je  Srebrn i molim sve bez glupih komentara.

SSZGO

Gde se nalazio motor, kako je bio obezbedjen?

slike motora, specificne oznake?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nano


mazzi

Bio je vezan lancem.

Specifican je sto je imao ogrebotine na levom deklu i levoj plastici koja stiti hladnjak.

Stajao ispred zgrade u Jase Prodanovica 42.



[attachment deleted by admin]

Vlajko

Seme im se zatrlo  [djavo]

stavi br. tablice..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mazzi

BG 11-170 Jeb. ti kamere po celom gradu ako ne mogu da nadju kombi. Komsija ih je cuo i video kad su ga unosili u kombi.

MIGE

seme im jebem...ostadoh bez reci  :(

goranvojska

Citat: MIGE poslato 28 Jun, 2012, 08:17
seme im jebem...ostadoh bez reci  :(
i ne mogu da verujem.

Ivan1979


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR

Pa sto nije dreknu jebem ga u usta,tipovan motor klasika.Kako tablice
nije zapamtio,ne verujem.

Che


easy


despic

klasican divljak

Vule

tesko ce vam tablice pomoci... ne zelim da budem negativan... ali u ovakvoj situaciji događaju se manje-vise dve stvari... prva je da je taj motor sad u delovima i to je to, i druga ako je motor još u jednoj celini, i kao takav, jako su male sanse da je u SRB... Prijavite policiji,dajte broj motora i šasije ako imate u kupoprodajnom ugovoru... Voleo bih kad mogao vise da pomognem... ako cujem od određenih ljudi taj motor u priči- JAVLJAM...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

mazzi

Dobio sam informaciju da motori idu za CG pogotovo kad je ovako organizovana "otmica" ako neko nesto cuje ili ima nekog dole bilo bi super.

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

AndreyRR

pitaj brate ako imas takve znalce sto pre,da ne ode za albaniju posle kurac

Boki-KG

S' obzirom da je skup motor i da je ekipa na¾alost koliko vidim dobro istrenirana za posao, iskreno se nadam da æe da tra¾e otkup.

Juri sve moguæe veze, preko svih koje poznaje¹, idi u stanicu i napinji ih dan i noæ jer samo od èekanja nema ni¹ta. Vidi sa drugarima da se bar razmilite po gradu svi i da se raspitujete. Mislim da se u odredjenim krugovima sigurno zna ko je ovo uradio ili ko bi mogao da bude samo ti treba èvrsta ruka i luda glava.
Vidi i probaj da lièno ide¹ sa nekim inspektorom u potragu za snimcima, sa obli¾njih banaka i drugih lokala. Ne odustaj nikako, sve mo¾e da se nadje, ipak je Srbija mala.

I ako si uèlanjen u neku stranku probaj i preko njih da napne¹ organe, na¾alost kol'ko god ovo glupo zvuèalo siguran sam da mo¾e da pomogne.

Jako mi je ¾ao, motor je prelep i nadam se najboljem.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Vule

Pustio sam poruku jednom momku iz CG... pa ako ne¹to sazna, biæemo obave¹teni...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih