Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Lazic


Glava Dole

Na linku je obrisan snimak... izjutjubovao sam ga po nazivu :o

! No longer available

Hurricane


Lazic


Hurricane

znao sam da æe ti se svideti  :-*




http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2974159/ova-3-vozila-ne-obilazite-nikako-kazna-je-30000-a-na-punoj-mozete-da-zaglavite-i-zatvor


akcenat na kraju teksta, èovek vi¹e ne zna, ¹ta je i ¹ta nije:


PRAVILA KOJA VOZAÈI ÈESTO KR©E


- Traktor ili drugo sporo vozilo na punoj liniji i na otvorenom putu zabranjeno je preticati

- Vozaè sme da obiðe i na punoj liniji autobus koji stoji na stajali¹tu i prima putnike. O ovom pravilu vozaèi su najèe¹æe u dilemi i èesto se mo¾e videti da èekaju iza autobusa

- Ukoliko se vozaè kreæe unazad, u rikverc, obavezan je da sve vreme dr¾i ukljuèene sve pokazivaèe pravca, to jest „sva èetiri“

- Parkiranje na trotoaru je dozvoljeno samo ako ostane slobodan prolaz za pe¹ake ¹irine najmanje 1,60 metara, koji ne sme biti uz ivicu kolovoza


El Jefe

Моје искрено саучешће родитељима ове новинарке, њеном уреднику и професорима код којих је диломирала.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Al' kad uhvate da lupetaju... Bicikle, bicikle sa motorom i motocikle auto uvek sme da obiðe, nebitno da li je isprekidana ili puna...

A ovo za parkiranje je va¾ilo po starom zakonu do decembra 2010-te godine. U novom pi¹e isto to ali su i dodali da je zabranjeno parkiranje na trotoaru ako nema obele¾eno parking mesto... Ako ima onda va¾i 1.6 metara za pe¹ake... Pi¹e u zakonu, samo treba znati èitati... U starom je postojala dodatna tabla "i na trotoaru" i tamo gde je nije bilo, a postojalo je 1.6 metara ¹irine, automatski je bilo d¾aba parking mesto...

Hurricane

...ovo za parkiranje i nije bitno, uvek parkiram propisno

ovo npr za autobus u stanici, nisam znao da sme, mene su hteli pre samo dve godine zamalo da uhapse zbog nasilnièke vo¾nje

jer sam obilazio u stanici, od tada vrlo strpljivo èekam..

zatim pre neki dan me pandur ubeðuje da sam u prekr¹aju jer sam zavr¹io preticanje na punoj liniji iako sam ga uredno zapoèeo na isprekidanoj

ka¾e mora sve da zavr¹i¹ na isprekidanoj, ja ¹okiran, nisam tako uèio, niti sam èuo da je neko menjao to..

¹ta sam ja Baba Vanga da unapred znam gde æe da poène puna linija

i kakav kurac èetiri migavca za unazad, nikad èuo za tako ne¹to, zar nije dovoljno rikverc svetlo, jel treba i da nalo¾im vatru

i pu¹tam dimne signale kad krenem u rikverc

i jo¹ gomila toga ¹to bi onaj furger okanovic sada ne¹to pametovao i izmi¹ljao...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Zbog stanice i busa ja ostadoh bez dozvole (2002). Zbog mamalaza koji idu isped busa da preðu ulicu. Pritom, naravno, ne gledaju gde idu, gledaju samo desnu stranu jer raèunaju da ih ¹titi bus.

Preticanje se mora zapoèeti i zavr¹iti na isprekidanoj. JEdna crvena. Gleda¹ ispred sebe, pa vidi¹ dokle je isprekidana. A to je i logièno.
Država je najveći neprijatelj naroda

megaidiot

Citat: Hurricane poslato 11 Januar, 2018, 12:54
ovo npr za autobus u stanici, nisam znao da sme, mene su hteli pre samo dve godine zamalo da uhapse zbog nasilnièke vo¾nje
jer sam obilazio u stanici, od tada vrlo strpljivo èekam..
nisu bili agresivni niti hteli da apse, ali imam veoma slicno iskustvo.

Citat
i kakav kurac èetiri migavca za unazad, nikad èuo za tako ne¹to, zar nije dovoljno rikverc svetlo, jel treba i da nalo¾im vatru
pa onda bi se sva 4 palila sama kad ubacis u rikverc, kao sto se pali belo, zar ne? znaci u 90% slucajeva svako ko parkira auto krsi zakon.

razumem da hoce da uzmu pare, ali ovakvim zakonima i promenama nanose mnogo veliku stetu na duze staze. em nema nikakve logike i veze s mozgom, em niko nece da postuje to.

Lazic

Problem je ¹to su zakonodavci nestruèni... ©to je skroz u redu kad pogleda¹ Batu Ga¹iæa i ostalu gamad...

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


El Jefe

Госн Лазичу како ћете знати да вас је у сну силовао слон?
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Pa zar ste oèekivali drugaèije, lopine.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

gox