Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: MIGE poslato 04 Jun, 2017, 13:11
mogu da me uvate za osovinu..ne dam vise ni zute banke drzavi..prodam moped i kupim elektro biciklu..tek onda mogu da me povuku

To bi bilo najbolje.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

https://www.srbijadanas.net/dalje-neces-moci-ciji-je-put-svadja-komsija-stigao-i-geometar-video/

Kakva budaletina... takvi su mi poznati, traze stanove u mom kraju za metar zemljista i zbog toga nemam asfalt do kuce u SDu  [ljutko]

mi¹ko_kolo

Ako je istina to ¹to je geometar utvrdio, neka mu op¹tina isplati vrednost zauzetog zemlji¹ta. Privatna svojina je neprikosnovena. Ili nije?! Ako nije, onda dolazimo do toga da neko u sred centra Beograda sru¹i tuðu imovinu i za to ne odgovara. Koja je razlika izme¾u Gru¹iæa i Beograda?! Imovina je imovina. Ako hoæe¹ da je iskoristi¹ u javne svrhe, onda je i plati.

nano

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Jun, 2017, 21:01
u sred Beograda sru¹i tuðu imovinu i za to ne odgovara.

Hmm... Poznato mi nesto zvuci.

mali_zmaj

Ja kazem da je budaletina..,sad vise nikad nece imati dobre odnose sa komsijama,a na selu su komsije potrebne..,ako je zemljiste njegovo,izvede geometra,inspekciju,yodu i riddicka,i ako se utvrdi da je njegovo,tuzi ih za odstetu!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Citat: nano poslato 04 Jun, 2017, 21:28
Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Jun, 2017, 21:01
u sred Beograda sru¹i tuðu imovinu i za to ne odgovara.

Hmm... Poznato mi nesto zvuci.
A?! Zar ne?!

Lazic

Ma to tamo neke ¹upe bez graðevinske dozvole...

mi¹ko_kolo


nano

Samo idiJoti ruse nocu.

Major

Oni su nocu rusili jer nisu hteli da prave guzvu preko dana :D


milomir22

Citat: nano poslato 05 Jun, 2017, 01:57
Samo idiJoti ruse nocu.

Kompletni si zaboravio...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Iz vrha gradske vlasti...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Samo da im je Hitler po¾iveo jo¹ par meseci...

mali_zmaj

Treba ih pustiti da to naprave.onda pretjerati bager preko toga!!
jin-jang

Lazic

Ko da pretera bager, pa Kragujevèanin se prodao za kikiriki svojevoljno...

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Takvo je vreme do¹lo... Obraz od kevlara...

milomir22

To se sve radi da bi se dovele "falke" ili neki drugi kurac u kome ce Kragujevcani da pletu i mrse carape/kablove/muda za 150 evra mesecno. Ovde je beda da gore nema, kad sam se vratio iz Bg-a, tacno se na ulici oseti da niko zutu banku nema. Ne verujem da ce vlast (ova ili bilo koja druga) jos dugo istrajati, glad je najveca puska, pre ili kasnije ce opaliti.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

nano

Jeste eno u africi non stop pucaju al iz praznih pusaka i puno im vredi...


Murija se naoruzala oklopnim transporterima i kamionima za razbijanje demonstracija, danas videh slike iz Nisa.