Glavni meni

Auspuh za Suzanu

Započeo Cvele_92, 19 Maj, 2012, 04:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cvele_92

ma interesuju me normalno da cu sve da uradim da sve bude kako treba , kazem ti ima jedan majstor dobar i on ce sve da mi sredi, njega sam i planirao da pitam sta jos treba tu da se radi ,normalno ne bih radio nesto da mi steti motoru ,sve cu ja to da udesim : ) sve cu da uradim sto treba samo da mi se motor cuje bolje :)

iva749

Doteraj ti prvo taj motor, lako ces mu zvuk menjati. :P

Cvele_92

ma one je doteran sutra ga vozim da ga carinim i do petka ce valjda biti gotovo, al stvarno nema nikakav zvuk :P

UFF

Pitaj majstora koji viskozitet kompresije da mu sipas a da odgovara za tvoj motor sa sportskim izduvom pa nam javi sta je rekao
Da vidimo da li je on stvarno strucan ili se samo tako prica o njemu

Havarisan

ja mislim da taj majstor nema veze sa zivotom i da nikad nije cuo za tako nesto!

srbac

Ako treba.celo selo ce pomogne druze Bobane.
Pozajmis Hilti sa obicnom burgujom od 18 mm,udaris jednu domacinsku rupu od straga i ima da se dere ko Marija Serifovic.

Cvele_92

pa cu da ga pitam kad ga budem video : )) a sta bih dobijo da busim iznutra ona sita i ono : )


Cvele_92


Lazza

Druze nema sta da ti se javim, preradi motor i dobijas auspuh, samo da vidim sa ovim mojim, kao malo mu 30 evra, hoce digne na 40 ali ne brini za to !
Sredjuj masinu i kad promenis kompresiju javi se !
I may be dumb, but I'm not stupid.

Gašpar

Previ¹e je 40 evra za Akrapoviæ, jel se on drogira?  [ludak]

UFF

Aaaaaaa neeeee moozze to  [stop]    [nono]

taj akrapovic nije kompatabilan

samo yoshimura moze

mogu da se kladim da to nije fabricki auspuh za rf
lazo proveri bas sa ortakom da li sam u pravu
garant je budzio akrapovica sa ko zna kojeg modela jer akrapovic nikad nije ni radio ni testirao model za rf-a

Lazza

Gaso, ma to sam mu i ja rekao, debil covek. Nego bio jos jedan veci od njega pa mu nudio 35 i ovaj sad se kurva za sitne pare... da je moj ja bi poklonio decku. Realno odlican je auspuh jer je nov u kutiji, to je ona supreme R verzija sa elektronskim katalizatorom !




Uffe, u pravu si, on to nije kacio na rf nikad, to mu je stiglo od dede iz nemacke i stoji mu u kutiji i dan danas... morao bi neko ko se razume da se javi
I may be dumb, but I'm not stupid.

Gašpar

Taj elektronski katalizator ni¹ta ne valja, hoæe da pusti kompresiju dok prebacuje iz moda u mod.

UFF je u pravu, sad gledam u katalogu, Akrap nikad nije radio za RF, mora da je neka bud¾evina u pitanju [facepalm]

Plazma Keks

gaso, da li si ovog suzukija stavio na spisak u onoj temi najruzniji motori ikada? ;D

Gašpar


CBRR1

ima moj burazer yoshimuru ali samo jedan auspuh 25e,ima tri rupe kao na suzukiju,ako te zanima ti reci,karbonski,on ga je skinuo zato sto se dere ko lud,pa ako hoces da se dere ti reci,jos vidi sa lazom nek ti sredi tecnu kompresiju pre i to za male pare,i saljemo ti lonac,i pusti one price da neces dobiti najmanje 15 konja,a sve to zavrsis za 40eura,auspuh sam montiras a laza nek ti ucini za kompresiju,ja sam u jamahi dolio i motor ide pa izuva...pozz

Cvele_92

I ja nisam cuo da niti video akrapovic na rf-u a taa yoshimura bi verovatno pasovala ,sutra ili mozda do petka uzimam motor sa carine i odmah cu da vidim sta trebam da uradim : )

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 22 Maj, 2012, 14:55
I ja nisam cuo da niti video akrapovic na rf-u a taa yoshimura bi verovatno pasovala ,sutra ili mozda do petka uzimam motor sa carine i odmah cu da vidim sta trebam da uradim : )
ajde,ali uradi mu tecnu kompresiju,ili ovako spremi 40 e pa cu ti ja poslati auspuh i bocu tecne kompresije brzom postom,moze?

Cvele_92

moze kad spremim ja javljam, samo mi malo objasni sta sve treba da uradim posto je taj moj majstor u Austriji trenutno : )