Glavni meni

Ducati

Započeo Charuga, 06 Novembar, 2011, 12:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Svesni....nekonkurentnosti u ser. programu...resili za iducu godinu da izbace ;

2012 Ducati 1199 panigale with details

abarth

Sad æe hateri da krenu "meni se uop¹te ne sviða" "ru¾na mi crvena" "ali ljudi to ne ide" "drnda kao da je pokvaren" "lep¹i mi je Suzuki K123456789" "u uporednom testu æe lo¹e proæi (dobio malo bodova na potro¹nji i sme¹taju suvozaèa)" "nema motora bez 4 cilindra" "mo¾da dobro koèi ali..." "L2 je neprirodan..." "honda je bolja u GP"...  i ostala [govance]

Gašpar

Jedino "ruzno" na 1199 vidim retrovizore. Ostalo - DIVOTA [thumb_up]

AndreyRR

Rep je kratak,ali prelepo izgleda prednji kraj me
podseca na ajkulu  ;D ;D

sibin


pit



         Da divan je lep je ...steta sto ce da prolupa na 20 000 -30000 km.

robbief

Citat: pit poslato 11 Novembar, 2011, 08:59


         Da divan je lep je ...steta sto ce da prolupa na 20 000 -30000 km.

Ma koga briga, do 20-30k ce biti vec 20-30 snosaja.
smooth

Pop

Citat: Charuga poslato 10 Novembar, 2011, 21:36
Ne amin je sto pisu dokoni po forumima.....  ja sam magarac sto uopste kucam ovde.....
I nije sta " koji "  casopis kaze nego samo najeminentniji posveceni motorima.....  Ali Vama to netreba, vi sve znate iz prve ruke "rekla kazala"......

Ahhh ne... To nisam rekao... Amin je negde "out there"... Ove rasprave dodju kao dosije X... A crva nigde nije ni bilo...

Opet cu svoj stav da ponovim... Sve su to dobri motori !!! Cak i Ducati....  A ovog 1199 panigale bih rado posedovao :D

"Грме танки џефердари..."


mrxfon

Zasto bi prolupao na 20-30 000 ?

Ja nikad nisam vozio Dukca, na izgled mi se mnogo svidja i svidja mi se sto je drugaciji od "ostalih", sto ne znaci da je bolji.

Pretpostavljam ako ga vozis normalno, ne uvek u crveno da ce trajati dosta dugo,
e sad ako se vec tera u crveno onda idu i redovniji servisi, cesca zamena delova.
A ako ocekujes da ga vozis na stazi a da ulazes kao da ti je sport touring masina onda ce da crkne za 20 000.

pit



                Pa sto bih kupio motor od 200 konja ako cu da ga vozim '' normalno''.Za te namene postoji coperi,skuteri ,isl.
                Poenta je sledecem .Japanski R mozes da teras kolko oces u crveno i on ce da ide ,ide,ide  dok ce Dukac ako mu se priusti takvo maltretiranje mnogo ranije da ispusti dusu.A kosta 3x vise.E sad ko je tu lud a ko blesav.
                Dukac ne moze da proizvede nista vecu kolicinu zadovoljstava od japanca a ipak se ljudi pale na njega.....zasto je to tako ja ne znam niti me oni zanimaju...mene zanima da za svoje pare dobijem najvise i da ne idem NIKAD u servis.Znaci zamenim ulje ,filter ,svecice ,lanac i plocice i tu je kraj.To mogu sam.

prpa_zr

Citat: Pop poslato 11 Novembar, 2011, 09:45
Citat: Charuga poslato 10 Novembar, 2011, 21:36
Ne amin je sto pisu dokoni po forumima.....  ja sam magarac sto uopste kucam ovde.....
I nije sta " koji "  casopis kaze nego samo najeminentniji posveceni motorima.....  Ali Vama to netreba, vi sve znate iz prve ruke "rekla kazala"......

Ahhh ne... To nisam rekao... Amin je negde "out there"... Ove rasprave dodju kao dosije X... A crva nigde nije ni bilo...

Opet cu svoj stav da ponovim... Sve su to dobri motori !!! Cak i Ducati....  A ovog 1199 panigale bih rado posedovao :D

Pope, ajd razumem Ga¹u ¹to bi seo na ovaj Ducati
ali ti brate, realno da sedne¹ da to èudo mo¾e¹ rukom da dohvati¹ prednji toèak !!!
Ja R motore nikad nisam vozio tako da ih komentari¹em samo po pitanju dizajna i jedino ¹to se meni lièno ne sviða je èinjenica da su sve kraæi .. ustvari èini mi se da su po svim dimenzijama manji

Gašpar

Docekasmo i mi mali ljudi svojih 5 minuta  ;D ;D

prpa_zr

Citat: Gaspar poslato 11 Novembar, 2011, 16:52
Docekasmo i mi mali ljudi svojih 5 minuta  ;D ;D

ma daj..  kao da je malko veæi ne bi mogao da ga vozi¹ :D

zemunboy

Zato Z i bleji u garazi :P

Pop

Citat: Gaspar poslato 11 Novembar, 2011, 16:52
Docekasmo i mi mali ljudi svojih 5 minuta  ;D ;D

[rofl] [rofl] [rofl] e slatko si me nasmejao [thumb_up]

Citat: prpa_zr poslato 11 Novembar, 2011, 16:45
Pope, ajd razumem Ga¹u ¹to bi seo na ovaj Ducati
ali ti brate, realno da sedne¹ da to èudo mo¾e¹ rukom da dohvati¹ prednji toèak !!!

;D A jbg... Imaju neki shmek... Ovaj izgleda bas bas ;) Mada ne dam ja svog crvenog [djavo] mezimca jos...

"Грме танки џефердари..."


zmiya

Citat: pit poslato 11 Novembar, 2011, 15:44


                Pa sto bih kupio motor od 200 konja ako cu da ga vozim '' normalno''.Za te namene postoji coperi,skuteri ,isl.
                Poenta je sledecem .Japanski R mozes da teras kolko oces u crveno i on ce da ide ,ide,ide  dok ce Dukac ako mu se priusti takvo maltretiranje mnogo ranije da ispusti dusu.A kosta 3x vise.E sad ko je tu lud a ko blesav.
                Dukac ne moze da proizvede nista vecu kolicinu zadovoljstava od japanca a ipak se ljudi pale na njega.....zasto je to tako ja ne znam niti me oni zanimaju...mene zanima da za svoje pare dobijem najvise i da ne idem NIKAD u servis.Znaci zamenim ulje ,filter ,svecice ,lanac i plocice i tu je kraj.To mogu sam.

Ovo je razmi¹ljanje racionaliste..Postoje i neki drugi,iracionalisti..A postoje i treæi,mazohisti..Mo¾da oni voze ducati.. ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 11 Novembar, 2011, 20:57
Citat: pit poslato 11 Novembar, 2011, 15:44


                Pa sto bih kupio motor od 200 konja ako cu da ga vozim '' normalno''.Za te namene postoji coperi,skuteri ,isl.
                Poenta je sledecem .Japanski R mozes da teras kolko oces u crveno i on ce da ide ,ide,ide  dok ce Dukac ako mu se priusti takvo maltretiranje mnogo ranije da ispusti dusu.A kosta 3x vise.E sad ko je tu lud a ko blesav.
                Dukac ne moze da proizvede nista vecu kolicinu zadovoljstava od japanca a ipak se ljudi pale na njega.....zasto je to tako ja ne znam niti me oni zanimaju...mene zanima da za svoje pare dobijem najvise i da ne idem NIKAD u servis.Znaci zamenim ulje ,filter ,svecice ,lanac i plocice i tu je kraj.To mogu sam.

Ovo je razmi¹ljanje racionaliste..Postoje i neki drugi,iracionalisti..A postoje i treæi,mazohisti..Mo¾da oni voze ducati.. ;D
Kako tebi da pojasnim...moracu sa analogiom
Dakle kad si se zenio, je si li razmisljao o tome koliko ce to da te kosta, da ce zena da ti rodi dete koje volis, a da ces nju da zamrzis, da ce da te kosta ko svetog petra kajgana a racunao si na dzabe sex i klopu...... e tako ti je sa motorima
Sa Dukatijem je drugacije (i sa KTMom, i sa Harleyem, i sa bilo cim sto nije japanac), jednostavno tu znas da dece nece biti, da nama klopa samo povremni sex, koji cete papreno kostati.....to je ljubavnica.....
Ali nekako se poneko i zaljubi u ljubavnicu...to je uglavnom neuzvracena ljubav....od sexa dobijes samo brainfucking....a kosta ..ma mogao si svako drugo vece qravu da platis.....ali tebi izgleda kao najlepsa zena na svetu....to moze da se desi sa bilo kojim motorom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Nema ti meni ¹ta da pojasni¹,meni je jasno sve..Meni ne smeta ¹ta god ko hoæe da vozi,samo da ne soli drugima pamet koliko je to lepo i dobro.. A ¹to se tièe ducatija,mora da si me pome¹ao sa nekim,meni je ducati ok,a izgleda da se jedino meni ne svidja njegov zvuk..

pit

Citat: zmiya poslato 11 Novembar, 2011, 23:05
Nema ti meni ¹ta da pojasni¹,meni je jasno sve..Meni ne smeta ¹ta god ko hoæe da vozi,samo da ne soli drugima pamet koliko je to lepo i dobro.. A ¹to se tièe ducatija,mora da si me pome¹ao sa nekim,meni je ducati ok,a izgleda da se jedino meni ne svidja njegov zvuk..


               Da upravo tako ...ne smeta meni ni Ducati ni BMW ni APRILIJA ,Harlli .....meni samo smetaju samo nadobudni vlasnici koji misle da su kupovinom ovih motora postalli nesto posebno u motosvetu.

MotoManijak

Pa jesu

postali su vlasnici posebnih motora

Dok svi jebu istu (svoju) zenu svaki dan oni su sa ljubavnicom ;)