Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

 ;D

[attachment deleted by admin]

pit


Uffe zar mislis da ce neko sa regularnim tablicama da ide u kradju rizikujuci da ih neko zapise i otkrije ga.
Inace ako ga vidim negde dole znam sta mi je ciniti.Jbt koje sranje.

UFF

Da to je vozac


mozda ima sina koji uzima kombi...

taj tv servis ne radi i zakljucan je a on ga je otvorio i izneo neka sranja tako da ili je njegov ili vlasnik zna ko je on


@ pit

naravno da nece
ili ce da ukrade kombi specijalno za to ili ce da ukrade tablice
ako se nijedan kombi u skorije vreme ne pojavi napusten ili zapaljen onda su ukrali samo tablice sto znaci da mi i dalje trazimo vlasnika narandzastog raspalog kombija

nije bas neki ne znam kakav trag ali bolji nemamo

castor

Mo¾da su marnuli i kombi to veèe...
It's the ride that matters, not the bike…

misa-pei

To za Kosovo... Mo¾e samo ako neko stoji na graniènom prelazu jo¹ od pre prolaska prvog motora, sve do jedno pola sata, sat od prolaska poslednjeg u koloni. Praktièno da svi prodefiluju ispred "osmatraèa", po¹to u èistoj vo¾nji, te¹ko da mo¾e da se primeti jer se kolona otegne nekoliko kilometara (pa i desetina, ako raèunamo one koji svrate negde na poæe sa dru¹tvom).
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

pa uzdamo se u gorana

izbije na celo kolone pa uspori ili parkira i razgleda dok svi ne prodju
on ako hoce tako da ga pretera mora da bude u sred najvece grupe, ne sme da rizikuje da bude na pocetku ili kraju sa pojedincima

misa-pei

Mada, ne¹to ne verujem da æe motor da na svojim toèkovima ide u ¹etnju, po¹to sigurno ima kod-kljuè koji se ne razbija. Jedino ako: spremili se ranije, nabavili nove delove za kodiranje i onda tek makli motor (vi¹e za krimi prièu nego za realnost, ali, ko zna).
Država je najveći neprijatelj naroda

mrle

Citat: goranvojska poslato 28 Jun, 2012, 15:37
ja idem na kosovo pa otvaram cetvore oci jer znam motor vrlo dobro.daj boze da ga vidim al tesko.

+1

a ¹to se tièe ombija VW, ako je sa motorom pozadi, na boèna vrata ne mo¾e tako lako da se ubaci motocikl. Ja sam MZ jedva ubacivao u kumov VW, bilo je knap i nije trajalo par minuta, veæ du¾e.

dzimika

nije vw sigurno, na ta bocna vrata ni onaj kineski skuter ne moze da udje a kamoli ozbiljan motor, samo kombiji koji imaju motor napred i sa ravnim podom u teretnom delu
jako je bitno da znamo koje je marke kombi jer to dosta suzava potragu, 90% kombija je belo, 9% je brendirano sa nalepnicama a samo onih 1% je u nekoj drugoj boji i dosta su upadljivi pa ih je lakse i primetiti

Kengur

Jbt koji su ljudi smradovi...

Lepo zamolih neke ''poznate'' sajtove da okace na profile na fb ali ih boli kurac...

Gašpar

Ako ide na Kosovo, veæ je oti¹ao. Postoji toliko "alternativnih" pravaca, da bukvalno mo¾e¹ da pretera¹ ¹leper droge i da te niko ni ne pogleda.


Imam i ja Holivudsku prièu za ovo.
Probali su sa biciklistom, tj platili liku koji æe da se zaleti na Vladu biciklom i da ga sru¹i, vlada polomi ne¹to, hitna doðe po njega, a oni kao dobri samariæani pokupe CB-a i ostave Vladi broj, da doðe po motor kada se vrati iz bolnice i naravno nikada se niko ne javi.

Obja¹njenje: Da su ga udarili kolima, posledice po motor bi bile ogromne. Ovako biciklom znaju da posledice mogu da budu samo kozmetièke. Ujedno sa motorom dobiju kljuèeve i sve papire, a imaju i par sati legalno da sklone motor, jer vlasnik ni ne sumnja da je motor ukraden. (Seæate se da je UFF umalo mogao da otera onaj o¹teæeni motor onomad kada smo i¹li kod D¾imike na veselje)

E po¹to im je plan propao, morali su da preðu na plan B s veæim rizikom. Digli su kombi, izorganizovali se i samo kulturno uterali motor u kombi.


E sad, jeste da je ovo skoro pa nemoguæe i da samo scenario za dobar Holivudski film, ali eto ja sam morao da ka¾em.

Nego, ona slika na fejsu ima oko 150 share-ova. Neka je svaki share videlo 10 ljudi to je veæ 1500. Ako se motor igde pojavi, neko æe sigurno javiti.

Major

Kombi vozila su uglavnom bela, ova crvena-narandzasta boja ne moze tako lako da nestane.. Bilo bi najbolje da se jure neke veze za pristup ovim saobracajnim kamerama da se bar vidi u kom je smeru otisao.

Gašpar

I da li je uop¹te bio brendiran ili ne.

AndreyRR

Odlican ti scenario za spansku seriju,motor je tipovan i to verovatno neko iz kraja ko je snimo
da ga ne vezuje nizasta.I eto sranja ili uigrana ekipa koja je opet snimila motor tu,dosla i odnela ga

Pop

jebes ti drzavu gde ti treba veza da bi panduri poceli da traze lopova.....

kerovima treba sve zivo polomiti

"Грме танки џефердари..."


pit

 Secam se kad je bivsoj zeni narkoman oteo mobilni u sred grada i jos zakovao u glavu.Banka ispred koje se to desilo je imala video nadzor ali nije smela da mi da a policiju je boleo kurac.Tek posle par intervencija su dosli ,pokupili snimak gde se jasno videlo sve.....I NARAVNO UHVATILI RAZBOJNIKA.

SSZGO

pazimo i ako se pojavi na bliskom istoku



ps, prvo si ostavio onaj izduv na izvolte, sad ceo motor nov vezan nizasta?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Izduv su mu skinuli sa cbr-a a ovaj smo trajno zasrafili  (eto jos jednog karakteristicnog detalja za ovaj motor)

CBRR1

auuuuuuuuuuuuuuuu jbte..milion nagadjanja moze biti i sa moje strane,ali se bojim da nije na kosovu,javljam drugaru koji vozi,on je u Mitrovici,pa sta bude...auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kako mi je krivo,pa mazi znaj da sam prvi tu za bilo sta da treba ako se sazna nesto,pa mamu im jebem,ja mu zelim da se skuca sa tim istim motorom sa jedno 250km,pa nek kukaju za njime....mamu im bre jebem...

Zena

Kombi marke ford,za sve detalje licno i pp ko je zainteresovan da pripomogne,naravno pod uslovom da nisu papiri napravljeni jos kad je nestala suboticka tablica....zena CSI na kub:)....