Glavni meni

®alba na saobraæajca, upravo sam im poslao

Započeo mrle, 27 Septembar, 2011, 14:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: Plazma Keks poslato 27 Septembar, 2011, 20:57
ti severnjacu su bolesnici. jednog biciklistu su uhvatili da je prekoracio brzinu od 60kmh, vozio je 120!!!!! umesto da mu kazu, svaka cast majstore, oni mu pisu kaznu od 4000e

jel to u slobodnom padu bilo?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Plazma Keks

ma nizbrdica, drumski bicikl, tanke gume i to, onaki za tur de frans. evo ti i svetski rekord da ne pomislis da je nemoguce voziti 120kmh na biciklu
Markus Stöckl "serial bike downhill world record 210,4 km/h"

Lazic

Ko mu je kriv, sto im je stao... Ako je vec mogao biciklom 120kmh, mogao je i da zapali...

miodrag

ovaj rodjak ga jari 210 kmh. recimo bilo ko da sedne na drumski bicikl i da se spusti nij budanj potok ici ce u najgorem slucaju 90 - 100 na sat.

Plazma Keks

ako im ne stanes, jurice te, a posto vozis bajs sigurno cete uhvatiti, i platice jos vecu kaznu

gane

Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2011, 16:54
ali ja i dalje ne razumem oko cega je tolika frka? Po kom zakonu pandur treba tebe da poslusa i da te isprati do nekih tamo parkiranih automobila? Pa jbt kad bi i panduri slusali svaku cinkaru ne bi kuci ni morali da idu. Toliko ima bezposlenih koji gledaju  samo sta drugi rade. Ok je da se zalis na svoj slucaj ako mislis da je bilo neregularno da pise kaznu za parkiranje ali ni tebe ne razumem sta si hteo da dobijes time  sto si slikao tudja kola?   Zato nam i jeste tako,ako si vec napisao kaznu onda bar napisi i njima petorici,jer sto da crkne samo moja krava,bice mi lakse ako crkne i komsijina.....uzas
nije stvar da pi¹e drugima , nego je poenta u tome ¹to se nekima nikada ne pi¹e, a ceh plaæaju drugi... kada bi oni ka¾njavali redom ne bi bio problem nego npr uzmu ispred urgentnog nekog kr¹a koji nema bg table , iako taj èovek je tu parkirao jer ga muka naterala, i vrati se èovek i plaèe, jer je pozajmio auto da hitno doveze ¾enu u bolnicu i nema para za pauka, i nezna ¹ta da radi , usput to je bio najgori auto tu parkiran....

zmiya

Mogu ta te uvate za djoku,mo¾e samo da trèi za tobom ako skrene¹ negde gde on ne moðe vozilom..

Plazma Keks

finci, norvezani i danci su ludi sto se tice kazni i svega... a pri ono brzini da skrene je malo riskantno.. sve u svemu, sto mu nisu cestitali nego mu pisu kaznu, pederi pandurski

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

MIGE


mrle

Citat: MIGE poslato 28 Septembar, 2011, 09:30
batali tu pricu,brukas mi kraj  [thumb_down]

jedna od reèenica mi je bila " do¹ao si ovde u moj rodni kraj da mi pi¹e¹ kaznu, vrati se odande odakle si do¹ao"

@gavra
nije mi bio cilj da drukam nekog, nego kao ¹to je gane rekao, ako pi¹e¹ svima u Po¾e¹koj u nedelju popodne, onda pi¹i, nemoj da si pandurska pièka. To mi je stalo na ¾ivac.

CADILLAC

@mrle....+1... [klanjam_se]...ili svima , ili nikom [nono]..."¹efe [policaja], zajebi sirotinjsku selekciju" >:(
BMW BoxerClub Pancevo 666

prpa_zr

nisam siguran da li postoji ne¹to kao: "prigovor na nesavesno obavljanje slu¾bene du¾nosti" koje bi se odnosilo na to selektivno pisanje kazni

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ja bih ga prijavio da je primio mito od onih tamo parkiranih pa ih zato ne dira.....1000 dinara
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Mrle ja sam pre 3-4 godine imao slicnu situaciju
Vracao se sa ortakom sa mora njegovim kolima, on vozio, ortak nam radio u parku i ja rekoh aj da mu vratimo ova peraja i masku koja nam je pozajmio sad dok nam je uz put da ne vucem posle do njega i parkiramo bas tamo gde je beli mercedes na tvojoj slici odmah pored pesackog

tj ne parkiramo vec se zaustavimo, ja izadjem ortak ostane za volanom, otvorim gepek i krenem da vadim peraja i tad prilazi pandur i bla bla napisa nam kaznu za nepropisno parkiranje?

kakvo bre parkiranje jbt jel si ti corav vidis da smo tek stali istovarim ovo i idemo

ne vredi pise on i dalje

ja mu kazem pa vidi pored nas jos 10 automobila sto ne pises njima a on mi odgovori pa ne znam ko njih vozi a vas sam video u kolima

zavrsilo se posle vise od godinu dana ortak rekao da je auto radio tako da nije bio parkiran vec zaustavljen i da smo samo stali da istovarimo robu a mene naveo kao svedoka a pandur se nije pojavljivao na sucenju kod sudije..

mrle


pit

 [djavo]
Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2011, 15:15
Mrle ja sam pre 3-4 godine imao slicnu situaciju
Vracao se sa ortakom sa mora njegovim kolima, on vozio, ortak nam radio u parku i ja rekoh aj da mu vratimo ova peraja i masku koja nam je pozajmio sad dok nam je uz put da ne vucem posle do njega i parkiramo bas tamo gde je beli mercedes na tvojoj slici odmah pored pesackog

tj ne parkiramo vec se zaustavimo, ja izadjem ortak ostane za volanom, otvorim gepek i krenem da vadim peraja i tad prilazi pandur i bla bla napisa nam kaznu za nepropisno parkiranje?


         
kakvo bre parkiranje jbt jel si ti corav vidis da smo tek stali istovarim ovo i idemo

ne vredi pise on i dalje

ja mu kazem pa vidi pored nas jos 10 automobila sto ne pises njima a on mi odgovori pa ne znam ko njih vozi a vas sam video u kolima

zavrsilo se posle vise od godinu dana ortak rekao da je auto radio tako da nije bio parkiran vec zaustavljen i da smo samo stali da istovarimo robu a mene naveo kao svedoka a pandur se nije pojavljivao na sucenju kod sudije..


                   Pa to je primer da je doticni pandur konjina koja ne poznaje propise ...al mu se moze da pise prijave. [djavo] [policaja]