Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Andreja

Citat: mareskin poslato 03 Novembar, 2014, 16:51
Citat: bigbad86 poslato 03 Novembar, 2014, 14:26
Grip je virus i cesce napada one sa slabijim imunitetom a ne one koje voze/ne voze po hladnom vremenu...

Ako sam te dobro razumeo, ako vozi¹ br¾e onda virus ne mo¾e da te stigne? :D

A ¹ta ako vozi¹ Virus?
http://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/gallery/suzuki-virus-1000-puts-stock-gsx-rs-to-utter-shame-photo-gallery_4.jpg
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Citat: El Jefe poslato 03 Novembar, 2014, 17:11
http://s24.postimg.org/j32n3gip1/image.jpg
Humanitarna pomoc poplavljenima na buvljaku u Novom Sadu

Da Bog da na lekove potrosili taj novac...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

Tako je!

Da Bog da, da na lekove potrosili taj novac..

eclipse4


crvena


nemke

Dolazim jutros na posao, prva vest koju sam cuo je da je sinoc u udesu tesko nastradao moj prijatelj. Otresao ga momak kolima, standardno ga nije video. Pa dokle vise, skidaju nas sa motora kao zeceve.

Kostić

vozaèi èesto imaju trip da je uslovna zelena bogom dato pravo. meðutim, nije. pe¹ak ima prednost, jer mu je zeleno. on ne zna ¹ta je uslovna i ne treba da zna. ima zelenog èiku i njegovo je pravo da preðe ulicu. danas me jedan, po ko zna koji put, proma¹io uz sirenu, za¹to sam stao da ¾ena sa klincima preðe ulicu. Jebem ih u Usta Musava i onog pandura sa sve njim, koji mu je dao dozvolu.

Kalesin

Danas bila na pregledu ociju, sreca nemam dioptriju ali mi nasli da mi oci ne saradjuju jedno sa drugim, mesec dana vezbe sa olovkom i fokusom na vrh iste, 3x20min/dan  [samoubistvo] uzasno...bolno...i anti refleksivne naocari bez dioptrije..za voznju po mraku i jakom svetlu...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mali_zmaj

sinoæ èujem prijatelju sa kojim sam trenirao,umrla zena,mlada,tumor na mozgu,sve se zavrsilo u roku od par mjeseci...kasno otkrili..
jin-jang

eclipse4

Citat: Kalesin poslato 13 Novembar, 2014, 20:00
Danas bila na pregledu ociju, sreca nemam dioptriju ali mi nasli da mi oci ne saradjuju jedno sa drugim, mesec dana vezbe sa olovkom i fokusom na vrh iste, 3x20min/dan  [samoubistvo] uzasno...bolno...i anti refleksivne naocari bez dioptrije..za voznju po mraku i jakom svetlu...

kako ne saradjuju? sta se desava? sta osecas?

Bori¹a

mozda malo lelujaju, mojoj devojci bivsoj je jedno oko skretalo samo od sebe :D
a meni stavili u dozvolu djozluke, -1 dioptrijaaaaaaaa :( :( :(

ЯЭВОЛУТИОН

I ja sam provalio...stoje veeeelike sise pored mene ...ja ih vidim i okrenem glavu....da se ne palim dzabe....a ono oko samo ode u stranu, pa se vrati....jel to to kad oko skrece samo?????
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Novembar, 2014, 21:33
I ja sam provalio...stoje veeeelike sise pored mene ...ja ih vidim i okrenem glavu....da se ne palim dzabe....a ono oko samo ode u stranu, pa se vrati....jel to to kad oko skrece samo?????

ah pa nemas ti problem sa ocima to se zove "strah".....od zene :)

UFF

za malo da srusim skuterasa  :o

nisam ga video, stvorio se niodakle... a u stvari bio sam preokupiran i nisam ni gledao, tj jesam ali ne u pravcu odakle je on dolazio

BOKYBOY

...skuteras je muskog ili zenskog roda...? ;D

Ivan1979

Citat: UFF poslato 13 Novembar, 2014, 23:53
za malo da srusim skuterasa  :o

nisam ga video, stvorio se niodakle... a u stvari bio sam preokupiran i nisam ni gledao, tj jesam ali ne u pravcu odakle je on dolazio

Moras bre da vodis vise racuna za vreme sexa u kolima , pogotovo u voznji .  ;D


Kostić

ovaj ¹to turira pod prozorima i be¾i, em ne ume da vozi motor, em ne ume da vozi auto. malo malo, pa il ga neko obori il nekoga obara. :)

Kalesin

Citat: eclipse4 poslato 13 Novembar, 2014, 20:24
Citat: Kalesin poslato 13 Novembar, 2014, 20:00
Danas bila na pregledu ociju, sreca nemam dioptriju ali mi nasli da mi oci ne saradjuju jedno sa drugim, mesec dana vezbe sa olovkom i fokusom na vrh iste, 3x20min/dan  [samoubistvo] uzasno...bolno...i anti refleksivne naocari bez dioptrije..za voznju po mraku i jakom svetlu...

kako ne saradjuju? sta se desava? sta osecas?

Kad nocu vozim, u poslednjih dva tri meseca primetih da mi bas mnogo smetaju svetla iz suprotnog pravca, zamuti se vid i treba mi duplo vise koncentracije, na momente uduplira, inace nemam nikakvu dioptriju samo kad je uradila test sa olovkom jedva zadrzah oba oka na vrhu olovke, dok je dosla na dva cm od nosa jedno oko pobegne, tj izgubi fokus. Kaze da se to resava vezbom sa olovkom, ili ako je bas lose imaju neki aparat na koji treba da ides(nemam pojma kakav). A ako se ne vezba uznapreduje pa moze da se desava dupliranje slike, brzo zamaranje i glavobolje. Takodje kad se nocu vozi ili kad je jako svetlo, antirefleksne naocari pomazu da se oci ne zamaraju brzo.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

pittatore

Beeeem ti pa to su simptomi kao kod mene, doruckujem i rucam kafetine.
Kako izgledaju te naocari?