Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Bolje da plati nastavnike kako treba i odredjenim roditeljima zabrani ulazak u skolu a nastavnicima i uciteljima dozvoli fizicko kaznjavanje ucenika, kad ih vec mame i tate ne vaspitavaju da ih bar neko vaspita, mozda i ispadne nesto od njih nekada


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

ne treba dokaz da je djindjic izdajnik....imovina njegove udovice, njegove podrepne muve i njegovih bliskih saradnika su aksiom koji ne treba dokazivati.....
njega je uspucao neko iz hodnika jer je nemoguve puskom ispaliti dva hitca u metu sa te daljine....ali je govno trebao nozem iseci od uckura pa do bijela grla , i nije to pitanje ko je platio i ko je organizovao, vec da li je asluzio....doduse zasluzuju jos mnogi koji su bili i jesu na vlasti i pri vlasti....
a ko misli da bi nam sa djindjicem na celu bilo bolje, je budala par ekselans.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 10 Januar, 2020, 16:08
Bolje da plati nastavnike kako treba i odredjenim roditeljima zabrani ulazak u skolu a nastavnicima i uciteljima dozvoli fizicko kaznjavanje ucenika, kad ih vec mame i tate ne vaspitavaju da ih bar neko vaspita, mozda i ispadne nesto od njih nekada


sarcevic jedan opasan manipulator i prevarant...predavao je istoriju ili geografiju u mojoj skoli i isli smo zajedno na ronjenje....ne zna da roni pa samim tim ne zna nista....
vodio je prvu privatnu gimnaziju kod zene od vlasnika interspeeda koji je ortak bio sa markom milosevicem kad su ubili trefa.....divno drustvance
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: redshadow poslato 09 Januar, 2020, 14:19
......nije ni zavrsio svoj mandat, ubili ga........

....kad nije moglo pre,bolje i tad nego da ga nisu uopste....

zvezdanu dici spomenik za delo a i legiji do njega....za ostalo,van djindjuvele lopova,nek im se sude....

eclipse4

#27765
Citat: Laziæ poslato 09 Januar, 2020, 18:25
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Januar, 2020, 11:52
ti si lazicu djindjuista.....on je lopov gori nego predhodni a i ovi novi...za kratko vreme se nakrao....imao je podrsku zapada , ije imao sankcije a mi se nismo poerili ni za milimetar...
porodica draskovic je takodje jedna lopovska familija....koja je uvek nekako na vlasti....

Marièiæu... Bolje da sam titoista... Ili Slobista...

3000 za gospodina :)

lazicu da li mislis da je slucajnost da bas na 1389 strani raspravljamo o djindjuveli.......bas kada je na ovaj zakupljeni termin jedan vuk izdao narod Srpski...sve se poklapa


Citat: redshadow poslato 09 Januar, 2020, 19:41
djindjic je krenuo iz korena da menja stvari jer je ceo sistem pre toga bio truo. zbog toga je ubijen.
to nije odgovaralo tim jakim ljudima u trulom sistemu.

da opisemo ilustrativno kako je djindjic to voleo jelte.

dodje covek kod revolucije sa motorom, zveknuo mu ram, sve mora da se pakuje na novi.
revolucija rastavi ceo motor, delovi svuda i dodje neko i ubije ga.

sta sa motorom? nista, pitaj kurac ko to moze da sastavi, al revolucija je kriv, on je to napravio.


svaka slucajnost sa stvarnim dogadjajima, mestima ili osobama, zivim ili mrtvim, je potpuno slucajna.



a ja bi to ovako preveo ,dospeo (ajd da koristim drugo ime) Tugomir nekako do neke garaze pa ajd da pokrene legalan al privatan biznis, dodje covek sa jos uvek dobrim motorom kod Tugomira da mu ovaj menja ulje,al Tugomir mu rasklapa motor prodaje delove s njega svakom ispod cene,medjutim neki prijatelj vlasnika motora saznao da Tugomir skida delove sa motora i prodaje umesto da menja ulje.......pa resio da taj dobar motor sacuva od propasti,Tugomira da istera iz garaze i postavi ga na mesto gde treba da bude......

medjutim.....uhapsi ga policija pa umesto Tugomira dosao Srecko.....koji zacaran Tugomirovom idejom nastavi dalje da cupa delove sa motora.......i tako.....

Lazic

To ti i nije toliko lo¹e poreðenje... Mada da jebe rak raka ako je Ðinðiæ za dve godine sjebao stoti deo svih pre i posle... A jedini je mrtav...

eclipse4

i milosevic je mrtav...i tito......jednog dana ce i ostali biti mrtvi.....eee za 500 godina....

Lazic

Milo¹eviæ je umro sa 65 od naèina ¾ivota, tile sa 88 godina, ovaj upucan sa 49... Prvi koji nije do¹ao naslino na vlast vekovima... Jer, Srbi... ©to sad neke patriote ne roknu prvoroðenog? Gde su?


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 10 Januar, 2020, 21:51
Milo¹eviæ je umro sa 65 od naèina ¾ivota, tile sa 88 godina, ovaj upucan sa 49... Prvi koji nije do¹ao naslino na vlast vekovima... Jer, Srbi... ©to sad neke patriote ne roknu prvoroðenog? Gde su?

mala Milica znas sa koliko godine je poginula od bombi istih kojima je djindjuva poceo rasprodati nasu zemlju da bi danas ona njegova kurvetina i ostali njegovi bliski imali ono sto nasa dece nece moci ni na tv-u da vide?
na zalost u zatvoru su :(

nece pickousti dobro proci...a-a ne-ce........prebrojace mu neko kosti.....

samo ja bih rado platio pesmu onog pendreka sto opeva njegovog brata.....najlepsi zvuk ikad


http://www.youtube.com/watch?v=msI4cSsFnU0

Lazic

Sale, Milica je ubijena Milo¹eviæevom bangavom politikom...

viper

Laziæu jebo te ðinðiæ, da dodam samo jo¹ ovo, od tih demokratskih govana je i krenula rasprodaja i masovno uni¹tavanje.
Milo¹eviæ je bio mala maca za ove koji su do¹li posle njega.
©to bi nas narod rekao on je krao ali je i nama davao, ovi kradu i nikome ne dadu, daleko od toga da je milo¹eviæ bio dobar.
Ako su veæ hteli da sklone milo¹eviæa ¹to ga nisu ubili, ¹ta im je narod u Srbiji bio kriv pa da nas krvnièki bombarduju.


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Morali negde da potro¹e municiju

viper

Da da sa osiroma¹enim uranijumom.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

pa se sad pola srbije cese ko mel gibson u hotelu od milijon dolara

TEEfqd

Citat: viper poslato 10 Januar, 2020, 23:00
Laziæu jebo te ðinðiæ, da dodam samo jo¹ ovo, od tih demokratskih govana je i krenula rasprodaja i masovno uni¹tavanje.
Milo¹eviæ je bio mala maca za ove koji su do¹li posle njega.
©to bi nas narod rekao on je krao ali je i nama davao, ovi kradu i nikome ne dadu, daleko od toga da je milo¹eviæ bio dobar.
Ako su veæ hteli da sklone milo¹eviæa ¹to ga nisu ubili, ¹ta im je narod u Srbiji bio kriv pa da nas krvnièki bombarduju.


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

ja mislim da smo sa tim bombardovanjem jos i dobro prosli kakav nas je glas bio tada.
bosna hrvatska albanija a iza svega toga stoji jedan rezim. ameri to ne tolerisu, oni odma rokaju.
a po svim tim ratistima je bilo teskih svinjarija sa ^nase^ strane.
jedan od primera
https://www.youtube.com/watch?v=41ipk2KDy-Y#

streljanje maloletnika i civila..

cuje neki amer tamo nesto koji inace i zaradjuje na tome da se najebe nekom majke veoma lepo
i zasto onda da ne iskoristi priliku da bude dobar tip pred celim svetom i zaustavi ovo dok usput skida kajmak.
milosevic je trebao da zna bolje. a narod je trebao ove sa klipa i sve iz tog rezima ne da isporuci hagu
nego da javno vesa na terazijama. jedino tada bi se mozda oprali od ovoga, ovako...

viper

Hoæe¹ da ka¾e¹ da je narod u Srbiji kriv za to, nemoj nije u redu.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

TEEfqd

Citat: viper poslato 11 Januar, 2020, 00:47
Hoæe¹ da ka¾e¹ da je narod u Srbiji kriv za to, nemoj nije u redu.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

ja sad kao treba da se pravdam i branim na ovo sto si rekao? nisam ti ja od juce. stavljas mi reci u usta, ne radi to.
jel si pitao sta smo bili krivi,kao fol mutavi smo i pravimo se ludi. ta prica ne prolazi. tacno se zna ko je za sta kriv.
narod nije nista, ali bomba ne bira. 

viper

Pa da narod nije ni¹ta, onda treba proglasiti sve nemce, amere i engleze za genocidne, ono ¹to su oni uradili je mnogo gore.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)