Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Kreten postajes zbog nesposobnih roditelja a ne zbog crtaca.... Inace gospodja koja je pisala text je isto tako iz ''pouzdanih'' izvora nasla kako bil gejts truje ljude zato sto je pod uticajem reptilijanaca, a najvece zlo na planeti su vakcine i cipele...
Smrt SVIMA!!!!


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

 Zaxebani ti na¹i ¹iptari mad¾ari koje mi srbi ¹kije zovemo albanci?  :D :D

Ivicat

Nisu oni zajebani vec smo mi sonje.

balcan girl

E kad tebi u rodjenoj zemlji neko skandira da ce da te zakolje a ti ga samo gledas onda je to propast. Da sam ja neka vlast razjebala bi taj skup u roku od odmah i najebali bi svi koji bi se tamo zatekli
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

sve je to navijacka stoka, ti ljudi kao da imaju u glavi neki prekidac sa dva moda, prvi mod je normalan, a u drugom postanu bezumna koljacka stoka
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

kad moze onaj na suzukiju da ima mod za stelovanje kubikaze moze i covek 2 moda ponasanja [rofl]

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 12 Oktobar, 2015, 18:44
sve je to navijacka stoka, ti ljudi kao da imaju u glavi neki prekidac sa dva moda, prvi mod je normalan, a u drugom postanu bezumna koljacka stoka

Psihologija mase. Cela masa srozava se na nivo najdivljijeg, najprimitivnijeg u masi. Potvrðeno u teoriji & praksi, op¹te poznato ¹to bi rekli.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2015, 18:36
E kad tebi u rodjenoj zemlji neko skandira da ce da te zakolje a ti ga samo gledas onda je to propast. Da sam ja neka vlast razjebala bi taj skup u roku od odmah i najebali bi svi koji bi se tamo zatekli

Stvarno?i sta mislis kad bi ti tako postupila sa njima da li bi te visoki predstavnici evropske unije tapsali po ledjima ko vucica,da li bi te pohvalili da umes da se nosis sa problemom,za flrksibilnost,za pridrzavanje puta ka eu?

Mi moramo da trpimo da nas svi redom jebu jer je to jedini put koji nas vodi ka eu,jer mi smo po recima vucica lideri u regionu (dobro de,lideri onih koji nisu jos u eu a ne zna se ni kad cemo.....niko narod nije ni pitao dal hoce,referendum).

Cist primer srpski beskucnici umiru po ulici ali se zato za migrante grade prihvatni centri,srpsk sirotinja mokra na kisi al za migrante skupljamo kabanice,srpska deca podrpana ali za migrante skupljqmo odelo,srpska sirotinja placa pregled bez knjizice ali zato migrant ne.....srpska deca skupljaju hranu koju su migranti bacili a dobili isto od nas...ali zato je greota da se hrana da nasoj sirotinji....

I svi su u regionu budale od madjara,hrvata,makedonaca....svi koji su terali migrante jedino smo mi ipsali ljudi i zato sada smo sad za nagradu dobili jedan ogorman kurac u dupe a to je da priznamo kosovo....fin uslov......al bitno da vucic nece dati gazimestane ni preko njega mrtvog...bas kao i ova tv pretplata koja nije trebala biti ni preko njega mrtvog!


Ali kad bi stvar bila drugacija...ko bi nas tapsao po ramenu?

Koje smo mi ovce ispali na kraju.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Ivicat

Ovaj clanak malo dublje objasnjava sta se to desilo sa nama:

http://roninmagazin.com/?p=8094

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 12 Oktobar, 2015, 21:00
Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2015, 18:36
E kad tebi u rodjenoj zemlji neko skandira da ce da te zakolje a ti ga samo gledas onda je to propast. Da sam ja neka vlast razjebala bi taj skup u roku od odmah i najebali bi svi koji bi se tamo zatekli

Stvarno?i sta mislis kad bi ti tako postupila sa njima da li bi te visoki predstavnici evropske unije tapsali po ledjima ko vucica,da li bi te pohvalili da umes da se nosis sa problemom,za flrksibilnost,za pridrzavanje puta ka eu?

Mi moramo da trpimo da nas svi redom jebu jer je to jedini put koji nas vodi ka eu,jer mi smo po recima vucica lideri u regionu (dobro de,lideri onih koji nisu jos u eu a ne zna se ni kad cemo.....niko narod nije ni pitao dal hoce,referendum).

Cist primer srpski beskucnici umiru po ulici ali se zato za migrante grade prihvatni centri,srpsk sirotinja mokra na kisi al za migrante skupljamo kabanice,srpska deca podrpana ali za migrante skupljqmo odelo,srpska sirotinja placa pregled bez knjizice ali zato migrant ne.....srpska deca skupljaju hranu koju su migranti bacili a dobili isto od nas...ali zato je greota da se hrana da nasoj sirotinji....

I svi su u regionu budale od madjara,hrvata,makedonaca....svi koji su terali migrante jedino smo mi ipsali ljudi i zato sada smo sad za nagradu dobili jedan ogorman kurac u dupe a to je da priznamo kosovo....fin uslov......al bitno da vucic nece dati gazimestane ni preko njega mrtvog...bas kao i ova tv pretplata koja nije trebala biti ni preko njega mrtvog!


Ali kad bi stvar bila drugacija...ko bi nas tapsao po ramenu?

Koje smo mi ovce ispali na kraju.

pre svega narod trpi da bi njima bilo bolje...vecini naroda nece biti bolje, a vecem delu nikada nece biti bolje....Ja na siromahe gledam kao na lenje ljude.....zasto....znam coveka,...zena i dvoje dece...nema pas zasta da ih ujede.....gajio je povrce na livadama oko beograda....drzavna zaparlozena zemlja...i prodavao na pijaci.....od toga je rentirao neku kucicu...dosta trosnu...i izdrzavao i zenu i decu...zimi se bavio preprodajom povrca sa kvatasa.....a sad je kompletno nakupac....sada na vidikovackoj pijaci drzi cetri pet tezgi i prodaje sezonsko voce i povrce....deca ojacaja...zovemo ih tri praseta....krupni pa im se ostali nakupci ne zameraju.....kupili kucu na pevcu i mercedesov kombi.....svako jutro ih mozete videti kad dolaze na pijacu i kolicima navlace gajbe.....trenutno su banane, a pre toga paprike....prvi red na pijaci odmah do ulaza....najeftiniji su na pijaci.....i nemaju vise od tri ili cetri artikla, ali u velikim kolicinama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 12 Oktobar, 2015, 21:00
Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2015, 18:36
E kad tebi u rodjenoj zemlji neko skandira da ce da te zakolje a ti ga samo gledas onda je to propast. Da sam ja neka vlast razjebala bi taj skup u roku od odmah i najebali bi svi koji bi se tamo zatekli

Stvarno?i sta mislis kad bi ti tako postupila sa njima da li bi te visoki predstavnici evropske unije tapsali po ledjima ko vucica,da li bi te pohvalili da umes da se nosis sa problemom,za flrksibilnost,za pridrzavanje puta ka eu?

Mi moramo da trpimo da nas svi redom jebu jer je to jedini put koji nas vodi ka eu,jer mi smo po recima vucica lideri u regionu (dobro de,lideri onih koji nisu jos u eu a ne zna se ni kad cemo.....niko narod nije ni pitao dal hoce,referendum).

Cist primer srpski beskucnici umiru po ulici ali se zato za migrante grade prihvatni centri,srpsk sirotinja mokra na kisi al za migrante skupljamo kabanice,srpska deca podrpana ali za migrante skupljqmo odelo,srpska sirotinja placa pregled bez knjizice ali zato migrant ne.....srpska deca skupljaju hranu koju su migranti bacili a dobili isto od nas...ali zato je greota da se hrana da nasoj sirotinji....

I svi su u regionu budale od madjara,hrvata,makedonaca....svi koji su terali migrante jedino smo mi ipsali ljudi i zato sada smo sad za nagradu dobili jedan ogorman kurac u dupe a to je da priznamo kosovo....fin uslov......al bitno da vucic nece dati gazimestane ni preko njega mrtvog...bas kao i ova tv pretplata koja nije trebala biti ni preko njega mrtvog!


Ali kad bi stvar bila drugacija...ko bi nas tapsao po ramenu?

Koje smo mi ovce ispali na kraju.

Gre¹i¹. Nismo mi - tj. rukovodstvo barem, imali tu ideju da ispadnemo ljudi. Nego su kontali- ovi idu dalje na zapad, da se mi ne cimamo, pustimo ih da proðu i to je to - pa neka se oni gore jebu s njima.

Kao pazimo da ne proðu, a u stvari se pravimo blesavi. E to nam se obilo o glavu.

Inaèe, koliko sam ja skontao, Maðari nisu ni prestajali da pu¹taju emigrante na prelazima, ali pod uslovom da se registruju i idu u prihvatne centre. Ovi to nisu hteli i zato ograda.


Skupljali smo pomoæ za sve izbeglice koje su do¹le, ¹to bi ove bile gore?

Pomoæ za na¹u sirotinju - skuplja se i to, samo nije uvek reklama. Barem ovde po NS znam da je bilo tih kuæa gde spavaju zimi, skupljali smo vi¹e puta garderobu za njih.

@Jaevolucija: nisu siroma¹ni ljudi svi lenji. To je prièa kapitalizma - kao svi mogu da se obogate, samo ko hoæe. Malo sutra. Nemaju svi ljudi smisla za privatan biznis, pa mnogi rade za veoma male pare. Ko nema pameti za ¹kolu (da bude na bud¾etu), a ne poslu¾i ga zdravlje i jaka leða - taj je iz mesta najeb'o.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Citat: Ivicat poslato 12 Oktobar, 2015, 21:26
Ovaj clanak malo dublje objasnjava sta se to desilo sa nama:

http://roninmagazin.com/?p=8094
Potpisnika ovog teksta slusam svakog raddnog dana na http://snaganaroda.net/  [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 12 Oktobar, 2015, 22:41
Citat: eclipse4 poslato 12 Oktobar, 2015, 21:00
Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2015, 18:36
E kad tebi u rodjenoj zemlji neko skandira da ce da te zakolje a ti ga samo gledas onda je to propast. Da sam ja neka vlast razjebala bi taj skup u roku od odmah i najebali bi svi koji bi se tamo zatekli

Stvarno?i sta mislis kad bi ti tako postupila sa njima da li bi te visoki predstavnici evropske unije tapsali po ledjima ko vucica,da li bi te pohvalili da umes da se nosis sa problemom,za flrksibilnost,za pridrzavanje puta ka eu?

Mi moramo da trpimo da nas svi redom jebu jer je to jedini put koji nas vodi ka eu,jer mi smo po recima vucica lideri u regionu (dobro de,lideri onih koji nisu jos u eu a ne zna se ni kad cemo.....niko narod nije ni pitao dal hoce,referendum).

Cist primer srpski beskucnici umiru po ulici ali se zato za migrante grade prihvatni centri,srpsk sirotinja mokra na kisi al za migrante skupljamo kabanice,srpska deca podrpana ali za migrante skupljqmo odelo,srpska sirotinja placa pregled bez knjizice ali zato migrant ne.....srpska deca skupljaju hranu koju su migranti bacili a dobili isto od nas...ali zato je greota da se hrana da nasoj sirotinji....

I svi su u regionu budale od madjara,hrvata,makedonaca....svi koji su terali migrante jedino smo mi ipsali ljudi i zato sada smo sad za nagradu dobili jedan ogorman kurac u dupe a to je da priznamo kosovo....fin uslov......al bitno da vucic nece dati gazimestane ni preko njega mrtvog...bas kao i ova tv pretplata koja nije trebala biti ni preko njega mrtvog!


Ali kad bi stvar bila drugacija...ko bi nas tapsao po ramenu?

Koje smo mi ovce ispali na kraju.

Gre¹i¹. Nismo mi - tj. rukovodstvo barem, imali tu ideju da ispadnemo ljudi. Nego su kontali- ovi idu dalje na zapad, da se mi ne cimamo, pustimo ih da proðu i to je to - pa neka se oni gore jebu s njima.

Kao pazimo da ne proðu, a u stvari se pravimo blesavi. E to nam se obilo o glavu.

Inaèe, koliko sam ja skontao, Maðari nisu ni prestajali da pu¹taju emigrante na prelazima, ali pod uslovom da se registruju i idu u prihvatne centre. Ovi to nisu hteli i zato ograda.


Skupljali smo pomoæ za sve izbeglice koje su do¹le, ¹to bi ove bile gore?

Pomoæ za na¹u sirotinju - skuplja se i to, samo nije uvek reklama. Barem ovde po NS znam da je bilo tih kuæa gde spavaju zimi, skupljali smo vi¹e puta garderobu za njih.

@Jaevolucija: nisu siroma¹ni ljudi svi lenji. To je prièa kapitalizma - kao svi mogu da se obogate, samo ko hoæe. Malo sutra. Nemaju svi ljudi smisla za privatan biznis, pa mnogi rade za veoma male pare. Ko nema pameti za ¹kolu (da bude na bud¾etu), a ne poslu¾i ga zdravlje i jaka leða - taj je iz mesta najeb'o.

vidis...nije u pitanju bogacenje, ce trud neciji da ne zivi od socijane pomoci....smisao za privatan biznis je kapitalisticki termin.....ovi su presli u ozbiljne nakupce, ali sa svojim povrcem leti i trgovinom sa kvantasa zimu su ziveli u rentiranoj kuci u Makisu....Sam covek je to radio dok mu je zena cuvala decu....posle su otvorili jednu tezgu na pevcu, a kad su deca ojacala uzeli tezge na vidikovcu....plodna je ovo zemlja...ali je dosta nje zaparlozeno....nece niko da radi...
Svake godine dodje par klinaca kod mene da rade...ove godine ne, ali predhodnih...nijedan nije ostao duze od deset dana....mala mu dnevnica od 800 dinara....a devojke u kaficima rade za toliko....e sad tamo ima baksis, ali one imaju sise...i tamo se uglavnom radi nocu.....a ovde uci zanat....
Ja ne mogu da uzmem nekog od 20 godina...trazim nekoga od 16 koga to zanima....i koji ima mozga...i sa kim mogu da prricam a da to nije o fejsu, twiteru i telefonu.....Svi su svoju decu vaspitali da budu gospoda....a kako neko nekada rece, zafalice majstora.....doktora ce uvek biti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Oktobar, 2015, 22:59
Ja ne mogu da uzmem nekog od 20 godina...trazim nekoga od 16 koga to zanima....i koji ima mozga...i sa kim mogu da prricam a da to nije o fejsu, twiteru i telefonu.....Svi su svoju decu vaspitali da budu gospoda....a kako neko nekada rece, zafalice majstora.....doktora ce uvek biti.

Najbolje 16 pa ti pravi¹ onako kako treba. Najgore kad doðe polu-nauèen, ili pogre¹no nauèen.

Dnevnica od 800 dinara jeste bedna, realno. Ako je to 800 za 8 sati. Za te novce ne treba niko da radi. To je ispod minimalca. Neka je i ¹egrt, premalo je.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jevta

Ta dnevnica jeste mala.Ali ni ti ni niko drugi u ovom okru¾enju neæe da plati ni toliko nekog koga jo¹ mora da uèi ¹ta da radi.
Pare moraju da se zarade ne da se dobiju.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 12 Oktobar, 2015, 23:08
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Oktobar, 2015, 22:59
Ja ne mogu da uzmem nekog od 20 godina...trazim nekoga od 16 koga to zanima....i koji ima mozga...i sa kim mogu da prricam a da to nije o fejsu, twiteru i telefonu.....Svi su svoju decu vaspitali da budu gospoda....a kako neko nekada rece, zafalice majstora.....doktora ce uvek biti.

Najbolje 16 pa ti pravi¹ onako kako treba. Najgore kad doðe polu-nauèen, ili pogre¹no nauèen.

Dnevnica od 800 dinara jeste bedna, realno. Ako je to 800 za 8 sati. Za te novce ne treba niko da radi. To je ispod minimalca. Neka je i ¹egrt, premalo je.
pa ima dana kad ja ne zaradim 800 dinara....po cemu je to malo...znam da ljudi rade za 12000 dinara....a znaju da rade to sto rade....i jebu ih ko stokiu ali rade...i odbijaju im za svaku glupost....800 kinti dnevno za radno vreme od 10 do 16 casova je jako mnogo ako mozes nesto da naucis.....pre osam godina je bio kod mene decko koji je iz unutrasnjosti...tu sezonu je spavao i hranio se kod tetke u beogradu, a sledece godien poceo da u svom mestu popravlja skutere...momak bistar i hoce da radi....dao sam mu na kraju jedan set gedora, srafcigera i jos nekog alata.....da ne kupuje...i dao sam mu kompletnu literaturu na hard disku....sa vremena na vreme me okrene mobilnim kad zaglavi i to je to.....dobio klinca pre mesec dana....ja se radovao kao svom.......nije bas dosao kao neum...cackao je je motorne testere i tomose...ali to sa skuterima...i to kineskim dodirnih tacaka nema....i dosao je sa dobrim predznanjem o elektrici....pa bar tu nisam imao mnogo da objasnjavam....deliove porucuje kao i svi...dao sam mu kontakte i to je to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Moj æale nije dobijao dnevnicu kad je bio na zanatu kod pokojnog majstor Mileta u Kneza Milo¹a. Tek kad je polo¾io KV ispit poèeo je da prima platu.