Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

tuga ljudi. komentari su izraz emocija razlièitih ljudi. jedni kude drugi brane. a ¾ivot je vaga....

Lazic

Citat: nano poslato 09 Jun, 2017, 17:43
Eto ih komentatori... Kakvi smo mi to ljudi jbt.

Citatmotocikl sa slike nije prevozno sredstvo. to je ma¹ina namenjena i¾ivljavanju i izdivljavanju. ¾ao mi je svakog ko pogine, ali je jo¹ stra¹nije ¹to je mnogo onih koji su nevine ¾rtve budala za volanom koje ¾ele da prestignu svoju senku. do¹li topli dani a rubrike pune ovakvih i sliènih scena. kakvo nam je stanje u dr¾avi i stanje svesti pojedinca takva nam je i kultura u saobraæaju.


CitatVozaci su naravno krivi zato sto bahati mototisti ne vode racuna o ogranicenju brzine, o sebi i ostalima u saobracaju...
Onaj lik je ubio decaka pre par godina na bulevaru oslobodjenja, juce u bosni...
Divljaju izmedju automobila, moraju da budu prvi na semaforu...
Svi su im krivi kada se skrljaju...

Botovi u svim sferama ¾ivota... :(

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2861265/ispovest-razocaranog-sns-bota-sendvic-a-od-priloga-novac



A dok ovde ne bude krvi do kolena, neæe ni pravde... :(

https://www.srbijadanas.net/general-udbe-im-oteo-kucu-za-svog-sofera-a-danas-u-njoj-zivi-ker-i-posluga-ruzice-djindjic-dok-ona-sa-82-godine-strajkuje-gladju/

Grof

...poginuo je moj drugar. Du¹ko Kresojeviæ, otac dve velike devojke u svojoj 64 godini. Nije divljao, vozio je normalno ... ako i svi mi manjevi¹e... ubio ga je kamiond¾ija kog je boleo kurac da gleda u retrovizor.... no to je nebitno...
video sam na FB slike i kocke su se poklopile, motor , patike, pantalone, tobica oko noge.... odsekao sam se... oti¹ao sam tamo , mo¾da pola sata nako ¹to se sve izdogadjalo... jo¹ je bio tamo gde se i zaustavio....
Zbogom Dule .... poginuo si radeæi ono ¹to si voleo... nadam se da sada u¾iva¹ tamo gore i tera¹ krivine koje si toliko voleo  :( :( :( :'(

Hattrick

Skolski primer boljenja kurca za retrovizor. Tuga.  :(

viper

Tuga do neba 😭

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot


Hohštapler

...seæam se kad je uzeo tog R1, pre toga vozio z750, narand¾ast, lep ko oko,  reèe on nama kako nije uspeo da "klikne" sa kawasakijem, ne¹to mu "fali"... pa morao da se vrati na R...

ps.
jebem ja mater onom ko je slikao ovo, a jebem celu porodicu stoki koja je to okaèila na portal! Stoko jedna! Le¹inari! Jurite kliktove "senzacijama"! Pocrkali dabogda.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Grof poslato 09 Jun, 2017, 18:27
...poginuo je moj drugar. Du¹ko Kresojeviæ, otac dve velike devojke u svojoj 64 godini. Nije divljao, vozio je normalno ... ako i svi mi manjevi¹e... ubio ga je kamiond¾ija kog je boleo kurac da gleda u retrovizor.... no to je nebitno...
video sam na FB slike i kocke su se poklopile, motor , patike, pantalone, tobica oko noge.... odsekao sam se... oti¹ao sam tamo , mo¾da pola sata nako ¹to se sve izdogadjalo... jo¹ je bio tamo gde se i zaustavio....
Zbogom Dule .... poginuo si radeæi ono ¹to si voleo... nadam se da sada u¾iva¹ tamo gore i tera¹ krivine koje si toliko voleo  :( :( :( :'(


Procitao sam malopre u novinama :(
Tuga..

viper

Setih se sad reèi doktora na moj komentar posle mog udesa "da sam vozio br¾e ostao bih bez noge"
On mi reèe onako ljutito, mogao si ostati bez glave 😱
Uh ¾ivote pogibe èovek ni kriv ni du¾an 😨

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić


viper

Tuga 😩
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Poljanac92

Citat: nano poslato 09 Jun, 2017, 17:43
Eto ih komentatori... Kakvi smo mi to ljudi jbt.

Citatmotocikl sa slike nije prevozno sredstvo. to je ma¹ina namenjena i¾ivljavanju i izdivljavanju. ¾ao mi je svakog ko pogine, ali je jo¹ stra¹nije ¹to je mnogo onih koji su nevine ¾rtve budala za volanom koje ¾ele da prestignu svoju senku. do¹li topli dani a rubrike pune ovakvih i sliènih scena. kakvo nam je stanje u dr¾avi i stanje svesti pojedinca takva nam je i kultura u saobraæaju.


CitatVozaci su naravno krivi zato sto bahati mototisti ne vode racuna o ogranicenju brzine, o sebi i ostalima u saobracaju...
Onaj lik je ubio decaka pre par godina na bulevaru oslobodjenja, juce u bosni...
Divljaju izmedju automobila, moraju da budu prvi na semaforu...
Svi su im krivi kada se skrljaju...


Tim ljudima sto tako komentarisu, iz sveg srca zelim da im deca budu zaljubljenici u motore i da voze isti.
Preticao sam i kad nisam morao :D

viper

Ja im ne ¾elim ni¹ta, sami sebi i svojoj deci æe biti najgori neprijatelj.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

Dzaba vam 100 humanitarng akcija, deda mrazova ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: viper poslato 09 Jun, 2017, 21:42
Ja im ne ¾elim ni¹ta, sami sebi i svojoj deci æe biti najgori neprijatelj.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Ne mora da znaci. Puno znam dobrih i normalnih ljudi (koliko iko ko ovde zivi moze biti normalan) koji imaju dosta losih iskustava (koja se pamte, jer kad postujes propise to ne upada u oci kao kad jedan od sto divlja) sa motorasima.

Moja keva daje zmigavce, pazi na motore i bicikle i zali mi se: "sve razumem, ali nikad se necu navici i ocekivati da me preticu s desne strane!"

Puno ljudi vozi besna kola i motore zbog kompleksa. R motor sa hiljadu kubika za voznju u nasem saobracaju, po nasim putevima... samo na stazi se moze voziti kako je pravljen, sve ostalo je kocka.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 09 Jun, 2017, 21:46
Dzaba vam 100 humanitarng akcija, deda mrazova ...
Meni su te humanitarne akcije motorista oduvek bile glupost, ne zbog toga sto se pomaze deci ili nekoj drugoj grupi ljudi (to je skroz ok i pozitivno)
vec zbog toga sto se to radi iz potrebe da se motociklisti pravdaju zbog toga sto su motociklisti, kao u fazonu:

"Znate, mi vozimo motore, ALI nismo losi kao one cike iz Americkih filmova"

i pokusavaju svojim akcijama da pokazu obicnim ljudima da smo mi kul ljudi iako vozimo motore, a ljudima se tako jebe za nas,
i to redovno pokazuju svojim komentarima kada nastrada neki motociklista....

Vozim motor i jebe mi se ko sta misli o meni i necu nikom da se pravdam i izigravam neku dobricu, to sam sto jesam, zivim svoj zivot kao i svi drugi ljudi, jedina razlika je sto sam ja na 2 tocka umesto 4.
A to sto velik deo naroda nije u stanju da shvati da ne treba da generalizuje stvari, i da ako vide 100 kretena na motoru to ne znaci da su i ostalih 10,000 motorista kreteni.
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

Pa bboy bas to ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Beogradjani sta vam je sa tom fontanom , kazu pocepala se pa voda curi svud redom po ulici ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

milomir22

Razlog za pravdanje nije prevozno sredstvo samo po sebi, vec stil voznje koji se forsira. Realno, kad sednem iz kola u motor, saobracaj mi odjednom postane 5 X usporen. U kolima nekako niti imam potrebu, niti mogucnost da toliko preticem, a na motoru, manje-vise svi divljamo. Ljudi (vozaci B kategorije) to jednostavno ne vole, a oni prvi bi divljali s kolima da su im jaca.

Iskreno, osecaj sigurnosti koji daje jak motor, sa jakim ubrzanjem, ostrim kocnicama i ogromnom gumom vrlo cesto sjebe motociklistu, jer oslabi svesnost za nepredvidjene situacije (konkretno me je presekao traktor na koji sam zamalo naleteo iza jedne brze, a nepregledne krivine, odjednom sa 90 treba da skines na 20-30, nimalo prijatno).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 09 Jun, 2017, 22:36
Ljudi (vozaci B kategorije) to jednostavno ne vole, a oni prvi bi divljali s kolima da su im jaca.

Sad ti generalizuje¹.

©to se teme tièe - po meni je isto svinjarija postavljati onako sliku, bez imalo obzira prema porodici i prijateljima. Da ne ka¾em neku "srpsku" reè.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen