Glavni meni

studenti

Započeo lencuga, 30 Novembar, 2010, 12:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck

  Ne bih se nesto petljao u ovu temu, ali moram samo malo...

  *Koja budala je projektovala ulazak u Beograd sa Ibarske magistrale ? Orlovaca.

Pa taj nije prosao pored fakulteta. Treba ga obesiti za muda i ostaviti da visi na skretanju  za Rakovicu...

  *Koji idiot je vodio JAT pa ga doveo dovde...

*Koja budaletina je pisala program za osnovno obrazovanje, pa moje dete mora imati svoj sintisajzer i nositi ga u skolu svaki drugi dan...

Prvi razred je zavrsio sa diplomom fizickog radnika...svaki dan je nosio punu djacku torbu sa 15-ak kilograma gluposti unutra.

* Koji idiot je programirao semafor kod Vuka na 7 sekundi zelenog svetla...


Koliko toga ima....qq

Sve su to dokazi o nasilnom skolovanju, forsiranju i kasnije zaposljavanju blagih retarda.  Na zalost NIKADA SE NISTA NECE PROMENITI u ovoj zemlji.

Jebem te Jevropo.  Ne znam  [neampojma]  zasto , ali .... bem te Jevropo opet.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zodiac

Samo da  ti kazem da takvih apsurda u Evropi ima neuporedivo manje nego ovde. Mislite o tome ;D
Prijatelj je zao drug

Dr. Pop

Zbog toga ¹to tamo svako mo¾e da se ¹koluje. ©kolstvo im je uredjeno i sa¾eto , taman dovoljno a ne previ¹e ili premalo. Do du¹e ¹kolstvo nije besplatno ali svako ima moguænost da dovoljno zaradi da bi se ¹kolovao.
E sad mo¾e da zaradi jer se kod njih u maloprodaji ljudi mar¾iraju i do 300%, mar¾iraju se zato da bi zaradili, kada zarade mogu i da potro¹e. Po¹to imaju ¹ta da tro¹e, mogu da plate skup proizvod sa visokom mar¾om i tako se sve okreæe.
MK Arhangel

WOLVERINE

Citat: serbduck poslato 01 Decembar, 2010, 15:22
  Ne bih se nesto petljao u ovu temu, ali moram samo malo...

  *Koja budala je projektovala ulazak u Beograd sa Ibarske magistrale ? Orlovaca.

Pa taj nije prosao pored fakulteta. Treba ga obesiti za muda i ostaviti da visi na skretanju  za Rakovicu...

  *Koji idiot je vodio JAT pa ga doveo dovde...

*Koja budaletina je pisala program za osnovno obrazovanje, pa moje dete mora imati svoj sintisajzer i nositi ga u skolu svaki drugi dan...

Prvi razred je zavrsio sa diplomom fizickog radnika...svaki dan je nosio punu djacku torbu sa 15-ak kilograma gluposti unutra.

* Koji idiot je programirao semafor kod Vuka na 7 sekundi zelenog svetla...


Koliko toga ima....qq

Sve su to dokazi o nasilnom skolovanju, forsiranju i kasnije zaposljavanju blagih retarda.  Na zalost NIKADA SE NISTA NECE PROMENITI u ovoj zemlji.

Jebem te Jevropo.  Ne znam  [neampojma]  zasto , ali .... bem te Jevropo opet.



Rekao bih da si omasio temu,,,, ovde su studenti a tamo je jevropa........

serbduck

 Znam bre , ali neko mora da bude kriv.

Meni je jebena Jevropa kriva za sve, pa i za studente.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

markodjurovic

Pa moraju ovi studenti nesto da jedu, pa makar na silu
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

WOLVERINE


     A da mi zapalimo zito?

Dragan_kineziolog

Ja bi ovdje u Novom Sadu trebao placati skolarinu u visini skolarine privatnog fakulteta u Banja Luci (koji znam da cu zavgrsiti, ali slaba vajda od njega). Skolarina u R.S. je malo jaca od 200e. Sreca i bog pa sam Srbin, dao izjavu da sam Srpske nacionalnosti, uradio dobro prijemni i upao na budzet  [dancing] Hvalim se  ;D
A i mi toboze ulazimo u Jevropsku uniju... Nesto tu smrdi, 1000eura  [ludak]
Jos uz to stalno je*u sa ovim bodovima. Kad sam dosao kazu mi da necu moci prenijeti ni jedan predmet, onda kazu 37, a 48 za budzet pa evo citam ovde ne moze na budzet... Ja 2000 maraka za bacanje nemam, a i da imam odakle mi  [rofl]
Tako da, ako neko zeli da zapali zito, ja nabavljam sibicu (o mom trosku)  [thumb_up]
Tezak je zivot nas nindzi

DebeliZmaj

zamisli u nekim zapadnim zemljama da kazu studenti hocemo besplatno studiranje ...iako nismo bash najbolji
u skoli ;) .. pomrli bi od smeha ljudi ... :0) zanimljiv koncept ... iskoluje drzava lekara, on radi negde godinu dana
dobije pecat i ode kod privatnika ili preko .. hm... u koga/cega je drzava ulozila novac ?
treba im svima dati studentske kredite ... pa otplacuj sinko :)
ps. studiram privatno o svom budzetu ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Tihi_ZR

Bas me zanima kako i sta su se dogovorili. Nisam gvirnuo ni u jedne vesti danas.

Panta Zemunac

Kako su uspeli delimièno da izdejstvuju ono zbog èeka su ¹trajkovali, treba napomenuti sledeèe..
Nije ovde u pitanju trebaju li nam oni ili ne! Nije ni da li trebaju da studiraju besplatno ili ne! Stvar je u sledeèem...njima je oduzeto ne¹to ¹to im je zakonom garantovao a to je da sa odreðenim brojem poena imaju beneficije. Sada im je to bilo nezakonito ukinuto. Takve stvari moraju prvo u parlament, da s e zakon promeni a ne sada mo¾e, kada nam trebaju glasovi a sada ne, jer su izbori pro¹li!!

Nije poenta u njihovim ¾eljama veæ u bezakonju!

DebeliZmaj

da se razumemo ...ja ih podrzava u tome sto im je zakonom garantovano ...
e treba menjati zakon .... dosta su se skolovale stotine ... hiljade ljudi o trosku nasheg poreza
i posle ko zna gde odlazili .. svima im odobriti kredite :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Tako je...samo zakon nisu pisali sami studenti.  Oni tra¾e po¹tovanje istog a ako ne valja, menjaèe se.
Napisan je tako da se u¹lihtaju mlade¾i a sada shvataju da to nisu smeli. Neka se zakon skup¹tinski promeni!

Dzambo


UFF

Kad su mogli da ukinu vojsku mogu i studente na budzetu
Ako vise nisi u obavezi nista drzavi da das nemoj ocekivati ni da dobijes

DebeliZmaj

ma prosto neverovatan koncept ... neko reche 50.000e kosta skolovanje lekara ... farmaceuta oko 80k ...
i onda ti farmaceut ode da radi u .... privatnoj koorporaciji :) .. hmmm...
ja sam za to da se studentima daju komercijalni krediti sa grejs periodom od 2 godine od zavrshetka studija ...
pa ti studiraj neku glupost za koju znash da necesh imati posla ... banku posle ne zanima ... a josh ako imash
i nekoliko ziranata ... njih ce iscediti ... :) ... taman cesh time armiju onih koji ne znaju sta ce sa sobom pa aj
kao da studiram ...
naravno za nadarene studente, studente sa posebnim potrebama, al naravno i sa besprekornim dosijeom,
zapravo da ga nemaju ide skolovanje dz ... sto u prevodu znachi ... pravish neke pizdarije, nasilnichko ponashanje,
remecenje javnog reda i slichno .. baj baj skolarina ... :) ... znachi sve moze ... samo je pitanje ``politichke volje``
kao i sve ostalo ... fakultete, gde god je moguce, reorganizovati po kompaniskom modelu, univerziteti treba da
funkcionishu po holding ili koorporaciskom sistemu ... znachi nema poente da imas nezadovoljne profesore koji
rade kao prosvetni jadnici, nego ih plati zestoko pa da se profesor ceni po tome sta su mu studenti postigli a ne
po tome koliko studenata obara ...
gledam u trulokapitalistichkim drustvima imash odredjene pochasti koji bivshi studenti dodeljuju profesorima i
nemoze da je dobije svako, pogotovo ne likovi koji masovno obaraju ... jel jelda nije mu dala zena i slichno ...
al to nemozesh da imash kad profesore kupish za spricer i kavurmu, ili tatina firma sponzorishe sinpozijum na
kopaoniku ili ``struchno usavrshavanje`` labusove cerke od strane eriksona ili koja vec beshe afera ....
alo bre ... pa to je za goli otok ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

WOLVERINE



       Jos niste zapalili zito?  cccc

Panta Zemunac

Studenti su za sve krivi a ni ne voze motore! :-*

Gašpar

Ovako to izgleda kad sam ja kolokvodja  ;D  (ko me poznaje, prepoznace me na prvoj slici)
http://www.moto-vesti.com/forum/index.php/topic,247.0.html

A ne kao oni, skupila se saka jada ljudi, pa 'ajmo da protestvujemo...