Glavni meni

Najzanimljiviji put do mora?

Započeo Slaninar, 21 Jun, 2012, 07:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Planiram u nedelju krenuti do mora. Kreæem od Lazarevca, do Budve. Ima li neko predloga za najbolji put do dole (najlep¹e krivine, dobri putevi i sl)?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

#1
Put preko Bosne je dobar, preko Trebinja pa onda za Crnu Goru.
Lep put ima lepe krivine, mislim da je bas lep za voznju motorom.

dzimika


kepo

zlatibor - prijepolje - pljevlja - zabljak - kotorski zaliv

Milos

Valjevo - Debelo Brdo - Kremna - Visegrad - Foca - Durmitor (Trsa, Ivan Sedlo), Niksic - Vilusi - Risan. Malo je okolo, ali vredi videti svaki kilometar, narocito posle ulaska u cg na scepan polju...

Major


pit


         A ko ide ibarskom moze u Mojkocu odmah posle mosta da skrene desno i ide na Zabljak-Niksic-Boka Kotorska i tako izbegne krkljanac u Moraci i Podgoricu.
          A moze i kad dodje do Zabljaka da ide preko Durmitora za Niksic i vidi fenomenalne predele ....malo je duze ali ne treba  propustiti.

AndreyRR

ovo preko zabe mi se vise svidja :):)

dzimika

to je onaj put kojim je charuga isao u svom putopisu, uff i ja smo 2009 isli preko zabljaka i savnika pa za niksic, tada je put od zabljaka do savnika bio katastrofa a sada je dobar ali je svuda ogranicenje 50 i pandura kolko hoces tako da je definitivno bolje preko durmitora

noam chomsky

Citat: pit poslato 21 Jun, 2012, 10:12

        A ko ide ibarskom moze u Mojkocu odmah posle mosta da skrene desno i ide na Zabljak-Niksic-Boka Kotorska i tako izbegne krkljanac u Moraci i Podgoricu.
         A moze i kad dodje do Zabljaka da ide preko Durmitora za Niksic i vidi fenomenalne predele ....malo je duze ali ne treba  propustiti.

Da, ovo je najbolje kombinacija. Izbegnes los put od Prijepolja da Pljevalja a opet predjes i Zabljak i Savnik...

@Dzimika: Ja prosao 6 puta i mogu reci sledece. Panduri budu na ulazu i izlazu Zabljaka, Savnika i Niksica. Nema ih nigde drugo. I provereno iz iskustva znam da je i kod njih kazna 10€...

I jos da znas sledece. Ja sam skoro isao tamo. Krenuo iz Bg-a u majci kratkih rukava, na Zlatiboru obukao duks a na Zabljaku jaknu...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Charuga


Pop

Isao i ja prosle godine preko Zabljaka.... Dobar nov put, ima odlicnih deonica za peglanje sa dugackim brzim krivinama, samo pazi na muriju. Ima ih dosta, retardirana su ogranicenja na mnogim mestima i znaju da drkaju. Ako ne uspe dogovor, trazice da odes da uplatis u najblize mesto i da im doneses uplatnicu. Drkanje je, narocito ako te zaustave negde u pizdi lepe materine.


"Грме танки џефердари..."


Charuga

Citat: Pop poslato 21 Jun, 2012, 11:23
Isao i ja prosle godine preko Zabljaka.... Dobar nov put, ima odlicnih deonica za peglanje sa dugackim brzim krivinama, samo pazi na muriju. Ima ih dosta, retardirana su ogranicenja na mnogim mestima i znaju da drkaju. Ako ne uspe dogovor, trazice da odes da uplatis u najblize mesto i da im doneses uplatnicu. Drkanje je, narocito ako te zaustave negde u pizdi lepe materine.



Ja kada krenem na put biram pejzaze u kojima cu da uzivam...ako brzo vozis, sve to proleti pored tebe i nema uzivanja....

Pop

Citat: Charuga poslato 21 Jun, 2012, 11:42
Citat: Pop poslato 21 Jun, 2012, 11:23
Isao i ja prosle godine preko Zabljaka.... Dobar nov put, ima odlicnih deonica za peglanje sa dugackim brzim krivinama, samo pazi na muriju. Ima ih dosta, retardirana su ogranicenja na mnogim mestima i znaju da drkaju. Ako ne uspe dogovor, trazice da odes da uplatis u najblize mesto i da im doneses uplatnicu. Drkanje je, narocito ako te zaustave negde u pizdi lepe materine.



Ja kada krenem na put biram pejzaze u kojima cu da uzivam...ako brzo vozis, sve to proleti pored tebe i nema uzivanja....

Slazem se, ali kad se pojavi dobra deonica sa dobrim asfaltom i jos biljim krivinama ne mogu da odolim... Jbg ovde u vojvodini nam fali krivina pa jedva docekam tako nesto ;)

"Грме танки џефердари..."


Charuga

E, to je vec nesto drugo ;) , nemoze se odoleti :)

Major

Kako u Vojvodini nema krivina.. Gasa kaze do Palica sve krivudavo ;D ;D ;D

doktor

Ubedljivo najpejzazastiji put...
Kraljevo-N. Pazar-Sjenica-Nova Varos-Prijepolje-Pljevlja-Zabljak-Niksic-More

Kraljevo-Pazar je mozda i najbolje parce za peglanje u zemlji...u Pazaru cevapi...bas bezveze za propustiti.
Bikers work is never done!

Ivan1979

Potvrdjujem za Kraljevo - Pazar- Sjenica  , prosli vikend smo ga opeglali i stvarno je odlican asfalt, a krivine necu ni da komentarisem  [thumb_up]

  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Dolina JORGOVANA....pazite samo da ne mirisete cvece odozdo...mnogo bahatih kamiondzija...jako opasno ...narocito za grupnu voznju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Èitam Èarugin putopis. Taj put mi deluje najlep¹i. Kremna, Vi¹egrad, pa u CG kroz kanjon pive. Ako poslu¾i vreme, zdravlje i saputnici se ne budu bunili ¹to idemo du¾im putem. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen