Glavni meni

Auspuh za Suzanu

Započeo Cvele_92, 19 Maj, 2012, 04:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cvele_92

nisam imao pojma posto do sad sam malo znao o tom motoru , tek sam ga kupio :)) jao kuku meni sta cu sad  : (

CBRR1

zovi havarisanog,posto vidim da se usrao zbog mene pa ne sme da ti ponudi opet,al slobodno uzmi...havarisani smes da mu prodas opusteno...

mkt


goranvojska


Cvele_92

Havarisani mi ne odgovara nista za auspuh :/

UFF

ja mislim da ga je on vec prodao
ponudio mu je moj ortak 35eur
nemam pojma da li je pristao

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 29 Maj, 2012, 02:18
Havarisani mi ne odgovara nista za auspuh :/
havarisani se malo uplasio,zovem ga ja pa ce ti prodati,i javi mi kada ti salje da ti posaljem tecnu kompresiju preko njega..  [hello]

goranvojska

Citat: cbrr1 poslato 29 Maj, 2012, 18:22
Citat: Cvele_92 poslato 29 Maj, 2012, 02:18
Havarisani mi ne odgovara nista za auspuh :/
havarisani se malo uplasio,zovem ga ja pa ce ti prodati,i javi mi kada ti salje da ti posaljem tecnu kompresiju preko njega..  [hello]
a u cemu?pa znas da je to jako abrazivna tecnost ako ide na brzu postu moze da rastopi posudu za 24h pa je licno preuzimanje najbolje.ja se nebi igrao sa time.vi vidite sta cete.

CBRR1

Citat: goranvojska poslato 29 Maj, 2012, 18:29
Citat: cbrr1 poslato 29 Maj, 2012, 18:22
Citat: Cvele_92 poslato 29 Maj, 2012, 02:18
Havarisani mi ne odgovara nista za auspuh :/
havarisani se malo uplasio,zovem ga ja pa ce ti prodati,i javi mi kada ti salje da ti posaljem tecnu kompresiju preko njega..  [hello]
a u cemu?pa znas da je to jako abrazivna tecnost ako ide na brzu postu moze da rastopi posudu za 24h pa je licno preuzimanje najbolje.ja se nebi igrao sa time.vi vidite sta cete.
pa nisam ja od juce,imam furzioloske antiistopive injekione super sliomne FAISS posudice od 800ml,i u tome mu saljem,njemu ionako treba samo jedna posudica...to sto ti neznas to je drugo..!

CBRR1


Lazza

cekaj cekaj, ja sam cuo  da moze i u plasticnu flasu od knjaza?
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1

Citat: Lazza poslato 29 Maj, 2012, 19:37
cekaj cekaj, ja sam cuo  da moze i u plasticnu flasu od knjaza?
sada jos i zajebavas,hoces da se pobijemo ko onda na skupu,jel hoces,da nije bilo moje keve da me zadrzi onda,razbi bih te ko p.....i ti se opet sprdas,flasa od knjaza hmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!

Lazza

Sta je bilo bre? Tebi ako havarisani drma kavez sta ja imam sa tim? na kraju cete da me iznervirate da JA POKLONIM DECKU AUSPUH !!! Onda niko nista nece da zaradi !!! A jos ako dodje motorom do mene ima licno da mu dolijem tecnu kompresiju !!!
I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska

Citat: Lazza poslato 29 Maj, 2012, 21:04
Sta je bilo bre? Tebi ako havarisani drma kavez sta ja imam sa tim? na kraju cete da me iznervirate da JA POKLONIM DECKU AUSPUH !!! Onda niko nista nece da zaradi !!! A jos ako dodje motorom do mene ima licno da mu dolijem tecnu kompresiju !!!
nemaaaaaaaaaaaaas moras da zajmis od cbrr1 i ne lazi narod da imas.

Cvele_92

pa ti si rekao da taj tvoj ima analogni katalizator : )

Lazza

E pa brate ako ti ne odgovara za dzabe onda ko jebe i tebe i ovog cbrr1 ! a samo da vidim kako ce motor da ti ide kad ti on nabavi tecnu kompresiju iz Rusije !!! Ima da ide kao testera sa tupim lancom !
I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska


Lazza

Ja imam utisak da ovaj havarisani uopste nema auspuh na prodaju nego ajde, oce svima da nam usere...
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

havarisani daj sliku kao dokaz!
ili ce cbrr1 i lazza da te havarisu   [bejzbolka]

Cvele_92

ma treba mi bre ja bih yoshimuru i uzeo i snasao bih se za ostalo, nego jel ti to hoces stvarno da das , ja mogu da dodjem i da preuznem licno ne moras da saljess ; )