Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: Slaninar poslato 02 Jun, 2017, 14:46
Osovina ne rotira. To o èemu prièa¹ je vratilo.

ma dajem ti primer sta ce ti reci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 02 Jun, 2017, 14:47
Citat: Slaninar poslato 02 Jun, 2017, 14:46
Osovina ne rotira. To o èemu prièa¹ je vratilo.

ma dajem ti primer sta ce ti reci ...


Èekam da èujem je li neko imao problem. Pre nedelju dana sam registrovao bez problema. Ne znam od kad su poèeli da zezaju.

Ovde pi¹e da nema nikakvih problema ni novih pravila:

http://www.telegraf.rs/vesti/2807585-losa-vest-za-vlasnike-motocikala-donet-propis-zbog-kojeg-mnogi-nece-moci-da-registruju-dvotockasa
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

od pre nedelju dana je neki majmun u supu dosao na genijalnu ideju...da proglasi motorcikl bezosovinskim vozilom....i usput uzme pare za zamenu saobracajnih.....posto su popusili za zamenu tablica svakih pet sest godina sad ce svake godine da izmisljaju nesto....

treba napraviti protest sa kacigama i peske....jer ako nemamo osovine ne mozemo da se vozimo....i zasto bi registrovali uopste motorcikl ako ne moze da se vozi....dakle idemo u sekretarijat za "vazuplohovstvo" na nam dodeli brojeve za nase letilice....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

dakle ako se mu ne treba osovina
dakle onda nije ni vozilo ...
ako nije vozilo ne moze biti ni motorno vozilo
moze da ima status agregata za struju
za isti ne treba onda ni saobracajna dozvola
ni vozacka dozvola... dakle moze da se
upravlja njima i bez papira...
a posto nije vozilo ne vaze ni obavezne mere
zastite ... :D

revoluciju za predsednika Unije operatera Agregata !
UoA ili UA!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Ko je zaduzen za izmisljanje tih gluposti, Ministarstvo za trazenje ruda i izgubljenog vremena? Rev je u pravu, treba napraviti skup ispred inkriminisanog ministarstva i nastrasnije ih izvrijedjati i ismijati sa sve prigodnim transparentima o vozilima bez osovina.

balcan girl

ne, nego svako od vas po jednu nepostojecu osovinu pa ga olupas al ne moze da te tuzi jer ta osovina u stvari ne postoji :D :D :D a za DZ taj tvoj recept bi mozda mogao da bude upotrebljen al ja da stojim mirno. eto ne znam jbg :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Citat: Boban_m poslato 02 Jun, 2017, 16:23
Ko je zaduzen za izmisljanje tih gluposti, Ministarstvo za trazenje ruda i izgubljenog vremena? Rev je u pravu, treba napraviti skup ispred inkriminisanog ministarstva i nastrasnije ih izvrijedjati i ismijati sa sve prigodnim transparentima o vozilima bez osovina.

dakle kad dolazish da predvodish proteste...
oh wait...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Za koji q ti sluzis tamo? Mrdni to debelo dupe

! No longer available

DebeliZmaj

ja?
mene zabole stojko ...
koliko god da je platicu...
ako nemam sad platicu od sledece plate
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Bio sam danas na tehnickom, imam problem posto nemam tablicu na ramu (RSV) gde pise kolika tezina i kolika je nosivost.

Posto sam to sranje sa osovinama video pre nego sto sam krenuo pitao sam lika, on rece "i mi smo videli u novinama kako ce to biti reseno ne znamo."



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

OKi

#20751

Lazic

Motocikl ima 2 osovine, mogu da laprdaju dokle hoæe... Inaèe, registrovao sam ga 31.5. niko ne pomenu nikakve osovine... ;D

MIGE

mogu da me uvate za osovinu..ne dam vise ni zute banke drzavi..prodam moped i kupim elektro biciklu..tek onda mogu da me povuku

Glava Dole


Lazic

Citat: MIGE poslato 04 Jun, 2017, 13:11
mogu da me uvate za osovinu..ne dam vise ni zute banke drzavi..prodam moped i kupim elektro biciklu..tek onda mogu da me povuku
Jok bre, kao ja... Sad opet imam novu nalepnicu... Pro¹la je izdr¾ala 5 godina... :D

Nego 'oæe¹ naiðe¹ oko 4, dolazi Uragan da mi pravi dru¹tvo dok perem filter... ;D

Glava Dole

Hahhaha tako se to radi, teras dok se nalepnica ne pohaba... slusaj strucnjaka [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Ma ne bi se pohabala da sam pazio prilikom izvlaèenja ¹tapa kroz trougao... Nepa¾nja od 14.400 dinara... :o [facepalm] Dodu¹e posle 5 godina... [zvizdi] ;D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2017, 13:15
Citat: MIGE poslato 04 Jun, 2017, 13:11
mogu da me uvate za osovinu..ne dam vise ni zute banke drzavi..prodam moped i kupim elektro biciklu..tek onda mogu da me povuku
Jok bre, kao ja... Sad opet imam novu nalepnicu... Pro¹la je izdr¾ala 5 godina... :D

Nego 'oæe¹ naiðe¹ oko 4, dolazi Uragan da mi pravi dru¹tvo dok perem filter... ;D
cu dodjem ako je u 4

Lazic

Kreæe kad se zavr¹i gp... ;D