Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Samo ih udri, krimunalci.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 10 Januar, 2020, 22:02
Sale, Milica je ubijena Milo¹eviæevom bangavom politikom...

jeste....to si u pravu,politikom kojom nije hteo da rasproda svoju zemlju onima kojima je djindjuvela poceo rasprodati....kao na tezgi 202


koliko god vi pisali po njemu taj je znao sve,njemu su cak i amerikanci priznali da ih je sve ukupno koliko ih ima zajebo.
http://www.youtube.com/watch?v=9eWaPg8avFw

sve ali sve bas sve je rekao pre nego sto se i desilo.



Citat: Laziæ poslato 10 Januar, 2020, 23:37
Morali negde da potro¹e municiju

zato ja imam mocugu od 12cm u gacama...zbog radijacije,naraste a?  [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: redshadow poslato 11 Januar, 2020, 00:33
Citat: viper poslato 10 Januar, 2020, 23:00
Laziæu jebo te ðinðiæ, da dodam samo jo¹ ovo, od tih demokratskih govana je i krenula rasprodaja i masovno uni¹tavanje.
Milo¹eviæ je bio mala maca za ove koji su do¹li posle njega.
©to bi nas narod rekao on je krao ali je i nama davao, ovi kradu i nikome ne dadu, daleko od toga da je milo¹eviæ bio dobar.
Ako su veæ hteli da sklone milo¹eviæa ¹to ga nisu ubili, ¹ta im je narod u Srbiji bio kriv pa da nas krvnièki bombarduju.


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

ja mislim da smo sa tim bombardovanjem jos i dobro prosli kakav nas je glas bio tada.
bosna hrvatska albanija a iza svega toga stoji jedan rezim. ameri to ne tolerisu, oni odma rokaju.
a po svim tim ratistima je bilo teskih svinjarija sa ^nase^ strane.
jedan od primera
https://www.youtube.com/watch?v=41ipk2KDy-Y#

streljanje maloletnika i civila..

cuje neki amer tamo nesto koji inace i zaradjuje na tome da se najebe nekom majke veoma lepo
i zasto onda da ne iskoristi priliku da bude dobar tip pred celim svetom i zaustavi ovo dok usput skida kajmak.
milosevic je trebao da zna bolje. a narod je trebao ove sa klipa i sve iz tog rezima ne da isporuci hagu
nego da javno vesa na terazijama. jedino tada bi se mozda oprali od ovoga, ovako...

brate ti bas poceo da pisas po nama?
pa okaci neki klip i muslimancuga i ustasa kako su ne ubijali puskama nego klali nasu decu....

ne kazem ja da su nasi bili zlatni a njihovi teroristi ali hrvati svoje velicaju,sta god da su radili,ne plju7ju po njima...a neki pljuje po svojima.
zato smo i stigli tu gde jesmo.

i ovi mozda i nisu za dzaba streljani.

n kraju krajeva a ko trebam da biram,bolje nek moje dete slomi zube drugom nego drugi njemu.

viper

Pustite èoveka jel vidite da u¾iva.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

Citat: Ivicat poslato 11 Januar, 2020, 10:38
Interesentno kako cim se srbin odseli trbuhom za kintom, odmah progleda i sve mu bude jasno. I ko je kriv i ko je prav. Kakva crna istorija, kakve cinjenice, politicki analiticari. Sve je to maciji kasalj za njih. A tek sto vole da se mesaju i da daju savete nama koji smo ovde. Kapiram, brinu se za nas. :D A omiljena disciplina pljuvanje po Srbiji. Ostavite vi nama Srbiju a vi brinite o svojoj novoj domovini.

ne trebas ni ti pisati po svima.kad tako nesto napises nekom obracas mu se sa "ti" ili moze i i "vi" ali sam siguran da mu ne persiras.



eclipse4

Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 19:41
Pustite èoveka jel vidite da u¾iva.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

ovi nisu genocidni,ovo su svetci....mi zapravo trebamo da ucimo od njih i trebamo im se umiliti,da im ribamo i brisemo cizme.
od amerikanaca da naucimo nesto hahahhaha pa sta postajes onda ako od amerikanaca ucis ako ne najveci genocidas u istoriji covecanstva. jebo im pas mater.

http://www.youtube.com/watch?v=is9sxRfU-ik


dzimika

Samo se tesite da se vi nesto pitate i da ste se ikada pitali, samo vi mislite da cete nesto promeniti promenom vlasti
a sto se tice ostalog, ako i mislite da se nesto promeni prvo krenite od sebe, nemojte kenjati drugima za nesto sto i sami radite, bacite smece u kantu a ne na ulicu, parkirajte tamo gde treba a ne na sred ulice jer vam je parking daleko, krenite od osnovih stvari pa polako na dalje, i ne kenjajte kako su kazne velike ovde za nase plate nego ne pravite sranje ( ne vozite pijani, preko ogranicenja, vezite se) nisu panduri krivi sto si ti vozio brze nego ti sam

mali_zmaj

Ovako po pitanju odlaska vani.. Nakon èeteres i tri godine odluèim ja da instaliram fejs..,i nabadam ja po njemu kao nedorasli klinac kad op..,javi mi se kom¹inica koja je oti¹la 95-te.. Muslimanka,izdr¾ala èitav rat..,mislim da joj je i stari bio u na¹oj vojsi.ali avaj kad Hrvati napravi¹e etnièko èi¹æenje u Krajini..,isti ti ljudi su negdje morali ¾ivjeti..,e tu postrada¹e ono malo muslimana ¹to ostado¹e u BL.., i avaj ode ona u Ameriku...
I javi se ona meni, i na kraju sve prièe,ja joj ka¾em koji æe¹ moj ovdje,ovdje ¾ivog mrca vi¹e nema,ljudi se otuðili,posla normalnog ni za Srbe,bez obzira na masovni odliv radne snage..,jo¹ na¹e gazde misle da je radnik govno...
Kad ona meni ovako.. ka¾e.. Ovdje ima para ali nema du¹e,dole (Banja Luka) ima du¹e nema para...  Izvucite pouku!!
Meni je gomila prijatelja i rodbine oti¹lo vani,i bolje im je..,da li pate samo oni znaju!!
Da li bih ja oti¹ao,za sada ne,ali kako ka¾u " linija je tanka izmeð tamjana i skanka",ako bi posao izgubio a ne uspio naæi posao koji mi odgovara,vjerovatno!!  Nama definitivno  treba ureðeno dru¹tvo kao na zapadu,da nas sve dovede u red. Ali daleko smo od toga.. Zbog politièara,kriminala i op¹teg stanja ljudske prirode,da ne ka¾em plemenske,na Balkanu!!  [pop]

jin-jang

eclipse4

Citat: dzimika poslato 12 Januar, 2020, 19:50
Samo se tesite da se vi nesto pitate i da ste se ikada pitali, samo vi mislite da cete nesto promeniti promenom vlasti

moze dzimika....ako ovu vlast vesaju na terazijama,komplet koliko ih ima (ovo sam vec 10 puta napisao) sledeci ce doci...ne valjaju za par meseci,vesaj javno....e onda ce oni treci da se pitaj dal ce na vlasti ili nece...a ostale 234788643335433287 stranaka ce same da se raspuste od straha naroda.

Citat: dzimika poslato 12 Januar, 2020, 19:50
a sto se tice ostalog, ako i mislite da se nesto promeni prvo krenite od sebe, nemojte kenjati drugima za nesto sto i sami radite, bacite smece u kantu a ne na ulicu,

sad ti nesto iskreno kazem i iskreno te pitam,da li si recimo nekad bio u austriji ili nemacku?pogotovu recimo rano ujutru.....ili nebitno uvece,manje vise u sred bela dana......a jos gore petak subota vece,noc?
ako jesu,objasni i ostalima sta ima po ulicama.....od povracki preko svih vrsta hrana koje postoji u turcistanu i italiji.....papiri,prevrnute kante,pljuvotine,flase,limenke,alkoholicari koji leze po putevima i po trotoarima,dz ili dj jebem ga djojintima,nadje se i sveca,kasika.....lamanre bicikle,mrzi me vise da pisem :)
cekkkkk semenkeeee semenke na svako jebeno cose!

jaka ekonomija,jaka zemlja,jake masine,jaki ljudi,motivisani jakom platom dodju i kako prodju tom ulicom tako se ona blista!
cistokrvni nemac ne baca papire dole preko dana,al ce cistokrvni nemac isti nocu da sere ispred crkve bez problema.


Citat: dzimika poslato 12 Januar, 2020, 19:50
parkirajte tamo gde treba a ne na sred ulice jer vam je parking daleko, krenite od osnovih stvari pa polako na dalje, i ne kenjajte kako su kazne velike ovde za nase plate nego ne pravite sranje ( ne vozite pijani, preko ogranicenja, vezite se) nisu panduri krivi sto si ti vozio brze nego ti sam

kazne i jesu velike za nasu zemlju i svaka kazna bi trebala da se plati na osnovu plate.....ako je voznja berz pojasa za tebe koji imas platu 200e recimo 20...za onog firmasa koji ima imovinu jaku i platu 2000e treba biti 200e,pa ce sledeci put da se pita dal ce voziti bez pojasa.
to jako dobro funkcionise.

i jos nesto.....nije kriv pandur jer si ti vozio brze nego sto treba kriv je zato sto ti kaznu unovci za svoj dzep za sitne pare i kaze "ajde vozi".... ne menja se sistem od naroda,vec od (sadasnjeg predsednika) pickouste nakaze pa na dole prema narodu.
dok se piramida ne okrene naopako,nikad nece biti promena.



Citat: mali_zmaj poslato 12 Januar, 2020, 19:51
.. ka¾e.. Ovdje ima para ali nema du¹e,dole (Banja Luka) ima du¹e nema para...  Izvucite pouku!!


jeeee,dal verujes da je to najispricanije prica medju gastarbajterima?
svaki drugi to prica...kune oca kune majku.....teraj ga da se vrati oce kurac.

nemam ja sta da izvlacim poruke iz toga,mogao bih da sa njom razgovaram ispred tebe pa da joj samo par pitanja postavim,onda ce ti sve biti jasno.
bez uvrede,to su ti najveci foliranti (mozda te je cak i na fin nacin skinula ili pokusala da skine s kurca da je ne zamolis mozda za uslugu) :)

viper

Citat: eclipse4 poslato 12 Januar, 2020, 19:46
Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 19:41
Pustite èoveka jel vidite da u¾iva.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

ovi nisu genocidni,ovo su svetci....mi zapravo trebamo da ucimo od njih i trebamo im se umiliti,da im ribamo i brisemo cizme.
od amerikanaca da naucimo nesto hahahhaha pa sta postajes onda ako od amerikanaca ucis ako ne najveci genocidas u istoriji covecanstva. jebo im pas mater.

http://www.youtube.com/watch?v=is9sxRfU-ik
Moj post se nije odnosio na tebe.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

#27851
Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 20:26
Citat: eclipse4 poslato 12 Januar, 2020, 19:46
Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 19:41
Pustite èoveka jel vidite da u¾iva.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

ovi nisu genocidni,ovo su svetci....mi zapravo trebamo da ucimo od njih i trebamo im se umiliti,da im ribamo i brisemo cizme.
od amerikanaca da naucimo nesto hahahhaha pa sta postajes onda ako od amerikanaca ucis ako ne najveci genocidas u istoriji covecanstva. jebo im pas mater.

http://www.youtube.com/watch?v=is9sxRfU-ik
Moj post se nije odnosio na tebe.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

ni moj na tebe :)



iskreno ti kazem....mrzelo me da napisem dva odvojena,ispade posle da sam ipak morao hehehe



evo ovde se vidi sva hrabrost genocidasa i u.s terorista (kaubojaca)

http://www.youtube.com/watch?v=5Xu5lz4fS-Y


dzimika

Citat: eclipse4 poslato 12 Januar, 2020, 20:15
Citat: dzimika poslato 12 Januar, 2020, 19:50
Samo se tesite da se vi nesto pitate i da ste se ikada pitali, samo vi mislite da cete nesto promeniti promenom vlasti

moze dzimika....ako ovu vlast vesaju na terazijama,komplet koliko ih ima (ovo sam vec 10 puta napisao) sledeci ce doci...ne valjaju za par meseci,vesaj javno....e onda ce oni treci da se pitaj dal ce na vlasti ili nece...a ostale 234788643335433287 stranaka ce same da se raspuste od straha naroda.

Citat: dzimika poslato 12 Januar, 2020, 19:50
a sto se tice ostalog, ako i mislite da se nesto promeni prvo krenite od sebe, nemojte kenjati drugima za nesto sto i sami radite, bacite smece u kantu a ne na ulicu,

sad ti nesto iskreno kazem i iskreno te pitam,da li si recimo nekad bio u austriji ili nemacku?pogotovu recimo rano ujutru.....ili nebitno uvece,manje vise u sred bela dana......a jos gore petak subota vece,noc?
ako jesu,objasni i ostalima sta ima po ulicama.....od povracki preko svih vrsta hrana koje postoji u turcistanu i italiji.....papiri,prevrnute kante,pljuvotine,flase,limenke,alkoholicari koji leze po putevima i po trotoarima,dz ili dj jebem ga djojintima,nadje se i sveca,kasika.....lamanre bicikle,mrzi me vise da pisem :)
cekkkkk semenkeeee semenke na svako jebeno cose!

jaka ekonomija,jaka zemlja,jake masine,jaki ljudi,motivisani jakom platom dodju i kako prodju tom ulicom tako se ona blista!
cistokrvni nemac ne baca papire dole preko dana,al ce cistokrvni nemac isti nocu da sere ispred crkve bez problema.


Citat: dzimika poslato 12 Januar, 2020, 19:50
parkirajte tamo gde treba a ne na sred ulice jer vam je parking daleko, krenite od osnovih stvari pa polako na dalje, i ne kenjajte kako su kazne velike ovde za nase plate nego ne pravite sranje ( ne vozite pijani, preko ogranicenja, vezite se) nisu panduri krivi sto si ti vozio brze nego ti sam

kazne i jesu velike za nasu zemlju i svaka kazna bi trebala da se plati na osnovu plate.....ako je voznja berz pojasa za tebe koji imas platu 200e recimo 20...za onog firmasa koji ima imovinu jaku i platu 2000e treba biti 200e,pa ce sledeci put da se pita dal ce voziti bez pojasa.
to jako dobro funkcionise.

i jos nesto.....nije kriv pandur jer si ti vozio brze nego sto treba kriv je zato sto ti kaznu unovci za svoj dzep za sitne pare i kaze "ajde vozi".... ne menja se sistem od naroda,vec od (sadasnjeg predsednika) pickouste nakaze pa na dole prema narodu.
dok se piramida ne okrene naopako,nikad nece biti promena.


Ne kapiras, ne moze da se krene odozgo kad prvi narod radi ono sto ne treba, kad se stvori svest kod svakog da to nije u redu onda ce doci do tog vesanja po terazijama

Eno ko je napisao da je Sloba davao i narod da krade a ne samo vlast, a ovi bezobrazni ne daju da krade niko osim njih, to je ta svest gde je bolji onaj koji i tebi daje da krades

Srbija se ne pita ni za sta, ako mislite da su ovi na vlasti jer su glasali za njih varate se, neko je njih doveo, isti ti ce ih i skinuti kad im vise ne budu odgovarali ili ne budu radili onako kako oni kazu
Nasa istorija je prekrojena brdo puta a kad se izgubi identitet onda se gubi i sve ostalo, dok god se sve svodi na negodovanje preko tastature nista se nece promeniti a i da se predje na dela opet bi se nekako dosli oni koji su podobni a ne oni koji treba

eclipse4

ovde lezi ono glavo:

"jaka ekonomija,jaka zemlja,jake masine,jaki ljudi,motivisani jakom platom dodju i kako prodju tom ulicom tako se ona blista!
cistokrvni nemac ne baca papire dole preko dana,al ce cistokrvni nemac isti nocu da sere ispred crkve bez problema."

viper

https://www.intermagazin.rs/ziveli-su-mirno-na-kraju-sveta-a-pakao-je-poceo-kada-su-dosli-britanci/

Neko ovde spominjao srebrenicu.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


UFF

Citat: eclipse4 poslato 12 Januar, 2020, 20:15
kazne i jesu velike za nasu zemlju i svaka kazna bi trebala da se plati na osnovu plate.....ako je voznja berz pojasa za tebe koji imas platu 200e recimo 20...za onog firmasa koji ima imovinu jaku i platu 2000e treba biti 200e,pa ce sledeci put da se pita dal ce voziti bez pojasa.
to jako dobro funkcionise.

i jos nesto.....nije kriv pandur jer si ti vozio brze nego sto treba kriv je zato sto ti kaznu unovci za svoj dzep za sitne pare i kaze "ajde vozi"....

glupost teska

za isti prekrsaj razlicite kazne?

zato sto ja radim duze vrednije i pametnije pa zaradjujem vise onda vise da platim za isti prekrsaj?
sto onda ne bi vise platio i isto mleko u prodavnici?
sto bi onda radio uopste bilo ko? svi da sedimo kuci ko debili po ceo dan i gledamo tv jer sta mi vredi da vise zaradim kad ce sve i da mi poskupi

drzava ne bi trebala da zna ni koliko imam ni koliko zaradjujem, to je moja stvar i moj izbor koliko cu da se mucim ili uzivam u zivotu
mozes da budes prijavljen kao vozac i radis za minimalac u firmi koju ustvari posedujes na tudje ime i da vozis nov sluzbeni luksuzni auto koji je ustvari tvoj i da pravis prekrsaje a kazne su ti po 20eur da ides 6 puta godisnje na odmor svaki put na drugi kontinent i da nemas nista para na racunu jer sve trosis a neko ko radi normalan posao po 12 sati dnevno 30 dana mesecno jede leba i pastetu da bi ustedeo em ima kaznu 200e za isti prekrsaj koji je napravio u svom raspalom jugu i posto na odmor nije otisao nikad jos mu oporezuju novac koji cuva na racunu. to je bas posteno u picku materinu

ako hoces da napravis sistem da bude fer?
onda im oduzimas VREME jer je oduzet dan zivota svima isti

nepropisno parkiranje nedelju dana zatvora, crveno svetlo mesec dana zatvora, vozio pijan 6 meseci zatvora, ne placas nista, nikakvu kaznu osim hranu i smestaj u zatvoru (sta si mislio da ces dzabe da dobijes klopu i krevet?)
sta kazes? puno je mesec dana za crvno svetlo i 6 meseci za voznju pijan? slazem se, DVA meseca za crveno i GODINU dana za alkohol!
jeste, sad je tek puno, jebi ga, tako je, sta ces?
Pa NECES ni slucajno voziti pijan eto sta ces, ne sedne se za volan ubijen nikad slucajno, to je izbor, ko te jebe onda, odabrao si zatvor samostalno

To mu dodje slicno kao tvoj predlog samo mnogo postenije jer tih 6 meseci oboje ne mogu da rade a onaj ko je vise zaradjivao bi vise i zaradio za to vreme da je mogao da radi, plus bogatom koliko god veliku kaznu da napravis on ce jos para lakse i brze od siromasnog da namnozi sa onim sto vec ima pa ga iskreno zabole (ili ga zabole dosta manje od onog siromasnog), ono sto ne moze je da povrati izgubljeno vreme ;)


®or¾

 [clapp] Marko,Njego¹e.Naravno,u svakoj budala¹tini,jedinka koja je izabrala,a mogla je i drugaèije,treba da ga duæka [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

ja bih prvo pronasao onog ko je pisao zakon o bezbednosti u saobracaju i natakao ga na kolac....posle toga bi ukinuo registraciju vozila i obavezan tehnicki pregled....osnovao bih osnovno auto osiguranje kao firmu koja daje najednostvaniju polisu za stetu ka trecem licu koje takodje ne bi bilo obavezno.....ko napravi prekrsaj a nije osiguran placa iz svog dzepa , ako nema da plati i de u poljoprivredno dobro da radi dok ne odradi dug....u slucaju da nece da radi odseci mu glavu....osiguranja oja osiguravaju vozila moraju da procene rizik i da razrezu polisu u zavisnosti od rizika udesa, a u odnosu vozaci vozila koje vozi....ako ima vise ljudi koje voze isto vozilo takodje proceniti rizik ....svaki prekrsaj koji nije za zatvor povecava cifru osiguranja vozila....


ma mozemo da nizemo gluposti do kraja....ali gluposti koje su oni napisali mislim da neju premca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

To sto Uff kaze mislim da su poceli da primenjuju na neki nacin, zaustavi te i drzi te 30, 45, 60 ili vise minuta, ne dobijes kaznu ali sad ako si kasnio 5min zbog normalne voznje pa si ubrzao sad ces kasniti jos vise
ovo je za neka manja prekoracenja

Ali to je ono sto ja pricam, ljudi se bune sto su velike kazne a svi svesno naprave prekrsaj, ja mogu da razumem nesto sto nisi znao, promenili zakon i slicno ali svesno vozis preko ogranicenja, svesno si seo pijan u kola, svesno si parkirao gde ne treba pa te digao pauk, zato kazem treba od sebe krenuti pa pricati drugima
Evo pre neki dan me zaustave, nisam se vezao, nema sta, jesam krenuo 100m pre toga ali nije on kriv, jos je maksimalno kulturan, jel bi trebalo da mu kazem da ne radi svoj posao? Da se bunim sto me zaustavio uopste? realno trebalo je jer se ne pridrzava svojih pravila za zaustavljanje ali ni ja se nisam pridrzavao zakona, platio kaznu i idemo dalje


Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2020, 13:03
ja bih prvo pronasao onog ko je pisao zakon o bezbednosti u saobracaju i natakao ga na kolac....posle toga bi ukinuo registraciju vozila i obavezan tehnicki pregled....osnovao bih osnovno auto osiguranje kao firmu koja daje najednostvaniju polisu za stetu ka trecem licu koje takodje ne bi bilo obavezno.....ko napravi prekrsaj a nije osiguran placa iz svog dzepa , ako nema da plati i de u poljoprivredno dobro da radi dok ne odradi dug....u slucaju da nece da radi odseci mu glavu....osiguranja oja osiguravaju vozila moraju da procene rizik i da razrezu polisu u zavisnosti od rizika udesa, a u odnosu vozaci vozila koje vozi....ako ima vise ljudi koje voze isto vozilo takodje proceniti rizik ....svaki prekrsaj koji nije za zatvor povecava cifru osiguranja vozila....


ma mozemo da nizemo gluposti do kraja....ali gluposti koje su oni napisali mislim da neju premca....

Ne bi verovao koliko ljudi koji nesto znaju su blokirani od idiota u vladi, vec nekoliko puta pokusavaju da im objasne da se ukine broj motora, zadnji put mu je rekao neki tamo da je dosadan sa tim, da to nije njegova briga