Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

The One

Citat: Lazic poslato 17 Septembar, 2011, 01:42
ko mala deca... proverite ciji je duzi... [rofl] [rofl] [rofl]
ne pate samo deca od toga :D
@topick jel va¾no pravilo da se ¹to vi¹e uffuje?
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Bori¹a

Ja zelim da se boja +1 ili ono koje stoji iznad poruke promeni, ili bar da se razlikuje od boje imena admina. Moze?

Lazic

Stvarno, vec sam zaboravio kad sam poslednji put imao pluseva...

zmiya


Lazic

E, evo ga i tebi... ;D Eto, sta uradih, potrosih jedini... [doh]  [rofl] [rofl] [rofl]

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 19 Septembar, 2011, 14:42
rekoh eve ti ga,a ne evo ti ga..
Al, vis...svejedno covek zahvalan...srecan sto ga neko voli...makar i tako
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Major

CitatFlootrery je poslao odgovor na temu koju pratite.

Pogledajte odgovor na: http://www.motomanijaci.com/index.php?topic=4660.new;topicseen#new

Kad sam kliknuo na link nema nikakvog odgovora. Jel to mozda bot pa ste izbrisali sve ili je nesto drugo?

Gašpar


UFF

A ja sam morao da ostanem kuci da cistim forum dok ste vi vec pili pivo i rostiljali na adi

Major

Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2011, 12:09
A ja sam morao da ostanem kuci da cistim forum dok ste vi vec pili pivo i rostiljali na adi

I jos neko je morao da radi do kasno :( mada oko 22 je palo jedno par piva cisto zbog boljeg sna :D

3006

Ne znam gde, pa da pitam ovde: za¹to je zakljuèana tema http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,5483.0.html
Mo¾da sam glup, al' mi nije jasno...
Ako se neko od porodice ili prijatelja bunio, ok, svaka èast i izvinjenje.

UFF

Citat: 3006 poslato 22 Septembar, 2011, 23:27
Ako se neko od porodice ili prijatelja bunio, ok, svaka èast i izvinjenje.

Bas tako


Bori¹a

Ja imam jedno pitanje. Kad hocu da okacim sliku, ili animaciju, idem na "Brz odgovor" i napisem lepo {img} pa onda URL, a stavio sam ove zagrade jer se ne vidi text pa onda {/img} sve sa onim kukastim zagradama . Onda nece da prikaze sliku. A kad idem na "Odgovori" i stisnem onu slicicu, on izbaci isti taj kod i onda pokaze sliku. Sta je problem?

ЯЭВОЛУТИОН

problem je u nama samima...u ovom slucaju u tebi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jager

Bori¹a, malo smanji onaniju pa ti se desnica ruka neæe toliko tresti i uspeæe¹ da nabode¹ opciju koju ¾eli¹....

:P

Major

Mozda nesto od ovoga nisi ispostovao:

Dozvoljeni tipovi datoteka: doc, gif, jpg, pdf, png, txt, zip
Maksimalna velièina prilo¾ene datoteke: 500 KB



Bori¹a

Citat: jager poslato 26 Septembar, 2011, 02:30
Bori¹a, malo smanji onaniju pa ti se desnica ruka neæe toliko tresti i uspeæe¹ da nabode¹ opciju koju ¾eli¹....

:P

Cika Zoki, ne lupaj, la onaniram levom rukom, levoruk sam :)

Ali ozbiljno, isti kod napisem kao i kad stisnem onu slicicu i on nece da pokaze sliku.

@MajorSoul
Ne kacim sliku sa kompa nego sa neta :)