Glavni meni

Poginuo Nikola farbar iz Rakovice

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Septembar, 2011, 17:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Danas oko pola 3, na ibarskoj magistrali preko puta OMV pumpe na vidikovcu, udario zenu i podleteo pod autobus... Informacija je proverena sa dve strane...
Laka mu zemlja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

miodrag


WOLVERINE



  Bio dobar farbar......  bio veliki drugar...................   POCIVAJ U MIRU BRATE MOJ!!!!!!!!!!

Boban_m

Pokoj mu du¹i i iskreno sauèe¹æe njegovim bli¾njima. Da li je bio na motoru? Ako jeste nekako je jo¹ tu¾nije jer je kraj sezone na pomolu.

Lazic

Sad je bila vest na studiju B, grozno, morali su da dizu autobus da bi ga izvukli, zena prezivela...

Kanarinac

Cekaj bre, jel to Nikola sa gsxr-om? Uvek bez kacige vozio?

WOLVERINE


skijash


UFF

Auuu jbt  :(

Pa ja mu svirao bukvalno svaki dan kad sam se spustao do maricke na posao a on mi uvek mahao sa rukama u vazduhu pokazujuci da dignem na zadnji

Ceo zivot na motoru i uvek bez kacige, imao i padove ali mu nista falilo nije..

Pricali smo pre par dana kad mi je rekao da mu je dosta R-ova jer ih vozi ceo zivot i da hoce da kupi ktm-a ko mog a pored njega zeli i jedan coper za laganu voznju i rekao mi da mu javim ako bude nesto dobro na prodaju..

Taj pesacki kod omv-a je rizican jer (pogotovo nocu jer je neosvetljen) ljudi pretrcavaju kao da je obicna ulica u pitanju jer je sa druge strane lastina stanica

Kao da je tesko i skupo da se iskopa podzemi prolaz kad je vec magistrala u pitanju... i time se smanji broj nezgoda kao i guzva u saobracaju

http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=68385

http://www.studiob.rs/images/uploads/velike/nesrecamotor22092011.jpg

feelgod


Plazma Keks

slusao sam u kolima da je vozio na zadnjem itd...

RIP

WOLVERINE


ЯЭВОЛУТИОН

Ko ga je znao, bio je ekstra pozitivac, hiper aktivan.....nekako je odbijao da odraste...mislio sam da kada je pre pet godina poginuo sa motorom nas zajednicki prijatelj Vlada, na banjickoj uzbrdici, da ce se izresetovati i shvatiti da zivot kraje koliko ga postujemo....zao mi dece koje su ostala za njim.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks


WOLVERINE

Dovolno je tuzno da bi se bilo sta komentarisalo.  R.I. P. Nikola.

fruskogorac

Naisao  sam nekoliko mnuta kasnije na mesto nesrece, jeziva slika, zena lezi  na  sred puta, plavo beli  motor raspao    se  od   siline   udara u  autobus, telo vozaca bezivotno lezi, nekog mladica u  nervnom  rastrojstvu  sklanjaju s puta.Tragedija.Nek mu  je  laka zemlja.

WOLVERINE

#16
  Sahrana  tragicno nastradalog Nikole ce se obaviti u ponedeljak na groblju Orlovaca u 14:00.....


 Tema moze da se zakljuca.