Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

El Jefe i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags

#17820
Citat: Zeljkamp poslato 18 Jul, 2016, 11:18
Ne traje ceo dan. Danas protest traje od 09 - 11h.
To mu ko neki matine, za ðake i penzionere??

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Jul, 2016, 14:20
"Bandiera Rossa"


http://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=rvBkAP7jAUc



mali_zmaj

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 17 Jul, 2016, 23:03
Французи.... цареви.

! No longer available

ovo nema veze sa pamecu..,barem ne sto se nase specijalisticke obuke tice,a nas budjet naspram RAID ovog..,mislim nezamislivo,ja bio 96 na specijalistickoj..,koji ce ih moj toliko pred tim vratima,kao pasa,nisu u formaciji,na kraju jedan usao,ostali ostali vani,niko ne stiti prvog... kurcic goli.... 
jin-jang

SrpskiDzedaj011

Па то је то.... Французи.... цареви. :D
I have to return some video tapes....

eclipse4

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Jul, 2016, 14:31
Citat: eclipse4 poslato 18 Jul, 2016, 13:51
! No longer available
( ovo je sa lazica ... )





-----------------------------------------------------------------
|                                                                                         |
|                                  sta ces ti na lazicu???                        |
|                                                                                         |
-----------------------------------------------------------------

eclipse4


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

dzedaj: Adama to odlichno objasnio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


mali_zmaj

Kaad smo kod RAIDa evo upravo dokumentarca o njima na RTV 1. U toj akciji im je ranjeno par pripadnika jedinice,povukli su se jer je neki arap u panciru krenu ka njima pucajuci iz kalasa,ubili su ga tek kad su ga spucali u glavu,kazu pun supermarket eksploziva bio..

Po ovom dokumentarcu svaki dan im se desava neka akcija...,naoruzanje njemacko G36,glockovi,belgijski FN..,mali automat..,ne mogu se sjetit kako se zove..itd.  Dobri su,mada je ova emisija cista reklama,vjezbaju stalno..,mada imam osjecaj da su se malo pogubili na ovom snimku gore... eeee gdje bi smo mi bili da nam je onakva oprema i obuka bila..
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SrpskiDzedaj011

Citat: DebeliZmaj poslato 19 Jul, 2016, 13:38
dzedaj: Adama to odlichno objasnio ...

За уџбеник.

Citat: mali_zmaj poslato 19 Jul, 2016, 22:50
Kaad smo kod RAIDa evo upravo dokumentarca o njima na RTV 1. U toj akciji im je ranjeno par pripadnika jedinice,povukli su se jer je neki arap u panciru krenu ka njima pucajuci iz kalasa,ubili su ga tek kad su ga spucali u glavu,kazu pun supermarket eksploziva bio..

Po ovom dokumentarcu svaki dan im se desava neka akcija...,naoruzanje njemacko G36,glockovi,belgijski FN..,mali automat..,ne mogu se sjetit kako se zove..itd.  Dobri su,mada je ova emisija cista reklama,vjezbaju stalno..,mada imam osjecaj da su se malo pogubili na ovom snimku gore... eeee gdje bi smo mi bili da nam je onakva oprema i obuka bila..

Неоспорив је њихов буџет да набаве свакакве зафрканције и да све то лепо и намуњено изгледа.... а посао им је да вежбају и да решавају интервенције и ситуације које регионална редовна полиција не може да реши a по територијалној одговорности не цимају GIGN....


Ово горе нема апсолутно никакве везе са везом.... ни на нивоу ловачког друштва.
I have to return some video tapes....

mali_zmaj

Pa iskreno i meni se to tako uèinilo na prvu.. Zato sam i postovao na prvu onako..,definitivno su se pogubili kad je krenulo sranje..
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell