Glavni meni

Najzanimljiviji put do mora?

Započeo Slaninar, 21 Jun, 2012, 07:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Citat: Slaninar poslato 22 Jun, 2012, 16:32
Èitam Èarugin putopis. Taj put mi deluje najlep¹i. Kremna, Vi¹egrad, pa u CG kroz kanjon pive. Ako poslu¾i vreme, zdravlje i saputnici se ne budu bunili ¹to idemo du¾im putem. :)

Prelepo.

Prolazio par puta, doduse isao sam kolima, ali priroda je prelepa.

nano

Citat: MajorSoul poslato 21 Jun, 2012, 12:08
Kako u Vojvodini nema krivina.. Gasa kaze do Palica sve krivudavo ;D ;D ;D


ima krivina koliko oces al sve 90 stepeni   [glavazid]

Slaninar

I¹ao sam preko Mokre Gore, Vi¹egrada, kanjon Pive, preko celog Durmitora do ®abljaka, pa onda dole do Budve preko Nik¹iæa, Cetinja. Nazad preko Nik¹iæa, Pljevanlja, U¾ica, Lazarevca, pa autoputem za NS.

Bilo je lepo sve: vreme, dru¹tvo, put, more. Ostatak ekipe æe pisati putopis (takvo je barem obeæanje) mene mrzi.  :)

Hvala jo¹ jednom svima na savetima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Charuga


Slaninar

Nisu ba¹ ne¹to naroèito slike. Lep¹e su one u glavi. :)

[attachment deleted by admin]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

....


[attachment deleted by admin]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bakuta

Citat: Slaninar poslato 01 Jul, 2012, 19:42
I¹ao sam preko Mokre Gore, Vi¹egrada, kanjon Pive, preko celog Durmitora do ®abljaka, pa onda dole do Budve preko Nik¹iæa, Cetinja. Nazad preko Nik¹iæa, Pljevanlja, U¾ica, Lazarevca, pa autoputem za NS.

Bilo je lepo sve: vreme, dru¹tvo, put, more. Ostatak ekipe æe pisati putopis (takvo je barem obeæanje) mene mrzi.  :)

Hvala jo¹ jednom svima na savetima.

ostatak ekipe ne moze da savije prste na desnoj ruci od davanja gasa, tako da ce se malko cekati na putopis :)

MILJAN

Citat: pit poslato 21 Jun, 2012, 10:12

         A ko ide ibarskom moze u Mojkocu odmah posle mosta da skrene desno i ide na Zabljak-Niksic-Boka Kotorska i tako izbegne krkljanac u Moraci i Podgoricu.
          A moze i kad dodje do Zabljaka da ide preko Durmitora za Niksic i vidi fenomenalne predele ....malo je duze ali ne treba  propustiti.
Skup u HN 1.sept.Planiram i ja putanju.Najblize mi je ibarskom pa do Mojkovca.Posle razmisljam da skrenem ka Zabljaku.
Cave ab homine unius libri

bucko

Citat: MILJAN poslato 04 Jul, 2012, 21:38
Citat: pit poslato 21 Jun, 2012, 10:12

         A ko ide ibarskom moze u Mojkocu odmah posle mosta da skrene desno i ide na Zabljak-Niksic-Boka Kotorska i tako izbegne krkljanac u Moraci i Podgoricu.
          A moze i kad dodje do Zabljaka da ide preko Durmitora za Niksic i vidi fenomenalne predele ....malo je duze ali ne treba  propustiti.
Skup u HN 1.sept.Planiram i ja putanju.Najblize mi je ibarskom pa do Mojkovca.Posle razmisljam da skrenem ka Zabljaku.
Ako ces tuda onda obavezno preko Zabljaka za Niksic prelepi predeli ,steta je zaobici.