Glavni meni

Menjam BMW E46 za BMW E46

Započeo UFF, 11 Oktobar, 2011, 21:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gojko

Citat: Mito_Maniac poslato 14 Oktobar, 2011, 02:36
Ljudi potrebna mi je jedna informacija ako neko zna.
Koliko otprilike(+- 100-200e) izadje carina za BMW-a 320d E46 2003god?A i za onaj noviji 320d E90 model?
2003god oko 1500e, a 2005god--- oko 2000e

UFF

kupio sam crni e46 2002 sa manuelnim menjacem i bez koze pa sad moze samo zamena za ovo sto trazim uz moju doplatu



People ask you what kind of car you have and you say "An E46" rather than saying BMW 325, 330, etc., and then just stand there with a smug look on your face as they stare back with a puzzled look on theirs.

You know you own an e46 when you catch yourself admiring your own angel eyes in the reflection of other cars.

When you park your car in a parking lot, you park it away from everyone else and, as you walk away, you look back at it. Twice.

Black Adder

Pa cestitamo, sit da se navozas ... kad padne sneg, ostalo vreme deri ktm

UFF

Moguca zamena
moj bmw+doplata za 320d automatic 2004god sa kozom

zmiya

Ali mora¹ da doplati¹ 5000evara,toliko je ko¾a za njega..Ili tra¾i¹ neku od pokojnika?
Ima neki isprevrtan na otpadu na Ibarskoj,mo¾e od njega ako ima ko¾u?

cika zuba

Mislim da je njemu aftomatic bitniji... ;) ;)
Kozu ima na kucnoj fotelji...  :D  :D
[/

Major

Ti si ludji od svih.. kupujes/prodajes motore, automobile ko carape :D


Gašpar

Citat: MajorSoul poslato 05 Decembar, 2011, 09:51
Ti si ludji od svih.. kupujes/prodajes motore, automobile ko carape :D



Ma Jasminko, kazem ja ;D ;D ;D

Major


UFF

Citat: Gaspar poslato 05 Decembar, 2011, 15:28
Citat: MajorSoul poslato 05 Decembar, 2011, 09:51
Ti si ludji od svih.. kupujes/prodajes motore, automobile ko carape :D



Ma Jasminko, kazem ja ;D ;D ;D

jasminko ti tata :D

zar ne?

Gašpar

Jok, moj tata je Dusan. Ali ima i kod mene svasta nesto na prodaju  :D :D :D

dzimika

uff je ucio skolu kod jasminka :D samo za razliku od jasminka ne kaze stalno "trazim idealan motor za mene" a proslo mu pod dupetom vise motora nego kurvi kurceva :D


UFF

Prvo sam sa ebay-a uzeo ovaj sa pocepanom kozom u nameri da ga presvucem ali sam sad nasao jos bolji sa MF komandama
Od prve kupovine imam plastican poklopac koji se pocepa prilikom otvaranja bag-a pa dok ne nabavim ispravan (traze 250e za taj airbag  [ludak]) mogao bih da kupim i ispaljen i zatvorim ga ovim poklopcem
izgledace kao i fabricki i radice sirena pa tako mogu da vozim dok ne nadjem ispravan

[attachment deleted by admin]

Kengur

Ne kukaj, sutra ces da dobijes slike, a ja cu da pogledam usput jednu ''klavijaturu'' i da obidjem drugara... ;)