Glavni meni

Kupujem Stroma ili nesto slicno

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Septembar, 2011, 21:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Citat: easy poslato 22 Septembar, 2011, 17:00
bogu fala nikad malo budala, te kad je prodao onaj exponat za 1300 - sem ako ne zhela, onda je sve moguce   [dancing] [dancing]


  Pa da je prodao diverzio ovaj bi verovatno uzeo stroma od njega........  ako se nevaram da je bila ta kombinacija.... a mozda i nije..........

  Vreme ide para sve manje.......  motor svaki dan stariji za jedno mesto u kalendaru...    cena sve manja,,,,,

mohikanac

Salu na stranu ovakav Strom je pre koju godinu bio pokrsen od napred,zamenjena mu je viljuska i felna i nesto oklopa,cak mislim da je ofarban u belo,pa mislim da je to taj,cak ga odaje i uljubljena izduvna grana...

UFF

E to je bas taj!

presao je sleper preko njega i onda je posle toga pao sa treceg nivoa parkinga delta city-a

zVuk

.....i onda su cigani pokupili sve metalne delove i prodali ih u staro gvozdje......tako da su plastike ostale originalne, a svi metalni delovi su napravljeni naknadno u stoletovoj garazi na donjem dorcolu....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mohikanac

Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2011, 20:32
E to je bas taj!

presao je sleper preko njega i onda je posle toga pao sa treceg nivoa parkinga delta city-a

Aj pokusacu nekako da dodjem do tih slika izlupanog,u toku opravke i zavrsenog,da ti dokazem tu tvrdnju,a farban je kod mog komsije u garazi,i zato je losije ofarban..

ЯЭВОЛУТИОН

Nemojte UFFu da kvarite motor...ja ga nisam komentarisao osim cene, pa nemojte ni vi.....ja samo hocu da ga kupim jeftino za kesh....a vi coveku popljuvaste motor....ako cujem da je tako los, mozda ponudim jos manje .....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mohikanac


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Citat: revolution poslato 22 Septembar, 2011, 20:43
Nemojte UFFu da kvarite motor...ja ga nisam komentarisao osim cene, pa nemojte ni vi.....ja samo hocu da ga kupim jeftino za kesh....a vi coveku popljuvaste motor....ako cujem da je tako los, mozda ponudim jos manje .....

Ti onda sedi na svoj kes pa se vozi ;)

UFF

Che ti je lepo rekao

A posto ja moj necu da prodam ni za pribliznu cifru koju nudis onda je to reseno pa jel moze katanac na ovu temu pre nego sto ode u losem pravcu?

Da je taj tvoj drugar kupac on bi pare u ruke pa sa tobom kod mene pravo dosao da kupi umesto da ti za njega otvaras teme i da filozofiramo o kupovini

easy

rev sto drugar ne pogleda nekog versysa ? hhhh

ЯЭВОЛУТИОН

Pa cekam da mi kazes da ga dovedem....a i mislio sam mozda jos neko prodaje stroma....moze i skuplji ali da je bolji...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che


UFF

Nemoj da ga dovodis
Ni sad, ni kad padne sneg

Mozemo samo ti i ja na  [cheers]  u semafor da odemo a on nek ide da trazi bolji

mohikanac

Ali realno ovog uff-ovog treba prvo posteno ofarbati,znaci ulaganje od 300 evra min....

goranvojska

Citat: Che poslato 22 Septembar, 2011, 21:14
Citat: easy poslato 22 Septembar, 2011, 21:09
rev sto drugar ne pogleda nekog versysa ? hhhh

Igrackica jbg .... :P
ljudi koji vam je qrac.vi umesto da pomognete coveku oko prodaje vi ga minirate.ne znam u cemu je poenta ,ne razumem,a i daskapiram nije fer.

goranvojska

jedino uff-e da mozda nisi zasluzio necim.

ЯЭВОЛУТИОН

So njemu da se peomognomogne...on ce ga prodati i nije mu frka za pare.....a moj drug nema motor
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 22 Septembar, 2011, 21:25
So njemu da se peomognomogne...on ce ga prodati i nije mu frka za pare.....a moj drug nema motor
vidi,mozda je problem i resiv;  ;)
mozda dunja i  [cheers] pomognu oko cene

goranvojska

Citat: revolution poslato 22 Septembar, 2011, 21:25
So njemu da se peomognomogne...on ce ga prodati i nije mu frka za pare.....a moj drug nema motor
odakle znas mozda mu bas toliko fali do prvog miliona.posle je sve lakse.