Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

a poginuo jos jedan na putu Uzice Pozega, udario u auto. Zena mu bila na skuteru iza njega.
a vikend tek poceo... hajde malo kocnica iz glave.

Conti-Moto

Dule, bio si dobar lik, vredan, posten, kulturan. Voleo si ljude, motor, voznju, Miseluk ...
Bio jedan od retkih kome sam mogao dati bilo sta iz firme bez da te pitam kada ces da platis,
nikad nisi ostao duzan. Za tebe samo reci hvale, nadam se da ce sve to na nebu
bog uzeti u obzir i dozvoliti tebi i tvom R-kecu da se za uvek zajedno vozate.
Pokoj ti dusi ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

Glava Dole


Kostić

ovaj èovek, ako je i¹o iza kamiona, najebo je isto ko ja sa d¾ipom pro¹le godine .....

slaninar, motor od iljadu kubika, savim normalno ide 40 50 60 po gradu, isto ko i auto od 3000 kubika.... a na stazi i jugo 45 mo¾e da izvuèe maksimum. a mo¾e i po gradu. i tomos isto. opet svira¹ kurcu bespotrebno.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 10 Jun, 2017, 09:04
ovaj èovek, ako je i¹o iza kamiona, najebo je isto ko ja sa d¾ipom pro¹le godine .....

slaninar, motor od iljadu kubika, savim normalno ide 40 50 60 po gradu, isto ko i auto od 3000 kubika.... a na stazi i jugo 45 mo¾e da izvuèe maksimum. a mo¾e i po gradu. i tomos isto. opet svira¹ kurcu bespotrebno.

Jeste, super se jak motor s heblama vozi 40 i 50, pravo u¾ivanje.  :)
To sigurno veæina kupi da vozi 50 u gradu i 80 na otvorenom putu. I svi imaju novaca za otiæi na stazu svaki vikend.
Mislim, ima ih, ali nek je i samo 10% ovih drugih - to ljudi vide i pamte i komentari¹u.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ja sam pre par godina umalo najebo isto ovako. preticao sam auto na isprekidanoj liniji, a on hteo da skrene. dao migavac koj ne radi, ¹topke mu zacrnjrnr mangupski da se danju ne vide, al je deèko bio normalan, pa je pogledao u ogledalo i kad me vido da se klizam ko sanke ispravio auto i pustio koènicu. stao sam pored njega. on se izvinjava, ja mu ka¾em, sve je u redu, al ne radi ti migavac....

u¾ivanje ili ne, isti si seronja ko oni ¹to im sve smeta u nekom udesu i generalizuju vrste vozila i vozaèe. èoek nastradao, ti sere¹ o iljadarki. ponekad bespotrebno sere¹ u nekoj prièi o neèemu, ko sad.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 10 Jun, 2017, 09:19
ja sam pre par godina umalo najebo isto ovako. preticao sam auto na isprekidanoj liniji, a on hteo da skrene. dao migavac koj ne radi, ¹topke mu zacrnjrnr mangupski da se danju ne vide, al je deèko bio normalan, pa je pogledao u ogledalo i kad me vido da se klizam ko sanke ispravio auto i pustio koènicu. stao sam pored njega. on se izvinjava, ja mu ka¾em, sve je u redu, al ne radi ti migavac....

u¾ivanje ili ne, isti si seronja ko oni ¹to im sve smeta u nekom udesu i generalizuju vrste vozila i vozaèe. èoek nastradao, ti sere¹ o iljadarki. ponekad bespotrebno sere¹ u nekoj prièi o neèemu, ko sad.

Milion puta sam umalo najeb'o. Jebem sebi mater svaki put kad zaboravim svirnuti pre preticanja.
Koliko znam, tema je o ¹tampi, to komentari¹em.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

isto sam tako pre par godina, posle tog prvog sa migavcem koji ne radi, do¾iveo da me èovek, dok sam preticao auto iza njega, bez muke udari svojim vratima i izgura sa puta, jer je re¹io da krene u obilazak, a ne gleda u ogledalo. sreæom nisam pao. ono kad saberem, uvek tri... prvi sreæno bez kontakta, drugi put me izguro sa puta doslovno u ¹oder i livadu al nisam pao i treæi d¾ip. tu sam pao, al sam sreæom ubo iza toèka....

ovaj kamiond¾ija mo¾e da svira kurcu do sutra. kriv je za sve pare. nije to mala gradska ulica, nego regionalni put. a na regionalnom putu mo¾e da se vozi i motor od 1600 kubika. plus je èovek u godinama, pa spominjanje iljadarke nema smisla. gori si od debelog zmaja.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 10 Jun, 2017, 09:32
isto sam tako pre par godina, posle tog prvog sa migavcem koji ne radi, do¾iveo da me èovek, dok sam preticao auto iza njega, bez muke udari svojim vratima i izgura sa puta, jer je re¹io da krene u obilazak, a ne gleda u ogledalo. sreæom nisam pao. ono kad saberem, uvek tri... prvi sreæno bez kontakta, drugi put me izguro sa puta doslovno u ¹oder i livadu al nisam pao i treæi d¾ip. tu sam pao, al sam sreæom ubo iza toèka....

ovaj kamiond¾ija mo¾e da svira kurcu do sutra. kriv je za sve pare. nije to mala gradska ulica, nego regionalni put. a na regionalnom putu mo¾e da se vozi i motor od 1600 kubika. plus je èovek u godinama, pa spominjanje iljadarke nema smisla. gori si od debelog zmaja.

Uop¹te nisam komentarisao ko je kriv u ovom sluèaju. Tragedija se desila, sad je gotovo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Pri tom motor je skoro neo¹teæen(bar iz onog ugla na slici), èovek bi pro¹ao sa manjim povredama da nije odleteo pod toèak... Toliko o brzini... :(

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Jun, 2017, 11:32
Pri tom motor je skoro neo¹teæen(bar iz onog ugla na slici), èovek bi pro¹ao sa manjim povredama da nije odleteo pod toèak... Toliko o brzini... :(

Po uglu pod kojim stoji kamion, rekao bih da je mogao smotati bez veceg usporavanja. Ako nije dao zmigavac na vreme, tesko da se moglo ocekivati.

Po motoru bi se reklo da brzina u momentu udara nije bila velika.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

viper

Lomi, lomi sve polomi 😁
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

bezte breogradjani stizu nadrkani malinari bacaju u reku marice

zVuk

bolje da bace ivicu...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Poljanac92

Citat: PECA BMW poslato 11 Jun, 2017, 01:37
Citat: Ukii poslato 10 Jun, 2017, 17:14
http://vesti-online.com/Vesti/Srbija/154776/Malinari-probili-policijsku-barikadu-i-krenuli-u-Beograd

Taman sad maline zrele i eto problema ...


inace druze vest iz 2011 god

Auuuuu jbt, al' sam se prebacio  [doh]  [doh]
Isklcilo mi na fejsu i gledam brt, msm niko nista ne javlja na tvu, ali aj rekoh cenzura je, a kreten ne pogledam datum  [doh]
Preticao sam i kad nisam morao :D

zVuk

Citat: Ivicat poslato 10 Jun, 2017, 22:46
Koga?!?  [bejzbolka]

:D

tebe,tebe...sta s' pravis, kao neznas...a...?   :)
Ko se ljuti, uleti mu kruti