Glavni meni

Ducati

Započeo Charuga, 06 Novembar, 2011, 12:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Chris_SM


zmiya

Ali istom ljubavnicom..

pit

Citat: zmiya poslato 12 Novembar, 2011, 09:05
Ali istom ljubavnicom..

              Koju posle niko nece.....mislim nece da joj kupuje skupe polklone.

WOLVERINE

Citat: Charuga poslato 11 Novembar, 2011, 00:44
Svesni....nekonkurentnosti u ser. programu...resili za iducu godinu da izbace ;

2012 Ducati 1199 panigale with details

  A JOJ KAKO OVO IZGLEDA,,,, sto rece robbief... ovde snosaja na svakih 100m........

ЯЭВОЛУТИОН

Kao sto rekoh...ljubavnica od 18 godinica u koju se lako zaljubiti
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Ducati je kao neiskusna, zgodna i veoma lepa sponzorusa kojoj si prvi sponzor. Prvo je "osvojis" sa puno puno para a onda je vodas po restoranima, ona zadovoljna, ti zadovoljan. Mali trosak imas. Ti je gazis par godina i ostavis je. Posle toga kada je ostavis, nju opet osvoji neko sa dosta para ali sad je i ona iskusnija, osim redovnih obilazaka kafica i restorana, ona sad hoce i skupe poklone. E tu je razlik izmedju prvog i ostalih sponzora  ;D

DesmoBlackPrince

Izvinjavam sam se ako dizem stariju temu.Imam prijatelja koji vozi 749,sa kojim je prevalio 120.000 km i jos uvijek se kotrlja,uz redovno servisiranje u ovlastenom servisu,bez zavrtanja,turiranja ni bilo kakvog drugog nerazumnog divljanja.Sto se zveketanja tice,to je meni bas "racing",i to mi se bas svidja (sta vise,imam otvoreno deklo  :D )

Charuga

Citat: DesmoBlackPrince poslato 24 Novembar, 2011, 11:52
Izvinjavam sam se ako dizem stariju temu.Imam prijatelja koji vozi 749,sa kojim je prevalio 120.000 km

Mala sala....jel ga vukao na kolima u prikolici...... [pobednik]

djavo

Citat: Charuga poslato 24 Novembar, 2011, 12:37
Citat: DesmoBlackPrince poslato 24 Novembar, 2011, 11:52
Izvinjavam sam se ako dizem stariju temu.Imam prijatelja koji vozi 749,sa kojim je prevalio 120.000 km

Mala sala....jel ga vukao na kolima u prikolici...... [pobednik]

Mozda je menjao agregat, tri, pet puta :)

DesmoBlackPrince

Citat: djavo poslato 24 Novembar, 2011, 14:13
Citat: Charuga poslato 24 Novembar, 2011, 12:37
Citat: DesmoBlackPrince poslato 24 Novembar, 2011, 11:52
Izvinjavam sam se ako dizem stariju temu.Imam prijatelja koji vozi 749,sa kojim je prevalio 120.000 km

Mala sala....jel ga vukao na kolima u prikolici...... [pobednik]

Mozda je menjao agregat, tri, pet puta :)
Prvi vlasnik,originalni agregat.Ne moze se pobiti cinjenica da su japanski agregati manje osjetljivi,ali od serije XX9 sa Testastretta masinom do danasnjih modela pouzdanost se znacajno poboljsala.Ali posto je rijec o Superbike motorima,koji nisu predvidjeni za gazenje kilometara...koga briga?Prestiz,jedinstven dizajn,jedinstveno prepoznatljiv zvuk,vrhunska ciklistika sa beskrajnim mogucnostima stelovanja,upotreba najkvalitetnijih materijala,okretni momenat u niskim obrtajima,najravnomjernija kriva snage...to su samo neki od stubova Ducati tradicije  :)


TEEfqd

Ducati Burnout


lepo je meni rekao moj otac: sine italijani su govna u zlatnoj foliji.

Purec