Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

©teta ¹to mu nije uspjelo!!
jin-jang

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hurricane


megaidiot



Lazic

Bilo bi dovoljno 27 kila... Neko vreme... :D

Boban_m

To mi je bila jedna od jacih impresija kad sam dosao ovde. Nas izmuceni srbin od 60 god vise nije ni za sta, ako moze jos malo da doprinese unucima ili djeci koja ne rade i to je to. Na zabavu i uzivanje ne pomislja. Ovde sa 80-90 godina voze auta, camce, nekih drustvenih sadrzaja milion, duvaju... ;D

mali_zmaj

Pa sa 100 do 200 maraka penzije,mozes samo da lagano cekas da krepas,moji starci bi bili gladni da nemaju hrvatsku penziju,i stari malo naplacuje sto je predsjednik kucnog savjeta,itd... ima ih masa koji zive sa dve tri marke dnevno,kad poplacaju racune,i lijekove..  propast.
jin-jang


Hurricane


Biker-Boy

Samo da ne ode na pecanje Stonerovim stopama...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

http://www.kurir.rs/crna-hronika/2963851/strasna-tragedija-sipka-pala-sa-slepera-i-ubila-zenu-u-kolima


"Kamiond¾ija je negirao da je udario u automobil, meðutim, utvrðeno je da je posle udesa zamenio prikolicu poku¹avajuæi da prikrije tragove udesa. Potom je dao otkaz u firmi nameravajuæi da pobegne u inostranstvo."

Jel ima u ovoj zemlji nekoga da nije olo¹...? :( vi¹e od 50 godina a ðubre za medalju... Dobro bi pro¹ao u sns-u...

viper

Dobro bi do¹ao u bilo koju stranku, pune su takvih likova.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


Glava Dole


Biker-Boy

Trebao je da pricvrsti tu novcanicu za ciglu, i tako da im vrati, pravo u glavu.
I feel the need..... the need for speed !!!

MIGE

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2017, 00:40
http://www.autonomija.info/gradjanin-opstine-pecinci-vratio-novac-koji-je-dobio-od-sns-a-za-glasanje-video.html
na prvoj novcanici pise LUKI...to su prodavnice koje su nastale za vreme slobe i sps-a po celoj Vojvodini...izgleda da se svakoj vlasti prilagodjava...