Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

ovo mi je stiglo na mail,iskreno neznam ni o kome je gradu rec...ali ce neko vec prepoznati ;)

Obave¹tenje

Kamere od danas poèinju da rade na mostu Slobode, mere brzinu i sti¾u na adresu kazne.

Bulevar Mihajla Pupina kod Banovine semafor snima sad brzinu i crveno svetlo i kod Norka i SNP isto.

Do sad su samo snimale navodno ali sad su sistem namestili da slika i ¹alje na adresu fotku i kaznu.

mi¹ko_kolo


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Odlièan je taj vuèiæ...

penzos

Citat: mkt poslato 06 Oktobar, 2015, 16:06
"Tu sam se bavila manekenstvom i spletom okolnosti postala majstor oralnog seksa" hahah
http://www.021.rs/Zivot/Ljubav-i-sex/Skola-oralnog-seksa-otvorena-u-Beogradu.html

Izgleda da je to jedini naèin da joj uteraju ne¹to u glavu!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2015, 22:22
Odlièan je taj vuèiæ...

Od milja u narodu zvani Alek.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

A imao sam prliku da ga omlatim, nije da nisam...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2015, 23:12
A imao sam prliku da ga omlatim, nije da nisam...

Sledeæi æe biti jo¹ za nijansu gori. Nije problem u njemu, veæ u nama i u sistemu u kom smo. ©to lokalno, ¹to globalno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

OKi

Na danasnji dan pre 100 godina  [klanjam_se]
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/270048/Razbijen-mit-srpske-istorije-komanda-nije-izbrisala-branioce-Beograda
,,Vrhovna komanda izbrisala je na¹ puk iz svog brojnog stanja...

Biker-Boy

Citat: Slaninar poslato 07 Oktobar, 2015, 07:41
Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2015, 23:12
A imao sam prliku da ga omlatim, nije da nisam...

Sledeæi æe biti jo¹ za nijansu gori. Nije problem u njemu, veæ u nama i u sistemu u kom smo. ©to lokalno, ¹to globalno.
ma mi smo ti cudnovat narod, nije valjala kraljevina, pa nam ne valja komunizam, pa na valja ni kapitalizam, jbt koji god sistem da se zavede kod nas, mi izvucemo ono naaaajgore od njega, prosto da se zapita covek, da nije mozda problem u nama ljudima...mi smo u kurcu zesce
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

problem je u ljudima koji dodju na vlast....oni su pokvareni i onda pokvare svaki sistem...malo glupo deluje ali srbima je trebalo 500 godina da se dignu protiv turaka....i to ne direkt protiv njih vec protiv dahija....inace poturica iz nasih krajeva....ni danak u krvi nije bio razlog za bunu....ni desetak....nista.....dok dahije nisu begovima dozvoli da probaju devojke....i onda posle 10 godina krece pva buna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

pravilo prve braène noæi je i ¹kotima bio problem protiv engleza :D a ne samo nama protiv turaka :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Citat: OKi poslato 07 Oktobar, 2015, 20:39
Na danasnji dan pre 100 godina  [klanjam_se]
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/270048/Razbijen-mit-srpske-istorije-komanda-nije-izbrisala-branioce-Beograda
,,Vrhovna komanda izbrisala je na¹ puk iz svog brojnog stanja...
Вечна слава браниоцима Београда и мајору Гавриловићу
А што се тиче Блитза, таквом неопеваном таблоидном ђубрету, треба поручити да  је сасвим могуће да човек пропадне у ВЦ шољу. Ако је говно од човека или ради у Блитзу
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Kad je bal, nek je pederbal... ;D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen