Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Tatica

Citat: Bori¹a poslato 01 Novembar, 2014, 18:27
ja ne mogu da verujem kako su ljudi zavidni, ladno je neko ispricao mojima kako dam ja vozio na zadnjem tocku, palio gumu, vozio 200kmh... dokle ovaj svet ide... nisam presao 10km na motoru da bih znao da vozim na zadnjem a nemam ni muda da vozim tako brzo... jebem li im mater malo
Ма стока! И мојој жени јављају како ја возам на мотору којекакве пријатељице и како се оне чврсто држе!

goranvojska

badava masina parkirana i ovoj godini je za mene kraj.zima bre.

eclipse4

Citat: Tatica poslato 01 Novembar, 2014, 22:23
Citat: Bori¹a poslato 01 Novembar, 2014, 18:27
ja ne mogu da verujem kako su ljudi zavidni, ladno je neko ispricao mojima kako dam ja vozio na zadnjem tocku, palio gumu, vozio 200kmh... dokle ovaj svet ide... nisam presao 10km na motoru da bih znao da vozim na zadnjem a nemam ni muda da vozim tako brzo... jebem li im mater malo
Ма стока! И мојој жени јављају како ја возам на мотору којекакве пријатељице и како се оне чврсто држе!

ja zeni ne mogu da objasnim zasto mi leti dlake pokidane sa grudi......tj....neznam koji razlog da joj navedem....mora pocnem da vozim profesionalke :)

amaterke kidaju sve i bradavice...vataju se za sta stignu jos pri 60 km/h

goranvojska

Citat: eclipse4 poslato 01 Novembar, 2014, 22:48
Citat: Tatica poslato 01 Novembar, 2014, 22:23
Citat: Bori¹a poslato 01 Novembar, 2014, 18:27
ja ne mogu da verujem kako su ljudi zavidni, ladno je neko ispricao mojima kako dam ja vozio na zadnjem tocku, palio gumu, vozio 200kmh... dokle ovaj svet ide... nisam presao 10km na motoru da bih znao da vozim na zadnjem a nemam ni muda da vozim tako brzo... jebem li im mater malo
Ма стока! И мојој жени јављају како ја возам на мотору којекакве пријатељице и како се оне чврсто држе!
jaoooooooooo majko sve svaleri a ovamo nesmete da povezete osim blize familije nista.ajde ne lazite sami sebe.

ja zeni ne mogu da objasnim zasto mi leti dlake pokidane sa grudi......tj....neznam koji razlog da joj navedem....mora pocnem da vozim profesionalke :)

amaterke kidaju sve i bradavice...vataju se za sta stignu jos pri 60 km/h

eclipse4

sta cu kad mi zena ne voli motore......ni posle ovoliko godina ne zeli na motor....ako je do sada sela na motor vise od 6-10 puta tu se besim na forumu :)

ili kad prodje neko motorom pored nas (dok smo u auto) i ja komentarisem "evo mi ga kolega" sve sto kaze je "ma strasni ste"......jebi ga.

goranvojska

moja me upoznala na motoru i sa stomakom od 7 meseci se vozala samnom i evo i dan danas je samnom na motoru.to ako nevoli nema sanse da se mucis da se voza sa tobom.pusti je ne siluj voznju i teraj tvoj fazon.

Kostić

moja ¾ena ne vili motor jer se pla¹i da nas neko ne opauèi. dodu¹e ni ja nisam cveæka pa je ponekad poteram 150 a ona me lupa po kacigi. ali ipak voli da se zna da njen mu¾ ja¹e slobodu na dva toèka.

metafora, kako god zvuèalo.

kako god, ¾ene su neizbe¾na pojava i strast. bez njih ¾ivot nema smisao, a sa njima po¾eli¹ da nemaju jezik.

Boban_m

To je radikalno. Bolje da imaju dugme za gasenje.

penzos

 Prekljuèe dobih temperaturu 39  [wtf] iz nevezanog. Oma je bilo-samo ti vozi motor po ovom ladnom  [neslusam] . A kako da joj objasnim da sezona traje 12 meseci, i da je svaki dobar dan onaj kada protera¹ krug, dva, turu,...Ah te ¾ene! Moja me je upoznala kada sam vozio motor, imao jo¹ jedan kuæi, kada je do¹lo dete-prodao sve, jbg, inflacija. Posle opet iz poèetka, nikada nije odobravala, pretila da æe me ostaviti,... nikada nije sela na motor i neæe! Jednom je sin provezao na skuteru 3 (tri) metra, to je bilo   [panic]  [panic]  [panic]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Kontam da motocikliste (a i bicikliste) svi koji nisu u prièi, barem kod nas, smatraju simpatiènim budalama. Samo ko te voli æe ti to reæi iskreno.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


Kostić

oèigledno je i kad vozi¹ motor 365 dana u godini, da ti zimi ne smeta hladnoæa i da ima¹ manje ¹anse da zaradi¹ grip i te zimske bolesti, nego da vozi¹ auto. zimi samo dosta belog luka i kaciga koja dihtuje i nema brige. auto je kad ide¹ porodièno, ako su deca mala. ako su velika, onda ko mi ludaci. : )

balcan girl

penzos kazi zeni da sam se ja razbolela a nisam ni sela na motor :D :D to je od promene vremena napolju :D sigurna sam da ne bih bila bolesna da sam isla da se vozim :D ah da i reci zeni da bilo kakvi stomaèni problemi i glava prestaje da boli kad obrnes neki krug na motoruuuuuuu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Viza.....gluuuuupa viza....koja jos nije gotova.....  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 02 Novembar, 2014, 11:40
oèigledno je i kad vozi¹ motor 365 dana u godini, da ti zimi ne smeta hladnoæa i da ima¹ manje ¹anse da zaradi¹ grip i te zimske bolesti, nego da vozi¹ auto. zimi samo dosta belog luka i kaciga koja dihtuje i nema brige. auto je kad ide¹ porodièno, ako su deca mala. ako su velika, onda ko mi ludaci. : )

Velika je razlika - motor hladi, a bicikl greje. Kad zimi idem bajsom, obuèem se manje toplo nego kad idem pe¹ke (ili kolima). Dok je kod motora obièno potrebno bar jedan sloj vi¹e.  Kad je vreme kao danas, samo prsluk protiv vetra i kratki rukavi gore - èim vozim du¾e od 4-5 km. Svi se krste kad zimi doðem u kratkima, ili samo dukusu na posao "i jo¹ biciklom!", a nikad nisam bolestan (fizièki). :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Leti bicikl hladi-greje tek kada stanes
Друштво за заштиту од животиња

penzos

Citat: balcan girl poslato 02 Novembar, 2014, 16:18
penzos kazi zeni da sam se ja razbolela a nisam ni sela na motor :D :D to je od promene vremena napolju :D sigurna sam da ne bih bila bolesna da sam isla da se vozim :D ah da i reci zeni da bilo kakvi stomaèni problemi i glava prestaje da boli kad obrnes neki krug na motoruuuuuuu :D :D :D
Ma ¹ta ja sa njom da se raspravljam i obja¹njavam! Zna se da je moja zadnja: Da draga, u pravu si!  [klanjam_se] A najèe¹æe ispadne i da jeste (iako mo¾da nije, ali me ubedi da jeste), tako da ...  [pop]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

dragan

napravih preko 200 km da nadje.m kola sve batine.....al vedra strana sto sam upoznao ljude s foruma...
samo vas posmatram...

bigbad86

Grip je virus i cesce napada one sa slabijim imunitetom a ne one koje voze/ne voze po hladnom vremenu...

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 03 Novembar, 2014, 14:26
Grip je virus i cesce napada one sa slabijim imunitetom a ne one koje voze/ne voze po hladnom vremenu...

Ako sam te dobro razumeo, ako vozi¹ br¾e onda virus ne mo¾e da te stigne? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu