Glavni meni

ukradena afrika

Započeo dzimika, 22 Novembar, 2010, 14:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zodiac

Citat: johnynovak poslato 22 Novembar, 2010, 19:07
ako je bila na istom mestu gde je i poslednja pronadjena onda je u pitanju isti lopov

Da, i meni se cini da je jos jedna Afrika skoro pronadjena na Miljakovcu. Imamo manijaka ;D
Prijatelj je zao drug

zodiac

Citat: Gaspar poslato 22 Novembar, 2010, 16:20
Po nekoj mojoj teoriji, "klinci" misle da R-ove voze samo opasni likovi, pa ne smeju bas da cackaju njihovo.

Hahaha, pa onda se ovdasnji lopovi uopste ne razumeju u domacu moto scenu. Mozes li uopste da zamislis gnev vlasnika AT u situaciji kada mu je u pokusaju, ili upravo ukraden njegov 'najbolji motor na svetu'? Ne bih se ja s tim zajebavao  [rofl] [rofl] [rofl]
Prijatelj je zao drug

K_A_W_A

Necu da ofujem temu, drago mi je sto je motor nadjen, ali opet tvoj prica ne stoji i nisi u pravu da 90% vlasnika motora u Srbiji nema garazu. pa ja bih motor drzao ispred neke banke, ispod neke kamere, ne nekoj benz. pumpi, ispred nekog kafica sa cuvarom ili bih iznajmio neku garazicu za 50e, to je u svakom slucaju jeftinije, nego da ostanes bez motora. Ja motor volim i cuvam ga kao oci u glavi. Ma spavao bih na njemu. A sto se tice bezobrazluka, o tome necu ni da pisem. Nisko je. Ja nikad u losem kontekstu nisam pomenuo ni jednu vrstu motora. Svako voli svoje i svako brani svoje..

zodiac

#23
Citat: K_A_W_A poslato 22 Novembar, 2010, 18:30
Ala lupas.

Mozda gresim, ali ja ovo dozivljavam kao bezobrazluk. Dugo smo bili na forumu zajedno, ne secam se da sam ti ikada rekao ista slicno. I ponavljam, ja ovde uopste ne razmatram motocikle, niti vrste, niti vlasnike, vec sam pricao samo i iskljucivo o porivu lopova koji mi je nelogican. A ti si iz svega toga iskonstruisao citavu pricu, i krenuo u svetu borbu za r motocikle. Totalno si promasio temu, sto bi rekla moja vec odavno pocivsa profesorka srpskog iz gimnazije.
Prijatelj je zao drug

K_A_W_A

Iskreno, uvredilo me je to, jer sam ponosni vlasnik eRa. Ne volim da ga neko pominje u negativnom kontekstu, pogotovo u temi o kradji. U svakom slucaju, JAVNO TI SE IZVINJAVAM!

Lazic

Ne verujem, na ovom forumu se ljudi mire spontano, nicim izazvani... [rofl] [rofl] [rofl]    [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Gašpar

Citat: Lazic poslato 22 Novembar, 2010, 21:15
Ne verujem, na ovom forumu se ljudi mire spontano, nicim izazvani... [rofl] [rofl] [rofl]    [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

To je ta pozitivna energija koja vlada  [thumb_up] [cheers]

zodiac

Citat: K_A_W_A poslato 22 Novembar, 2010, 21:14
Iskreno, uvredilo me je to, jer sam ponosni vlasnik eRa. Ne volim da ga neko pominje u negativnom kontekstu, pogotovo u temi o kradji. U svakom slucaju, JAVNO TI SE IZVINJAVAM!

Prihvata se ;)
Prijatelj je zao drug

Lazic

Eto, kazem ja, nesto ovde nije u redu... [rofl] Ljudi se ne hvataju za gusu, a admin u nekoj bzvz temi o nekoj 10 godina staroj igri, sugerise novom clanu da zaskoci koleginicu urednika u stilu Irvasa... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

edit: nije cs tema, nego predstavljanje clanova...

zodiac

Prijatelj je zao drug

UFF

Eto ako ja sad kazem da R-ovi ne valjaju ni za Q a afrike jos manje od toga sta ce onda da bude? ;D
Hoce neko da mi plati pivo ili ce da me lincuju ko Pavel-a?

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2010, 23:49
Eto ako ja sad kazem da R-ovi ne valjaju ni za Q a afrike jos manje od toga sta ce onda da bude? ;D
Hoce neko da mi plati pivo ili ce da me lincuju ko Pavel-a?

Treba te lincovati za primer, ko si ti da pricas o motorima..... hahahaahahahah

Gašpar

Uff, ti si biciklista, nemas pravo glasa :D

WOLVERINE

Citat: Gaspar poslato 23 Novembar, 2010, 00:31
Uff, ti si biciklista, nemas pravo glasa :D

Covek je 100% upravu.......

Dzambo

Jedini lik koga mi MOZDA ne bi bilo zao da mu ukradu motor je onaj sto je ostavio GS-a na ulici pod snegom. Svi mi, velika vecina, voli svoje motore, pa neka su R-ovi, Afrike ili kineski skuter. Bez obzira. Svima nam znaci taj motor, vozimo ga, uzivamo, pazimo, vezuje nas za neke lepe trenutke i onda ga neka narkomancina drpi da se provoza. Za takve stvari ja jednostavno nemam razum, ne bih voleo da zateknem nekog posto bih ja posle naebao jer se verovatno ne bih zaustavio.

UFF

Mina je drzala transalp na ulici bez cirade zimi
Pokrivala ga je snegom ;D

Zato su joj ga i ukrali :D

Dzambo priznaj da si to bio ti!

dzimika

Citat: K_A_W_A poslato 22 Novembar, 2010, 21:05
pa ja bih motor drzao ispred neke banke, ispod neke kamere, ne nekoj benz. pumpi, ispred nekog kafica sa cuvarom
covek tako drzao motor u NS ispred banke, tacno da se lepo vidi na kameri pa su mu ga ukrali, bio je i snimak sa kamere, lik je prisao i polomio zakljucavanje volana na polugu, otisao i posmatrao da li ce neko doci do motora i posle jedno 10tak min dosao do motora i samo ga odgurao
lopova a ni motor nikada nisu nasli i pored snimka i to dosta kvalitetnog i pored toga sto mu se vidi lice
sto znaci samo garaza pomaze, ali ljudi koji zive u stanovima u najvecem delu BG nemaju pristup nekoj garazi koja je blizu jer se vecina garaza u zgradama pretvorila u stambeni prostor ili u lokale a cak i lokale pretvaraju u stambeni prostor zato recimo vidis brdo kola na ulicama jer nema vise ni jedne jedine garaze u kraju

Dr. Pop

Jebiga i ja sam u istoj situaciji, volim naravno svoj motor ali nemam gde da ga dr¾im, sem pored zgrade. Ve¾em ga lancima i katancima i molim boga da ga ne odnesu. To je moja realnost imam samo dva izbora da ga vozim i nadam se da ga niko ne odnese ili da ga prodam i budem pe¹ak iz razloga ¹to nemam gde da ga dr¾im, Ja sam se odluèio za prvu varijantu...
MK Arhangel

K_A_W_A

@Johny
Pa znam ja to sve, ali ima i drugih varijanti. 20 lanaca bi mu stavio, alarm ( ima alarm na dojavu pa ti javi kad ti neko drma motor), ma 100 cuda bi mu stavio. Jedno je sigurno, kad motor drzis na ulici, vec si 50% svesno u problemu i riziku da ga ukradu. Ko voli da se kocka, motor na ulici je prava igra za njega. Ljudi oce garazu pored zgrade, da ne pesace puno, a da ne plate zakup. E, pa nema toga. Ponavljam, ima mnogo nacina da se cuva motor...

Popsy

zato je re¹enje ¹to vi¹e za¹tita na motoru u smislu lanac, disk lock i obavezno alarm. Po¹to pogotovo na starijim motorima ne oèekuju alarm kada vide lanac, a ja ako èujem alarm... prvi pored motora æe imati trajni razdeljak... fora sa zakljuèao sam volan je 0 bodova... obradovalo me je ¹to je pronaðena, mada mislim da je trebalo da se èeka par dana da se vidi da li æe neko doæi po nju....
Never underestimate the power of the dark side ... === ***